Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupić dziecku na Dzień Dziecka 2014?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, z roku na rok zabawki się zmieniają, więc proszę o pomysł co mogłabym kupić swojemu 8 letniemu synkowi na Dzień Dziecka 2014? Ma już klocki wszelkiego rodzaju, samochodziki. Interesuje się sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadająca
Może nową piłkę nożną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejnerka
A zastanawiałaś się aby sprawić mu jakąś fajną zabawkę interaktywną? Na przykład laptop dla dziecka? Mój synek posiada taką zabawkę i bardzo czesto się nią bawi. Na rynku jest ich wiele, szczególnie w sieci tak więc możesz sobie porównać na przykład tutaj: http://najtaniej.co/szukaj/interaktywne Zabawki te są również dość wytrzymałe tak więc lepiej jest mu kupić coś takiego a na prawdziwy laptop dopiero poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie wiem tak na serio :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek K
My na dzień dziecka kupimy właśnie samochodziku Trefl, ale poza zabawkami chcemy jakieś atrakcje zapewnić i idziem do toysrus na strzelanie Neframi - starsze dzieci moich znajomych uwielbiają, czas zarazić tym mojego syna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się tam chyba wybierzemy, bo fajnie może być. Moi znajomi zawsze chwalą Toys"R"Us, bo jest podobno dużo miejsca w sklepach i zawsze fajne akcje. Ktoś jeszcze był i poleci? Warto? Nerfy są super ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formalnie_e
takie laptopy edukacyjne: http://www.skapiec.pl/site/cat/3798/comp/8730079 sa spoko? bo w sumie nie wiem czy to jest dobry pomysl dla chrzesniaka. takie to dosc nowoczesne,wiec pomyslalam,ze moze byc ciekawe dla dzieciakow :)))) hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie brzmią te zabawki, które "udają" przedmioty codziennego użytku :-) my też takie kupujemy - w ToysRus są takie - just like home, fajnie modelują dzieciaki. I jest nowa gazetka na dzien dziecka wiec na pewno cos znowu wezmiemy: http://toysrus.pl/tru-promocje/1400580460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam A
Dobrze ze juz nowa gazetka, trzeba juz cos wybrac, zeby zdazyc. Gosc - a znasz te produkty Bruin? Mnie najbardziej chodzi o instrumenty - polecasz/polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mikrofon mieliśmy i niezła zabawa z tego była ;-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania świecące sznurówki dla dziewczynek koloru różowego. Może być to wyjątkowy prezent na dzień dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka_2014
Może jak ma gdzie grać to coś takiego jak w linku poniżej... albo jakiś zestaw kreatywny, widziałam tego dużo na tej samej stronce w dziale nauka przez zabawę. My jedziemy do parku dinozaurów na dzień dziecka :-) http://buy4kids.pl/exit-kickback-rebounder-m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia1977
Ja polecam prezent, który jednocześnie bawi i uczy, a więc łączy przyjemne z pożytecznym. Chodzi mi konkretnie o edukacyjną grę komputerową z serii Akademia Umysłu JUNIOR - http://www.akademia-umyslu.pl/junior/gry-dla-dzieci-programy\ Myślę, że to bardzo dobry pomysł, kupować dziecku prezenty, które wspierają jego rozwój, a nie tylko strzelanki i inne durne gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinka87
Wszystko jest zależne od tego ile dziecko ma lat. Moja córka ma lat 7 dlatego też zdecydowałam się na zakup tabletu dla niej ;) Znajomi mi trochę odradzali taki zakup ale córka jest mądra,, nie niszczy zabawek i tak bardzo chciała taki gadżet, że w końcu postanowiłam jej kupić... Wybrałam ten tablet : http://najtaniej.co/produkt/tablety/overmax-teddytab.html Jak widzicie jest dedykowany specjalnie dla dzieci. Ma wzmocnioną obudowę tak więc raczej powinien długo dziecku posłużyć ;) Mógłby być oczywiście jednak trochę tańszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×