Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Autyzm reklama pyt do rodziców dzieci autystycznych

Polecane posty

Gość gość

Witajcie mam pytanie do mam autystycznych dzieci, od kilku dni krąży reklama i mam do Was pytanie, czy nie uważacie, Wy jako matki, które mają na co dzień z tym styczność, że ta reklama jest za ostra? A może Wy byście zrobiły jeszcze ostrzejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam tv bo mam synka z autyzmem, wiec nie widzialam reklamy. Inne autystyczne mamy wiedza o czym pisze. Jaka to reklama? Moze znajde ja w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wydaje mi sie, że jest za ostra. Opinie o tym spocie mozesz poczytać na innym topiku. Tyle jadu co tam panie z siebie wylaly dawno nie czytalam. Mam syna z autyzmem, moj wyglada calkiem inaczej. Zachowuje sie inaczej, po prostu nie jest mocno zaburzony. Mysle, ze trzeba pokazywac takie dzieci, ale tez te ktore sa mniej zaburzone. Ja jak mowie ludziom, ze moj jest dzieckiem autystycznym to nikt nie wierzy, zmieniaja tez wtedy troche zdanie o takich dzieciach. Na tym spocie wiele osob widziało zwierzę; ( plakalam momentami jak czytalam co ludzie piszą. Poszuakj topiku, nie pamietam jaki to byl tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam reklamy bo mam dziecko z autyzmem i tv musi być wył ale widziałam reklamę w sieci, nie wiem czy to o tą chodzi, nie uważam by była ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, reklama za ostra nie jest trzeba pamiętać że autyzm ma różne postaci i ile dzieci tyle jego objawów. Jedne mają ich więcej, inne mniej.Moja córka np jest bardzo pogodnym wesołym dzieckiem ale przed niczym nie odczuwa lęku, kompletnie niczego się nie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rozumiesz przez "za ostra"? Czy to, ze autyzm tak nie wygląda czy może nie pokazujmy dzieci, które sa inne tylko różowe uśmiechnięte bobasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×