Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jazda na rowerze a wzrost wagi pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Na początku zaznaczę, że odchudzam się już od dłuższego czasu, schudłam 25 kg, ale jeszcze trochę przede mną. Waga spada powoli, ale spada, nie mogę na to narzekac. Ostatnio kupiłam rower, i w 3 dni przejechałam nieco ponad 50 km. Dziś waga pokazuje +1,2 kg :o Dieta trzymana jak zwykle, wszystko jak zwykle, przed okresem nie jestem, tylko ten rower dodałam. Zastanawiam się, czy możliwe jest, aby to było przez rower? Jeżeli tak, to podejrzewam, że jest to chwilowy wzrost spowodowany nowym wysiłkiem (pierwszy raz od 6 lat jeździłam na rowerze :D ) Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszcz zamienia Ci się w mięśnie, które z kolei powodują większa utratę wagi, tylko spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syliwa_FL
Zaczynają ważyć ci mięśnie:) Nie masz się co przejmować bo cm będą ci spadać, kg to nie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wody sie opilas ,a woda pompuje , normalnie jezdzij nie przesadzaj i za 1,5tyg na wage wejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tluszcz nie zamienia sie w miesnie..tak jak woda nie zmienia sie w wino. Ale zaczynasz wyrabiac miesnie, a miesnie waza wiecej niz tluszcz. Czyli mimo, ze palisz tluszcz, wazysz na wadze wiecej. Nie poddawaj sie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli dlugo sie intensywnie nie ruszalas, to teraz na poczatku miesnie moga puchnac, czujesz ze sa ciezkie stad przyrost wagi, ale to minie po kilku dniach jak juz sie miesnie przyzwyczaja, daj im troche odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×