Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie zamienniki tuszy najlepsze?

Polecane posty

Gość julia66
Zamienniki polecam Ci zerknąć sobie na drukujesz24 pl. Ja od nich zamawiam i są super!!Nie zauważyłam różnicy w wydruku a co najważniejsze z moją drukarką wszystko w porządku-zamienniki z drukujesz24 pl mi jej nie niszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam sprawdzonych zamienników www.asarto.pl. Jakość druku jest świetna, cena w porządku i są bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ostatnio najlepsze okazały się zamienniki polskiego producenta http://czarnynabialym.pl - dobra jakość, niedrogo i wystarczają naprawdę na bardzo długo. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla swojej firmy wybrałam zamienniki z asarto.pl. Już kilka miesięcy na nich drukujemy i to co warto pochwalić, to wydajność. Sporo drukujemy, więc to bardzo ważne, aby tusz był wydajny. Do tego jakość. Nie widzę różnicy między oryginałem a zamiennikiem. Nie widzę potrzeby stosowania drogich oryginałów, kiedy asarto zupełnie mnie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekKrysiak
Ja też zamawiam zamienniki z drukujesz24 pl.Super ceny mają a jakość i wydajność zamienników na prawdę okej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dużo kupuję zamienników na asarto.pl. Są wydajne i w dobrej cenie. Jestem z nich bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię tusze z asarto. kiedyś kupowałam jedynie oryginalne, kupę kasy wydałam, dopiero któryś z moich pracowników zasugerował mi zamienniki. Na początku kupiłam jednak inne na allegro i jeden z nich się rozlał. Byłam wściekła, ale dopiero po tym incydencie zaczęłam szukać zamienników, ale sprawdzonych, dobrych. I tak trafiłam na Asarto :D i już rok mija i są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam tusze w https://www.solal.pl/. Są tusze oryginalne, są zamienniki. Z doswiadczenia wiem, że zamienniki starczaja na dłuzej i są naprawdę bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik
znacie actisy? jestem studentem drukuje coś tma na studia i dla siebie i te mi wystarczają, po co płacić 4 razy tyle za tusz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edks
znam, odkryłem je kiedys przypadkiem a ze się sprawdziły to kupuję je regularnie, tanie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszkoss
moim sprawdzonym sklepem jest https://dobretonery.pl/ od dluzszego czasu tam zamienniki robie i drukowanie wychodzi naprawde dobrej jakosci polecam sprawdzic, bo maja bardzo szeroki wybor do wielu modeli drukarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Actisy, ponieważ sama kupuje je regularnie do swojego Brothera. Wydajność w zasadzie na poziomie deklarowanym przez producenta, spadku jakości względem wcześniejszych zamienników nie zaobserwowałam. No i cena - zamówiłam sobie w sferisie za 12 zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście korzystam z zamienników ActivJeta do drukarki atramentowej. Cenowo prezentuje się to korzystnie a jeżeli chodzi o wydajność tuszy wygląda to podobnie jak w przypadku oryginałów. Wydajność jest podobna przy średnim stopniu zaczernienia strony. Najważniejsze by nie kupować tuszy napełnianych czy regenerowanych gdzie ryzyko wadliwego jest większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
Zori_92, nie do końca się zgodzę z regeneracją. Zwyczajnie wszystko zależy od zbiornika. Występują takie, które są bardzo trudne w regeneracji, ale istnieją również takie, które regeneracja niestraszna. Wydaje mi się, że wszystko zależy od podejścia firmy i jego pracowników. W moim sklepie uczulamy klientów, jeśli zbiorniki do ich sprzętu są kiepskie i regeneracja nie spełni oczekiwań, ale decyzja zawsze należy do klienta. ;) Ps. Oczywiście po zamienniki zapraszam do siebie. :) Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natknęłam się ostatnio na zamienniki asarto i właśnie nie wiedziałam czy kupować czy nie. teraz po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii tutaj, wiem, że w nie zainwestuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkoo
na dobretonery.pl jest bardzo duzo zamiennikow, chwale je sobie, swietnie mi sie na nich drukuje i nigdy nie mialem problemu z nimi, ogolnie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam kilka razy od firmy Duston i mogę polecić, dobra jakość, godni polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspoja
Zgadzam się z poprzednikiem ze sklepu DobreTonery.pl warto zamawiac zamienniki, bo sa dobre jakosciowo nic dziwnego, ze tak wiele osob poleca ten sklep. Ceny tez fajne a przesylki od nich dochodzą względnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że najlepsze zamienniki to te z Asarto. Dobrze drukują i są wydajne, dlatego to świetne rozwiązanie do domu czy biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia159
Bardzo dobre drukarki ma Epson i nie potrzeba zamienników. Tusze są w bardzo dobrej cenie.Teraz maja promocję www.epson.pl/zwrot . Na pewno wybierzesz jakiś model. U nas wszystko działa jak powinno a tusze faktyczni nie wysychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik_99
asarto, wielokrotnie potwierdziło się że bardzo dobra jakość, wydajne a co za tym idzie koszty się bardzo miło zmniejszają bez skutków ubocznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabys

dobrym rozwiązaniem jest zakup asarto, poządne zamienniki, wielokrotnie się w nie zaopatrywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

my w domu uzywamy zamienników firmy ASARTO - są bardzo ok, lepsze od poprzednich (niestety nie pamiętam jakiej tamte były firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maks

ja polecam asarto, bo testowalem wiele zamienników ale to właśnie z zamienników tej firmy jestem najbardziej zadowolony, sami sprawdźcie, jestem ciekawy czy też się ze mną zgadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

robiłem sporo testów poszukując najbardziej wydajnego i spełniającego moje oczekiwania zamiennika, asarto daje radę i w porównaniu do innych dostępnych na polskim rynku jest najlepszy bez 2 zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszek

firm jest sporo to fakt ale najlepiej postawić na coś sprawdzonego niż wydawać pieniądze w błoto, ja os siebie polecam Ci zaopatrzyć się w zamienniki firmy ASARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

ja jestem bardzo zadowolony z ASARTO, zamawiam online, poza wydajnością i wysoką jakością cenie sobie też to, że produkt jest bardzo bezpiecznie i profesjonalnie zapakowany za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

temat wałkowany u mnie w firmie od lat, ja stoję przy swojej opinii twardo: tylko zamienniki, ale dobrej firmy, ja sprawdziłem już sporo i zamawiam tylko od Asarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×