Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie zamienniki tuszy najlepsze?

Polecane posty

Gość Santek
do drukarki brothera dcp-j315w kupuje tusze asarto za 8zł/szt. właściwie nie widzę lepszego wyboru jeżeli chodzi o jakość i podejście do klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariks
Tylko i wyłącznie aserto, jakościowo są najlepsze w swojej cenie. Z bezterminową gwarancją i odpowiedzialnością, jaką bierze na siebie jest bezkonkurencyjną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari278
Na pewno mogę powiedzieć, które są najgorsze :D - te po kilka zł od niektórych sprzedawców na allegro, często przeterminowane ale puste, albo po prostu do niczego. Nie polecam takich kupować, jak już chcecie tanie to można znaleźć nawet za kilkanaście zł dobry i wydajny zamiennik. Wystarczy szukać wśród takich producentów jak m.in jetworld, peach. Jetworlda akurat sobie chwalę bo do mojego brothera tusze ma mega tanie, a nigdy się na nich nie zawiodłem, mówię o tych http://dobretonery.pl/tusz-black-brother-lc-529bk-zamiennik-lc529xlbk-58-ml-p-18392.html jak szukacie podobnych to tam znajdziecie masę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilus
No jetworldy akurat są spoko, od kilku miesięcy korzystam i póki co nie miałem jakichkolwiek problemów. W innym sklepie też je widziałem, ale zamawiam od dobretonery bo akurat taniej tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukanioo
ja zamawiam na https://www.bestprint24.pl/ wystarczy wpisać model swojej drukarki i pojawią się dostępne zamienniki. Przy swoim pierwszym wydruku byłem zaskoczony, bo nie ma praktycznie żadnej różnicy w wydruku pomiędzy tymi zamiennikami, a oryginalnymi tuszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senson
najlepsze na swiecie jest Asarto <3 już są jakieś 20 lat na rynku także wypracowali sobie renomę, ostatnio czytałam że dostali jakąś nagrodę za najwyższą jakosć produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscwdom
Ja tam kupuje orginalne tusze, pelno mozna tego znalezc na allegro ,olx itp cena czesto taka jak dobry zamiennik alub ciut drozej a przynajmniej mam pewnosc ze dziala. W poprzedniej drukarce mialem zamienniki i chodzila do pewnego momentu,potem cos tam sie zablokowalo z glowica i serwis na gwarancji jej nie uznal,w opini napisano uszkodzenie spow stosowaniem zamiennikow nie spelniajacych norm producenta. I tyle mialem z taniego drukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka173
Zamienniki od http://dobretonery.pl/ naprawdę dają radę. Nie są drogie bo to koszt rzędu 10 lub 15 zł, a starczają na długo i są dobre jakościowo. Wiem co mowie, bo od roku ponad juz u nich kupuje pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieks
Jak dla mnie - Asarto. Mam drukarkę brothera i najlepiej mi działa właśnie z asarto. polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrysantemus
Ostatnio widziałem jakiś test w pc world komputer i tam asarto wygrało w kilku kategoriach więc stawiałbym na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenius
ten test był już dawno. ze dwa lata temu, chyba, że coś powtórzyli ale nei widziałem. Aczkolwiek asarto to jedna z marek godnych polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa432
Ja stosuję jetworld, chłopak kiedyś mi polecał i od jakiegoś roku je używam. Zawsze zamawiam z dobretonery.pl , płacę niecałe 15zł. Asarto nie znam, nie przypominam sobie żebym w sklepie jakimś widziała, chodź z tych komputerowych korzystam tylko z 3, ale do drukarek tusze to tylko z dobretonery biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanihanihani
ja mimo wszystko wolę asarto, jak dla mnie ich tusze są najlepsze jakościowo. polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamelo
Ja znam, aczkolwiek preferuję jednak jetworld, również dostępne na dobretonery.pl bardzo tanio :) Te z linku o których piszesz również cenowo w porządku widzę, generalnie jak każde zamienniki z dobretonery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kupuje dobre jakościowo zamienniki to problemu nie ma, kupuję tylko markowe Actis i to juz od paru lat, nic złego się z drukarką nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zamawiam zamienniki do drukarek marki Lambda ze sklepu www.czarnynabialym.pl. Są świetnej jakości i maja atrakcyjną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zamienniki do drukarek to ja kupuję w internecie. Nie wiem czy jest lepsza opcja niż zamawianie takich produktów przez internet. Ja korzystam z tej oferty https://atramentowka.com/Kartridze-Jednorazowe Co do konkretów: jak masz konkretny model drukarki, szukasz konkretnego zamiennika. Co do cen, są one różne. Akurat ja korzystam stale z jednego miejsca, dlatego mogę liczyć na zniżki. W wielu przypadkach jest inaczej. Generalnie, zawsze opłaca się stawiać na sprawdzonych dostawców - najlepiej stałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupować to tylko sprawdzonych producentów, ja się przejechałem na takich mega tanich i już więcej na pewno nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamienniki to tylko te dobrej jakości. Polecam polskiego producenta Imprime, kupujemy je w centrum papieru wraz z innymi artykułami do biura, cena idzie wraz z jakością. Nie są najtańsze ale najdroższe też nie. U nas w pracy nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, więc śmiało moge je polecić. Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję regularne zamienniki Actis, też czasami jak jakaś większa partia zdjęc to active jet, fajne, dbre jakościowo zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne żeby nie kupić jakiegoś bubla. Najlepiej w jakimś dobrym sklepie zamawiać. Ja zawsze kupuje na electro.pl i wszystko jest ok. Zamienniki super jakościowo w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka_220
swego czasu kupowałam actisy, ostatnio przerzuciłam się na active jety i nie mam zastrzeżeń, wydajne i bardzo dobra jakość druku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalnie nie polecam Ci zamienników :/ nie opłacają się. Dużo bardziej mogę polecić kupić oryginalne tusze z drukujesz24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closerrr
gościu co Ty mówisz jak to się nie opłaca kupować zamienników?! Nie dość, że są o połowę tańsze od oryginalnych to w dodatku bardzo często nawet bardziej wydajne. Jak masz dobry sklep taki jak np. DobreTonery.pl to mozesz miec gwarancje jakosci i ja wlasnie taka mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nawiazujac do jednego z komentarzy wyzej- ale na drukujesz24 mają tez bardzo dobre zamienniki, nie tylko oryginalne :) Takze do wyboru do koloru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andorka30
Ja chcąc zaoszczędzić weszłam sobie na DobreTonery.pl i znalazłam tam zamienniki do mojego HP'ka. Jestem zadowolona, bo zapłaciłam połowę mniej, a jakość wydruków jest taka sama, jak nie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się nie zgadzam ze się nie opłaca zamienników, są tańsze a wcale nie gorszej jakości, ja kupuję actisy i mnie jakosć w 100% zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak potrzebuję zamienników to prosty schemat wbijam na https://dobretonery.pl zamawiam co mnie interesuje i nastepnego dnia mam to juz w domu. Wygodnie, szybko, opłacalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczkon
to zależy jakiej firmy posiadasz drukarkę... sprawdź sobie na http://eriad.pl, mają spory asortyment + serwis jeśli potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×