Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vindictive

moze w tym cyklu sie uda zaraszam starające się

Polecane posty

Gość vindictive
Hej:) Dziewczyny długo mnie nie ale mam nowinę. Dziś zrobiłam test są dwie kreski:):):): nareszcie, po pol roku starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
vindictive - gratulacje!!! :) miałaś jakieś objawy czy tylko spóźniający się okres? Paolaaa - bierzesz dalej te ziółka? Jak się czujesz? Który to dzień cyklu? u mnie będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
objawow nie mialam zadnych. Zreszta do dzis nie czuje sie jakbym byla w ciazy. No poza bolacymi piersiami. A dzis rano troche zaczelo mnie mdlic. Ciąża potwierdzona przez lekarza, to 6 tydzien. Mam nadzieję ze tym razem to będzie córeczka bo mam juz dwoch chlopakow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny Wy tu pewnie bardziej doświadczone i moze ktoras zechce odpowiedziec na moje pytanie. otóż pierwszy cykl stosuje duphaston i okres spoznia mi sie drugi dzien, czy to moze byc wywolane przez ten lek? czy moze jednak w test mam zaiwestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notostart
Witam, dołączam, to nasz pierwszy cykl starań. Pytanko do wprawionych bardziej - dzis mialam baaardzo gesty sluz, podbarwiony krwia - brazowe takie, bardzo geste, bardzo duzo i bardzo rozciagliwe. to moj 16 dc, tzn, że juz jestem po owulacji czy w trakcie. bo czytalam o tym na wielu stronach i jednak nie wiem :( Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Hej :-) Vindictive- GRATULUJĘ :) No i trzymam kciuki za dziewczynkę. Edda123- Tobie oczywiście też gratuluję chłopaka :) Jak się czujesz? Ustały mdłości? Ja jestem w 25dc, powinnam dostać okres za tydzień albo za 8 dni. Ziół nie piję od zeszłej niedzieli- niestety nie pomogły, a wręcz wydaje mi się, że przyniosły negatywne skutki. Zanikł mi kompletnie śluz płodny, poprzedni cykl miałam dłuższy bo aż 37 dniowy. Skok temperatury mam nie na drugi dzień po pozytywnym teście owu tylko dopiero na 5 dzień. Nie będę ich już pić. Rozlegulowały mi wszystko. Poza tym w zeszłym tygodniu robiąc porządki w szafce natrafiłam na swoje zdjęcie usg jajników z czerwca. Miałam trochę czasu i zaczęłam rozszyfrowywać to, co jest tam napisane. Wcześniej wydawało mi się, że jest ok bo lekarka nic nie skomentowała robiąz mi to ush, tylko mówiła gdzie jest jajnik, gdzie endometrium, itp. A jak się okazuje mam bardzo małe endometrium, a więc zagnieżdżenie zarodka nie było możliwe nawet gdyby doszło do zapłodnienia przez te wszystkie miesiące. Moje jajniki były w pęcherzykach- porównując moje zdjęcie do zdjęć policystycznych jajników wszystko wyglądało tak samo. Nie wiem dlaczego moja lekarka to olała i nie jestem leczona :( Co prawda sama owulacja najprawdopodobniej występuje więc te policystyczne jajniki nie są jakąś dużą przeszkodą, ale to endometrium to większy problem. Mam skąpe miesiączki od kiedy odstawiłam tabletki anty i nie mogłam wcześniej doszukać się przyczyn a jak się okazuje to jest właśnie ze sobą związane. Idę do nowego lekarza w czwartek- mam nadzieję, ze okaże się bardziej kompetentny i niedługo przyjdzie na mnie kolej. notostart- witaj :) Ile masz lat? Jeśli chodzi o śluz to rozciągliwy jest w dni płodne. Jeżeli dzień albo kilka dni wcześniej był wodnisty albo też rozciągliwy to podbarwienie krwią może świadczyć o tym, że była owulacja. Ilu dniowe masz cykle? Oczywiście życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
Cześć dziewczyny :) zagląda tu jeszcze ktoś? Jak tam Wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×