Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza2555

4 testy i druga różowa kreska. Co to oznacza?

Polecane posty

Gość Iza2555

Witam Dziewczyny. Muszę się poradzić. Bo już nic z tego nie wiem. Dziś powinnam dostać okres i nie mam. Brzuch bolał mnie przez kilka dni jak na okres. Samopoczucie mam kiepskie. Jestem ciągle zmęczona. Z mężem staramy się o dziecko 2 cykl. Przez te 4 dni robiłam 4 testy w tym Bobo test i na każdym wyszły 2 kreski w tym jedna jasna różowa od razu. W tamtym cyklu nic nie pokazały testy. Wczoraj rano miałam lekkie plamienie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Chyba że dostanę okres.. Może którąś tam miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kreski na teście a ty się pytasz co to oznacza? ???instrukcji nie dołączyli czy czytać nie umiesz? Sorry ale to chyba nawet 15 latki wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2555
Czy jest szansa na ciążę? Chciałabym byście podzieliły się własnymi spostrzeżeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2555
Do gość powyżej. Chodzi o to że jedna kreska jest jasno różowa i tak na 4 testach. Nie sa 2 kreski mocno różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o lllosie no oczywiscie ze jestes w ciazy, nawet jak jest cien drugiej kreski, to prowo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, to chyba oczywiste , ze jak pojawi się druga choćby bardzo blada kreska to oznacza ciążę. robisz sobie dzieciaka a nie wiesz jak przeprowadzić test ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli sa kreski to jestes w ciazy, a plamienie w dniu spodziewanego okresu jest rzecza normalna, ja tez mialam lekkie brazowawe plamienie. gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×