Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anna20

Sprawdzone biuro tłumaczeń

Polecane posty

Gość gość
Polecam biuro tłumaczeń B&S. Maja 2 biura w Trójmieście w Gdańsku i Gdyni, ale wysyłają też tłumaczenia na maila, albo zwykłą pocztą czy kurierem. Wiem, że dojeżdżają też do innych miast jak trzeba. Mają bardzo dobre opinie, bo bardzo długo już istnieje ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, B&S z Gdańska- warto. Wszystko przetłumaczą, zawsze na czas i bardzo dokładnie. Poza tym mili ludzie tam pracują. Pozytywnie zakręceni i widać robią to z zamiłowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma, w której pracuje, korzysta z usług biura http://www.centrumtlumaczen.pl. Miałam kilka razy z nimi kontakt, świetni, rzeczowi i fachowi ludzie. Nawet jak mamy przysłowiowy nóż na gardle i trzeba coś przetłumaczyć właściwie "na już", to zawsze pomogą i wyrobią się w czasie. Same tłumaczenia na najwyższym poziomie. Więc jeśli potrzeba komuś solidnego tłumaczenia to ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre wspomnienia po współpracy z http://www.prolingua.com.pl/ z tłumaczeń z niemieciego. Rzetelnie, terminowo i na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne angielskiego to warto wybrać się do tego biura tłumacza przysięgłego(tlumaczka-przysiegla.pl ) w Warszawie, na ul. ul. Gwiaździstej 27 . Bez problemu przetłumaczą różne dokumenty, takie jak np. dyplomy i certyfikaty. Parę razy tłumaczyłam tam dokumenty do pracy. Ceny dosyć dobre a poza tym działają szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Krakowa jest Sigillum http://www.sigillum.com.pl/ Profesjonalnie tłumaczą m.in. specjalistyczne teksty naukowe, prawnicze, techniczne. Także tłumaczenia przysięgłe. Korzystałem z ich biura, bardzo solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam www.mawil.pl ja tam korzystałam z usługi tłumaczenia, nigdzie nie mogłam znaleźć nikogo kompetentnego do tej roli, dopiero znajoma podesłała mi link do tej strony. Mam nadzieje, że jakoś się przydałam. Z usługi byłam zadowolona, moge polecić z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palikos
Duże doświadczenie w tłumaczeniach ma na pewno biuro Tłumaczenia Gruca. Ja ich znam jeszcze z lat 90 tych więc kawał czasu. Wtedy mój ojciec prawnik u nich zlecał różnego typu dokumenty do tłumaczenia. Teraz ja już w swojej kancelarii też czasami coś im podeślę. Szybko działają, nie trzeba się dopraszać specjalnie o teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amar 24 - zdecydownie polecam. Tlumacza w wielu językach i w róznych kombinacjach. Nie koniecznie na polski, czy z poleskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tłumaczenie na język niemiecki to proponuje Biuro Tłumaczeń Inspiro z Wrocławia http://inspiriotlumaczenia.pl/, szybko i rzetelnie. Ktoś poleca jeszcze kogoś z Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałam z usług pani Małgorzaty z www.mawil.pl , bardzo polecam. Chyba najbardziej kompetentna osoba jaką znam, wiele mi pomogła. Bardzo trudno było mi znaleźć kogoś, kto podobne usługi wykonuje równie sumiennie. Do tego cena jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaBasia
Z Wrocławia nie, ale z Łodzi już tak: http://tlumaczenia.lodz.pl . Tłumaczyłam tam swój dyplom oraz maturę gdy miałam plan wyjazdu do mojej ciotki do Australii (nie wyszło ;( ale może jeszcze kiedyś tam zamiaeszkam ). Tłumaczenie dostałam szybko i w obiecanym terminie. Telefon do nich to: +48 42 635 16 90 albo +48 797 792 460 Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra2211
Polecam biuro tłumaczeń Simple Best www.tlumaczenia-simplebest.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagata29
Ostatnio miałem bardzo dobre doświadczenia z http://tlumaczonline.info.pl/ Wykonują tłumaczenia na dowolny język. Ja korzystałam z tłumaczenia zwykłego, ale widziałam, że wykonują też tłumaczenia przysięgłe. Bardzo szybko odpisują na maile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumaczenia z angielskiego, niemieckiego i nie tylko, to specjalność biura Prosperus http://prosperuspolska.pl/. Ja u nich tłumaczyłam umowy o pracę i briefy. Bardzo solidna firma, a poza tym tutaj zrobicie tłumaczenie on- line – wystarczy wgrać dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiksss
Mi się podoba umowa jaką mam z biurem Tłumaczenia Gruca. Są dyspozycyjni, tłumaczenia są robione niemal w całości przez native speakera, samo biuro ma wysokie ubezpieczenie, także w temacie jakości można być u nich spokojnym. Realizacja nie trwa zazwyczaj długo i można się z nimi dogadać jak na przykład potrzebuję jakiś dokumentów dość pilnie. Co zazwyczaj z dodatkowymi kosztami się nie wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomki554
Duże doświadczenie w tłumaczeniach ma na pewno biuro Tłumaczenia Gruca. Ja ich znam jeszcze z lat 90 tych więc kawał czasu. Wtedy mój ojciec prawnik u nich zlecał różnego typu dokumenty do tłumaczenia. Teraz ja już w swojej kancelarii też czasami coś im podeślę. Szybko działają, nie trzeba się dopraszać specjalnie o teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jak najlepsze zdanie o biurze tłumaczeń www.prolingua.com.pl. Korzystałem już wiele razy i sa najlepsi w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erykjjj
Witam. Ja dobrze oceniam współpracę z biurem Tłumaczenia Gruca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, jak dla mnie też jest najbardziej trafna opcja skorzystać z usług pani z www.mawil.pl . Jakiś czas temu przyszło mi korzystać z jej usług, jest nadzwyczaj dokładna, poważnie traktuje to co robi, ma przyjemna aparycje co ułatwia kontakt:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno tłumaczenia ustne jak i pisemne warto zlecać tej agencji tłumaczeń http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl. Mają tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Ja z nimi kilka razy miałam styczność i stawali na wysokości zadania, a powierzałam im tłumaczenia techniczne i medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artisss
Mi się podoba umowa jaką mam z biurem Tłumaczenia Gruca. Są dyspozycyjni, tłumaczenia są robione niemal w całości przez native speakera, samo biuro ma wysokie ubezpieczenie, także w temacie jakości można być u nich spokojnym. Realizacja nie trwa zazwyczaj długo i można się z nimi dogadać jak na przykład potrzebuję jakiś dokumentów dość pilnie. Co zazwyczaj z dodatkowymi kosztami się nie wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek777zz
Witam. Ja dobrze oceniam współpracę z biurem Tłumaczenia Gruca. Jestem z nimi w kontakcie już prawie od dekady i jeszcze nie miałem problemów. Terminowi, rzetelni, chyba ani razu mi się nie zdarzyło, żebym jakieś tłumaczenie musiał kwestionować, odsyłać, czy w jakikolwiek sposób reklamować. Robią dla mnie głównie język niemiecki i ostatnio też francuski, głównie są to dokumenty biznesowe różnego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torkisss
Mi się podoba umowa jaką mam z biurem Tłumaczenia Gruca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artisss
Ja miałem dość skomplikowane zadanie dla tłumacza bo chodziło o tłumaczenie z jednego języka obcego bezpośrednio na drugi, bez translacji na polski w międzyczasie. Poradzili sobie ze sprawą w biurze Tłumaczenia Gruca na Dąbrowskiego w Częstochowie. Mają swoją stronę, tam jest cały kontakt, telefon i mail gdzie można im teksty do tłumaczenia wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid333
W przypadku trudniejszych tekstów np. dokumentów, umów i generalnie wszystkiego co ma jakikolwiek związek z tematami prawniczymi to bym podpowiadał biuro Tłumaczenia Gruca. Oni z tego co się zdążyłem dowiedzieć robią zlecenia dla kancelarii prawnych w całej okolicy, dla Policji, urzędów, także rzeczywiście jeśli chodzi o przepisy, ustawy, szeroko pojęte prawo to mają dobre wyczucie i duże doświadczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×