Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mosisia

zakochała się w chłopaku

Polecane posty

dziewczyny mam takie do was pytanie poznałam przed wczoraj takiego chłopaka byliśmy razem na wycieczce i bardziej się zapoznaliśmy ogólnie prawie wszystko robiliśmy rozmawialiśmy tak jak byśmy się znali przez dłuższy czas nawet się całowaliśmy i mówił mi że może z tego coś będzie a dzisiaj do niego psałam bo dowiedziałam się że on ma dziewczyne od dwóch lat i napisałam mu że mógł mi powiedzieć że ma dziewczyne a on mi napisał że do niczego nie doszło żeby miało by wyjść coś z tego co mu teraz napisac ? ja się w nim zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napisała ze skoro do niczego nie doszło to jego dziewczyna dowie się o tej wycieczce, bo byli swiadkowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chciała bymz nim być i nie chce niczym mu grozic że jego dziewczynie powiem ....mam nadzieje że zerwie z nią i będziemy razem nie wiem co mu odpisac na tego smsa jak mi napisał tak :do niczego nie doszło żeby coś było miedzy nami ....ja się w nim zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro napisał ci taki tekst to wychodzi na to że cię wykorzystał. Byłaś odskocznią a on teraz sobie jak gdyby nigdy nic powróci do dziewczyny. Powinnaś powiedzieć/napisać jej z jakim dupkiem ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×