Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_28

Jakiego widziałyście najmniejszego penisa w życiu ?

Polecane posty

Gość Anna_28
najgorsze, że sie człowiek napali, a tu taki zawód i nic z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, miałam faceta, co miał tak około 10 cm penisa i już było słabo, czułam się jakby mi palcem gmerał, ale takiego jak opisujesz. jak tu w ogóle wziąć do ręki? w dwa palce ująć? a lodzik? to jakbym smoczek ssała hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis_iorek to najmniejszy był :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawilny chłopak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
haha no dokładnie jak smoczek tak to sobie teraz wyobrażam jakbym go wzięła do buzi jak lizaczek jakiś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błony dziewiczej by nie przebił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten koleś jest może z katowic bo kiedyś z identycznym się poznałam,czułam się jakbym sie zabawiała z niemowlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, ja też to sobie wyobraziłam i się tu chichram - no nie ma szans na normalne podniecenie przy takim mikrusku :) ale może chociaż minetę dobrze robi :D ten mój z małym to starał się mnie językiem zaspokoić chociaż, bo wiedział że peniskiem niewiele zdziała, nawe dobrze mu szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały penis = małe cycki duży penis = duże cycki wszystko wszystkim przeszkadza no ludzie proszę was co wam nie przeszkadza przecież nikt nie jest idealny. facetom przeszkadzają małe cycki, kobietom małe penisy. jesteście bardzo zakompleksieni. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
nie inna część polski, ale są takie mikruski wśród nas i trzeba uważać choć to w zasadzie zabawne hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimbusek
popisałbym z kimś na gg jest jakaś chętna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedz do Azji tam takie na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle że cycek mały czy duży nie bierze udziału - czynnego - w stosunku, a penis tak - jak więc ma nie przeszkadzać mikrus, którego w ogóle nie czuć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A same za teksty o brzydkich śmierdzących waginach i rozklapiochach po ciąży mają pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka śmierdząca wagina i rozklapiocha nadal jest zdolna do seksu - mikrus niestety nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy to wina tego chłopaka albo czy wina dziewczyny że ma małe cycki to nie jest niczyja wina. chyba że matki natury to ona daje jednym więcej a innym mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wpuść takiego mikrusa w siebie, wtedy się dowiesz ile jest satysfakcji z seksu z rozklapiochą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah, to może off topic - jestem kobietą, ale uwielbiam słowo rozklapiocha :D kolejny zwrot, który bardzo mnie śmieszy, to wór na spermę :D cóż, korniszon nigdy nie zadowoli kobiety, nie jest to śmieszne, ale to raczej prawda... na szczęście są wspomniane przeze mnie inne sposoby, np. mineta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie widziałam tak małego penisa O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 28 pokaz swoja c**e pośmiejemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dajcie spokój z tymi rozklapiochami, nad cipką można przynajmniej popracować i są efekty, albo zabieg laserowy, operacja a mały siurek= porażka na całej linii.. Najgorsze jest to, że cycki można jeszcze jako tako ocenić po budowie ciała kobiety, a z fiutkami nigdy nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, laska, ale śmiech w twarz na widok czyjegoś kalectwa są na poziomie gimnazjalistki, a nie takiej starej krowy. Musisz być lekko przyglupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nie mogę czytać tych pierdół. Dziewczyny mówią co je kręci, lub nie, na poziomie i szczerze, a wy zakompleksieni koniobijcy je atakujecie. C***** z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się nie śmiała. tak jak napisał gość 00:28 zgadzam się z tobą jak można śmiać się z czyjegoś kalectwa. no a co ty jesteś super śliczna i idealna że śmiejesz się z innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my już dawno się nie śmiejemy, tylko piszemy, że taki mały nie da satysfakcji a Ciebie by zaspokoił taki? choć naprawdę, nie wyobrażam sobie 3-centymetrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Google mikropenis są nawet zawody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten facet jest z poznania krzysztof co ma wlasna firme przeprowadzajaca szkolenia bhp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fak! już wierzę... a ja myślałam że mój były miał małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno by mnie nie zaspokoil i raczej nie odbylabym żadnego stosunku w takiej sytuacji, ale na pewno nie śmiałabym się jak koza, a później nie chichrala dalej na kafe.. autorka to prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja nas zmienia, a śmiech z małego, niejednemu przydałby się za ich kpiny na temat lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×