Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glaxo

Mieszkanie z dzieckiem eks meza

Polecane posty

Gość gość
3) przeprowadzacie się do jego mieszkania a ty twoje wynajmujesz i ta kasa jest tylko twoja Moim zdaniem tak by było fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko musi się strasznie fajnie czuć ze świadomością że nikt go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 3) przeprowadzacie się do jego mieszkania a ty twoje wynajmujesz i ta kasa jest tylko twoja Moim zdaniem tak by było fair xxx a kto będzie tatusia i jego nowe mieszkanie utrzymywał, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie projekt „Mieszkanie dla Młodych” to chyba dalej siedziałbym na garnuszku mamusi. Polecam każdemu kto chce kupić swoje pierwsze mieszkanie. Sprawdźcie MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaxo
nie rozumiem kobiet które czepiaja sie tatusiów.Mój mąż pracuje jesli czytać umiecie!pokrywa wszystkie rachunki ja z moich pieniedzy nie płace nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie robcie z dziecka ofiary.ja zaluje ze wzielam se pod dach gowniarza.same problemy z nim kurator co tydzien a smarkacz robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 31.05.2014 Hehe nie robcie z dziecka ofiary.ja zaluje ze wzielam se pod dach gowniarza.same problemy z nim kurator co tydzien a smarkacz robi co chce xxxxxxxxx no to niezle go tatus wychowal, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie tam tatuś! to oczywiście wina mamusi - tatuś olał rodzinę więc jest niewinny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgoooo
koniecznie niech tatuś zamieszka w mieszkaniu dziecka ,za żąda od mamusi wysokich alimentów to zobaczysz jaki będzie miał ograniczony kontakt i przestanie te prezenty kupować . A ty to pomyśl o sobie , bo coś mi się wydaje że byłaś kołem ratunkowym na wygodniejsze życie . A tatuś sam z siebie nic nie zmieni to pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinaaaaaaaaaaaa
w żadnym razie nie zgadzaj się na zamieszkanie dziecka w twoim mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halinaaaaaaaaaaaa 01.06.2014 w żadnym razie nie zgadzaj się na zamieszkanie dziecka w twoim mieszkaniu xxxxxxxx a to niby dlaczego? Dziecko ma i ojca i matke i obydwoje maja takie same wobec dziecka obowiazki. Nowa partnerka chyba nie wie, ze jej facet ma dziecko i ze w zwiazku z tym ma obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 31.05.2014 Hehe nie robcie z dziecka ofiary.ja zaluje ze wzielam se pod dach gowniarza.same problemy z nim kurator co tydzien a smarkacz robi co chce xxxxxxxxxx Dzieci nie sa z gruntu zle. Ich zle zachowanie wynika z tego, ze nie czuja sie kochane, nie czuja, ze sa dla kogos wazne. Gdzie byli jego rodzice? Dlaczego nie stworzyli wlasnemu dziecku bezpiecznego domu? Nie pomyslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 27.05.2014 ....Tylko potem jak taki tatuś zachoruje,potrzebuje opieki to dziecko z 1szego malzenstwa się wypnie,bo tatuś traktowany jest jako bankomat i ceni się go za kase,nic więcej,a tatuś opieki i zaangażowania żąda i oczekuje nie od tego dziecka ale od tego z 2 malzenstwa,ktore jest krzywdzone,bo na 1sze placi się 1500zl alimentów a na 2 na pewno tyle się miesięcznie nie wydaje!!I to ma być fair?? xxxxxxxxxxx liczysz ile kasy na 1-wsze dzecko, a ile 2-gie. Ok. Ale policz takze, ile tatus czasu poswieca pierwszemu dziecku, a ile temu drugiemu, z ktorym mieszka. Jednakowo? Na pewno nie. Wiec i prawda, ze opieka na strosc to obowiazek drugiego dziecka, ktorym ojciec opiekowal sie przez wiele lat, a nie pierwszego, ktore opuscil jak bylo dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak brak=li slub ona mu nie slubowala z :bede wychowywac twoje dziecko i porzuce marzenia o zalozeniu swojej rodziny zeby tylko eks i dzieciak byli zadowoleni:..puknijcie sie w głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nic porzucać nie musi ma prawo mieć i normalną rodzinę i dzieci. Tyle ze on ma obowiązki wobec dziecka i żadnej łaski nie robi jak się nim zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×