Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanaka

podobają mi się kobiety

Polecane posty

Gość zaklopotanaka

he, jeszcze nigdy nie byłam z żadną tak blisko jak z mężczyzną, ale kobiety bardzo mi się podobają. Oczywiście nie wszystkie i nie chodzi tutaj o aspekt fizyczny. Po prostu czasem spotykam kobietę, która mnie pociąga, tak jak pociągają mnie czasem panowie, chociaż z przykrością stwierdzę, że częściej mnie w ten sposób kręcą właśnie kobiety niż mężczyźni. Z latami mam także więcej fantazji związanych z kobietami niż mężczyznami. Czy macie podobne doświadczenia ? Tzn. jak napisałam, nigdy jeszcze nie byłam z żadną kobietą, ale myślę, że gdyby się nadarzyła okazja, to bym się nie wahała. Brak praktyki w tym wzlędzie przypisuję temu, że raczej nie udzielam się towarzysko, tak wiec nie ma okazji do takich zbliżeń. Czasem sobie myślę, że po prostu jestem bierną les :) Nie jestem już nastolatką, nie mam też lat 20-kilka. Moje typy są różne, tak naprawdę nie chodzi o urodę, a sposób bycia, tkaże wiek bywa różny. Czy wam też się zdarzyło mieć ochotę być z drugą kobietą,ale taką konkretną, którą znacie, znałyście, ale nie mieliście możliwości się zbliżyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem hetero, ale mam fantazje o kobietach, ale nie o konkretnej która znam tylko jak sobie wyobrażam. myśle ze to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dokaldnie to samo co ty autorko,ale wstydze sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie od dłuższego czasu coraz bardziej podobają się pupy pań.Jeżeli widzę atrakcyjną kobietę,w miarę ogarniętą,o energicznym sposobie poruszania się,to mimowolnie mój wzrok przyciąga jej pupa. Oglądam się za fajnymi dupkami jak facet,marzę o pieszczeniu i lizaniu ich,o gładzeniu i całowaniu. Jestem przy tym normalną(chyba)kobietą,w partnerskim związku z mężczyzną od 3 lat. Mam chęć urzeczywistnić swoje marzenia,ale problem w znalezieniu dziewczyny z którą nie czułabym się skrępowana,i ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nas chyba sporo ale nie oznacza to, ze jesteśmy zdecydowanymi lesbijkami- chęć poznania czegoś innego jest czasami bardzo odkrywcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez to samo mam! uwielbiam patrzyc na kobiety i marze o sexie z kobieta,nigdy tego nie robilam,ale nawet jakby nadarzyla sie okazja,nie wiem czy bym wstyd skrepowanie pokonala... Tez bardzoo podobaja mi sie zgrabne jedrne pupy mmm marzylabym zeby taka pupcie wylizac,popiescic,wycalowac ,macac mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZy oby na pewno kobieta musi byc,musi uprawiac sex z facetem ? KTO TAK POWIEDZIAL ze kobieta musi byc z facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....mam tak samo, uwielbiam kobiety, uwielbiam sie im przygladać, byc w ich towarzystwie, więc w poprzednim wcieleniu musiałem byc lesbijką, że też bozia stworzyła mnie facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×