Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O której kladziecie spac wasze dzieci 1 i 2 latki??? Luźny temat

Polecane posty

Gość gość
jeżeli ktoś ma w domu wulkan energii tak jak my, to niestety nie ma szansy na położenie dziecka do łóżka o 21 godz. tak masz rację każde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 2 lata, zasypia około 21-21.30, wstaje o 8 rano w dzień nie śpi od czasu, gdy skończyła 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego kładzenie dziecka , kiedy się nam chce a co innego jak za Chiny dziecko nie chce spać .Moje dzieci sa wyganiane do łozka ok 21 a i tak zasypiają ok 22-23 a to sobie gadają , kłócą się itp , nawet jak je rozdziele do innych pokoi i tak zasypiają w tych godzinach .Dodam że dzieci wstają ok 7 rano i cały dzień nie śpią ja padam jak mucha o 20 a one energia nie z tej Ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda18181
Córka ma obecnie 3 lata ale od ukończenia roczku zasypia zawsze o 19.30 i budzi sie ok 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 2,5 roku. Zasypia ok 19.30-20.00. Nie ma drzemkę w ciagu dnia juz od prawie roku. Wstaje o 6-ej rano. Zasypia w ciagu 10-15 minut, bo jest tak zmeczona ze w życiu nie dociagnelaby do 21-22. No chyba ze ma drzemkę w ciagu dnia no to wtedy nawet jej nie kładę szybciej jak o 21. Ale to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie synek ogląda bajki na dobranoc Stacyjkowo, Misia w dużym niebieskim domu i chodzi spać razem z rybką mini mini, czyli o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wcześniej ale też kończymy dzień bajeczką na mini mini a potem koniecznie czytanie do poduszki :) zazwyczaj 20.30 dzieci już spią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córcia ma 2 lata. Zasypia o 22 wstaje ok.8. Ma drzemkę w dzień ok 1,5 - 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roczna córa o 19,30 i tak samo jej starszy brat(2,5 roczku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojmuja,ze kazde dziecko jest inne te matki co maja bardzo zawezone horyzonty i bardzo slaba wyobraznie,a to o nich dobrze nie swiadczy:P pewnie,ze bym chciala,by moje dziecko nadal kladlo sie o 19 jak jakis czas temu. ale ono tyle snu juz nie potrzebuje i niezmusze do tego. co z tego ze jest rytual od poczatku. ale sa inne potrzeby dziecka i trzeba sie dostosowac. zeby bardzo pozno spac nie chodzilo,po 22,to mimo,ze jestm spioch,zaakceptowalam wstawanie dziecka o 6,gdzie niedawno spalo do 7-8 mimo wczesnej pory chodzenia spac. teraz zasypia 21 a wstaje o 6. jakby szlo nadal o 19 to co,pobudka o 4? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie Ich kładę.To zależy od tego czy śpią w dzień czy nie i o której wstały rano. No a przede wszystkim patrzę czy są już zmęczone. Teraz chodzą spać około 21.00 - 21.30. Wstają różnie. Czasem o 6 a czasem o 9. Jak wstają wcześnie to po obiedzie sami upominają się o drzemkę. A jak wstaną późno to wojują do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa1515
Moja córka starsza ma prawie 3 lata i chodzi spać punk 20ta, od samego początku z tym, ze o 19:15 czasem trochę później włączam jej mini mini dla wyciszenia i przy bajce zasypia, gorzej z młodszą, teraz ma roczek, ale na 20tą ciężko ją położyć, jeszcze nie unormowałam rytmu jej dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×