Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_28

Jakiego widziałyście najmniejszego penisa w życiu ?

Polecane posty

Gość gość
wicewo się z tobą autorka to prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało byc zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małego i lubię być wyśmiewany. Tak kiedyś leżałem, a ona się śmiała. Podniecające uczucie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o czym piszesz ma swoją nazwę w zabawach seksualnych, ale nie pamiętam jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProblemowyJoe
Ogólnie rzecz biorąc, każdy może narzekać na swoje przyrodzenie ;pp mi dziewczyna mówi, że mam się nie przejmować tym jakich rozmiarów jest mój penis bo jest dość okazały no lecz Ja - arogant, nie wierzę jej i czasami ubolewam nad tym by mógł być większy no ale nic nie zrobię. Penis rośnie średnio do 21 roku życia więc jeszcze mam czas (jakieś 3 lata jeszcze). http://images61.fotosik.pl/1012/da45f5f81ae0abfd.jpg <--- to jest mój penis... ja sądzę tyle, że jest nie tyle co mały ale chudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam faceta ok rok czasu byliśmy ze sobą, trzy razy tylko się kochaliśmy bo mial tak małego że sobie seksu z nim nie wyobrażałam. Nie wiem czy to nawet 10 cm było;( A teraz mam faceta od ponad trzech lat i piep..ymy się jak króliczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahaona
Ja sie tez napaliam na takiego jednego, dojrzały juz mezczyna wiec mu nigdy nie urosnie. Gdy rozpiełam rozporek doznałam szoku. Cienki i krótki mial około 8 cm i był przerazliwie chudy jak połtorej mojego palca. Ale zrobiłam mu dobrze ustami :P i nie dałam nic po sobie poznac a nawet spróbowałabym czy sex by nam wyszedł ale chyba on sie bał jednak tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniejszy jaki widzialam to ok 14 cm. Smiech na sali. Jak czyms takim mozna zaspokoic kobiete haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byście powiedziały na 10 cm i jeszcze w dodatku nie staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiła co mogła, spuściła mu jaja w inny sposób, wyrozumiała kobieta. Widocznie nie każdy może roochać, istnieje przecież coś takiego jak sublimacja. Gość może np. poświęcić się nauce, to samo dotyczy brzydkich kobiet z nazbyt widocznymi defektami. Świadomość bycia atrakcyjnym i lepiej obdarzonym też rodzi pewne problemy. Kierując się prymitywnym popędem w końcu 90 procent czasu spędzasz myśląc o kobietach. Zazdroszczę prawiczkom i mikrusom, że są od tego wolni. Zwalić sobie i zająć się czymś poważniejszym, to dopiero umożliwia ż y c i e. Kobiety dzisiaj to zbędny luksus, lepiej raz na jakiś czas pójść na dziwki. A jak jesteś chociaż w miarę atrakcyjny, prędzej czy później cię omotają. Dzisiaj szczęściem jest urodzić się brzydalem z młym fiutem. ;) Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyslalem to i doszedlem do wniosku ze jednak masz racje. Po co mi kobieta skoro moge chodzic na dziwki i nie wazne czy mam duzego czy malego. A gdy nie chodze na dziwki moge sie zajac wlasny wspanialym zyciem. To jest piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykałąm sie kiedys z takim jednym. Ego wybujale, taki kogucik, wysokie mniemanie o sobie wiec myslalam ze w tych sprawach bedzie niezle... No i ja wkladam reke... sa jaja i gdzie ten pe....nis? szukam szukam... i sie okazalo ze nie byyl jeszcze w stanie gotowosci i sie praktycznie zlal jajami... nawet nie wystawal... a jak juz stanal to mial rozmiar mojego palca serdecznego... taki chudy i kilka cm... na szczescie do seksu nie doszlo a i przez jego ego szybko sie rozstalismy. moj obecny partner ma ok 21cm i czasem mnie boli ale za to go moge poczuc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standart na kafe. moj poprzedni facet mial 10 cm a moj obecny ponad 20 cm blablabla. zalosne. I tak w kazdym temacie o penisach. Smieszni jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze takiego malego nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z takim mikrusem jest przegrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez kiedys w przyplywie romantycznych uniesien, zdarzylo sie wlozyc reke w spodnie chlopaka, ktory mial malego, baardzo malego, bylam tak zaskoczona, bo nie sadzilam, ze w ogole taki maly jest mozliwy, ze tak pokierowalam sprawa, zeby nie posunac sie dalej i szybko poklamalam, ze przypomnialam sobie , ze gdzies musze pilnie wyjsc itd i na tym sie zakonczylo, moje na szczescie jedyne takie doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały w dłoni się chował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ma około 12 cm i radzę sobie nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3cm w erekcji🤣🤣🤣🤣
Dnia 27.05.2014 o 00:51, Gość Anna_28 napisał:

do tej pory jestem w szoku wylądowałam prawie z kolegą w łóżku , żeby nie było znamy się parę lat on nie ma dziewczyny i chyba nigdy nie miał, ja samotna od roku no i do rzeczy zdjęłam mu spodnie on mówi, że ma małego, a ja że nic nie szkodzi, ale tam normalnie szok taki malutki penisek miał ze 2-3 cm aż nie mogłam ze śmiechu i to podobno był w stanie erekcji, wyglądał jak sam czubek penisa taki malutki 😛

Panowie 9cm i mniej A 3cm to juz tragedia takimi sprzętami tylko zniechęcacie do siebie kobiety kochałam się 2 lata temu z chłopakiem szer9cm długosc12cm i czułam jak by mnie ołówkiem bolcował.Także Panowie 9Cm długości i mniej a 3cm w erekcji to tylko zniechęcacie do siebie kobiety.jedyna wasza opcja to odciąć glizdę i jako przynęta na szczupaka  na haczyk na rzekę mój tato łowi ryby a na taką glizdę napewno cos by się złapało.jak coś dawać znać przyjmę kazdą glizdę.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 15 i dziewczyna jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluś

Jako właściciel małego mogę Wam tylko powiedzieć, że jest mi po ludzku przykro i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×