Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy będąc w związku można umówić się z innym facetem na kawę ?

Polecane posty

Gość gość

bez żadnych podtekstów, jedynie po to by zyskać znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka93
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko spytaj o pozwolenie na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, każdy chce związku i seksu więc najwyżej będziesz musiała przekształcić Związek w Związek z tym znajomym szczerze? Twoje szanse na uzyskanie pozwolenia są marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczytales to w swojej szklanej kuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie Claude jak poznać jakie ma zamiary? Takie uprzedzanie z góry może odstraszać lub można by się ośmieszyć ,że to niby ja mam inne zamiary ,a chciałabym poznawać inne osoby niezależnie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby zyskac znajomego - raczej nie. Jeśli to już jest znajomy i sytuacja jasna - to tak. Bo w sumie jakbys się czuła gdyby jemu zależało na poznaniu innej? Tak bez podtekstów oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslalam ze jestes baklazanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny motyl
Oczywiście, że można nie tylko na kawę lecz i na ciastko. Pytać o pozwolenie nie musisz wybór należy do Ciebie. Niedzielny motyl wie co mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie. momencik. nie namawiajcie jej do zdrady. nie jest singielką - co wolno wojewodzie to nie tobie, smrodzie. pozwolenie jest konieczne, chyba, że jesteś osobą nieuczciwą. jeśli jej facet sie nie zgodzi to nie ma takiej możliwości. nie można mieć ciastko i zjeść ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ma pytac o pozwolenie, przeciez to spotkanie ma miec charakter towarzyski, napisala ze ma sie spotkac ze znajomym a nie kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie miałaby się pytać toby nie zakładała takiego tematu, boby zasady i regulamin tego związku nic o tym nie mówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisala ze ma sie spotkac ze znajomym a nie kochankiem x przecież napisała że to NIE JEST znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jej zwiazek to nie oboz harcerski i nie ma zasad i regulaminu? poza tym to ty wyskoczylas z tym pytaniem o pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjaaaa? "czy w związku można..." to moje słowa? nie mój temat, nie mój cyrk tak, w związku są ZASADY gdyby ich nie było to ona mogłaby nawet pójść z tym kolegą do łóżka, bo czemu nie? zdrada to to na co nie zgadza się partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ową kawę można wypić w pracy na przerwie( jeśli to kolega z pracy) , umawiać się specjalnie na kawę z innym facetem uważam za wysoce niestosowne. Pisze to jako kobieta, chcesz pogadać. proszę teraz , chwilę i do widzenia , jeśli to stary znajomy , dawno nie widziany i rozmowa na dłużej zaproś go wraz z żoną do domu i ugość wspólnie z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobieta bedac w zwiazku nie moze juz zawierac nowych znajomosci i przyjazni z osobami plci meskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kobieta bedac w zwiazku nie moze juz zawierac nowych znajomosci i przyjazni z osobami plci meskiej? x ani kobieta, ani mężczyzna, jeśli partner/ka nie wyrazi zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomosci i przyjazni z osobami plci meskiej? --- nie ma takich znajomości i przyjaźni.:D pozwoliłabyś swojemu na takie wypady , raz z jedną a raz z drugą "koleżanką"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajne znajomości z kolegami, ale ja jestem SINGIELKĄ. coś za coś. gdybym była z kimś prawdopodobnie nie mogłabym utrzymywać takich kontaktów. bądźmy KONSEKWENTNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak misiek nie wyrazi zgody, a ona nie ma zadnych starych znajomych, tzn znajomych ktorych poznala przed zwiazaniem sie z miskiem, to zostaje bez zadnych kontaktow towarzyskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak misiek nie wyrazi zgody, a ona nie ma zadnych starych znajomych, tzn znajomych ktorych poznala przed zwiazaniem sie z miskiem, to zostaje bez zadnych kontaktow towarzyskich smutas.gif x albo bez partnera, albo zostaje nieuczciwą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj widzę że mała świerzbi:P nie bądź naiwna i nie rób głupstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu wszyscy sprowadzaja takie spotkania do jakiejs zaraz sfery erotycznej, to juz nie moga sie spotkac jak czlowiek z czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ możecie w związku zawierać nowe znajomości ale wspólne. Jeśli nie ma podtekstów i to tylko znajomy ma być, to czemuż nie miałby być tez znajomym twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×