Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość R00t

Gdzie najlepiej zrobić prawko w Warszawie ?

Polecane posty

Gość R00t

Ostatnio szukam szkoły nauki jazdy na prawojazdy kategori B znalazłem www.havranek.entro.pl robił ktoś u nich kursy mogli byście mi coś o nich powiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian i Krzysiek
Z kolegą chodziliśmy na kurs prawa jazdy na samochód osobowy. Wcześniej jeździłem samochodem po polnych drogach więc miałem łatwiej. Krzysiek zaczynał od początku. Zostaliśmy profesjonalnie przygotowani do egzaminu i do bezpiecznego poruszania się samochodem w ruchu drogowym. Na kursie duży nacisk był na skręty w lewo. Zdaliśmy za pierwszym razem na Bemowie w Warszawie. Śmiało do OSK Havranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaretka67
http://abc-szkolenia.com/ - zobacz tutaj, ja zdałam za drugim razem, za peirwszym w sumie też bym zdała, ale spanikowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzorton
Najlepiej w q-mobil na Polnej. Obiecali, że zdam i zdałem. :D Podeszli do mnie jak do człowieka, a nie matoła. Z poprzedniej szkoły się przeniosłem, bo instruktor traktował mnie jak szofera i musieliśmy np. robić mu zakupy w czasie kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek88waw
Widzę, że sporo osób poleca OSK Havranek :) ja też u nich robiłem kurs, zdałem za 1 razem. Na prawdę potrafią nauczyć i przede wszystkim potrafią przekazać wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie robię kurs w szkole OES na Targowej. Jestem bardzo zadowolona, bo podchodzę do prawka juz kolejny raz i moje poprzednie doświadczenia ze szkołami jazdy nie są zbyt miłe, a tutaj bardzo pozytywne zaskoczenie - miła ale konkretna instruktorka i fajne jest to, że mam nieograniczony dostep do zajęć teoretycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowca1234
Ja robiłam w Qmobil. Bardzo fajna szkoła i fajni instruktorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka19
Sprawdź ofertę szkoły www.doszkalanie24.pl mają świetnych instruktorów i bardzo solidnie nauczają. Ja jestem bardzo zadowolona i egzamin zdałam ;) Za pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole OES. Dla zainteresowanych- mają tez w swojej ofercie kurs na motocykl i to w spoko cenie, z uwzględnieniem już badan lekarskich :) ja tam robilam kat.B i milo wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłem w Moto Start i kategorie A i B. Za każdym razem prawko zdane. Instruktorzy przykładają się dobrze aby jak najlepiejnauczyć jeździć kursantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×