Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Butnik

Urodziny dziewczyny :)

Polecane posty

Gość Butnik

Cześć, chciałem prosić o radę osoby z doświadczeniem na temat prezentów urodzinowych, otóż moja dziewczyna za parę dni ma urodziny i chciałbym jej kupić ładne buty sportowe coś pokroju NIKE free run, takie coś na pewno jej się przyda, ponieważ, gdy długo chodzi bolą ją nogi, stawy, myślę, że dzięki takiej podeszwie która stosowana jest w takich butach oraz technologii mogę nieco jej ulżyć ,sama chciała sobie coś takiego kupić, lecz ciężko o rozmiar więc ją wyręczę ^^ cena nie gra roli, sam posiadam laczki z tej serii i są na prawdę wygodne i pomagają w chodzie , i wgl w poruszaniu się. Co do koloru wszystko podstępnie z niej wydusiłem, niczego nie podejrzewa, także dałbym radę. Uważam, że prezent powinien być praktyczny,a nie jakiś na raz czy dwa i w odstawkę. Ona ma 20 lat, może sugerujecie coś innego ? Bardzo ją kocham i chcę jej sprawić na prawdę dużo radości jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko92
Hejka. Na urodziny dziewczynie mozesz kupić biżuterię. To zawsze sprawdzony i klasyczny pomysł. Każda nastolatka lubi błyszczeć. Na stronce www.cozacena. mają bardzo fajne zestawy złotej biżuterii. Mają też porównywarkę cenową. Polecam gorąco :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×