Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie zamienniki tuszy najlepsze?

Polecane posty

Gość gaugau
ja z kolei kupuję activ jety od bardzo dawna i jestem zadowlona z tych zamienników, cena nie jest wygórowana, ale z kolei mają bardzo dobrą jakość, więc ogólnie nie szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie na www.arsa.pl Są tam najlepsze zamienniki tuszy do wielu drukarek. Kupuję tam od wielu lat i nigdy się na nich nie zawiodłam. Oryginalne tusze też mają, ale ja wolę nie przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ja kupuję w supermarkecie zamienniki i nie płace jakoś dużo, a kupuję activ jety czyli dobre zamienniki w sumie wszędzie można je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
no tak akurat activ jety można dostać bez problemu bo to bardzo popularne zamienniki, chyba jedne z najpopularniejszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio gdy po raz kolejny musiałem wymienić tusz w moim EPSONIE postanowiłem zakupić specjalne kartridże zamienne, dedykowane do napełniania tuszem, posiadające specjalny chip samoresetujący na www.tusze.info i od tej pory drukuje za grosze :D Polecam też sprawdzić czym jest CISS, mają to w ofercie. Zwiększone bezpieczeństwo druku — brak ryzyka uszkodzenia bądź zapowietrzenia głowicy drukującej podczas wymiany jednorazowych kartridży, a w konsekwencji przedłużenie resursu drukark. Same plusy, warto założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka75
Ja również mam Epsona i korzystam z oryginalnych pojemników. Są bardzo tanie więc nie ma potrzeby korzystania z zamienników. Sama drukarka - model l365 - jest bardzo wydajna i ekonomiczna w utrzymaniu, więc opłaca się w nią zainwestować. Teraz Epson ma promocję cashback http://www.epson.pl/zwrot więc jeszcze bardziej opłaca się jej zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a ja odkad skońćzyły mi se oryginały w drukarce zawsze uzywam zamienników, kupuje activ jety, bardzo wydajne i dobre jakosćiowow, zamieniki zawsze bedą atrakcyjniejsze niz oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokiej jakości zamienniki do drukarek można dostać w sklepie www.czarnynabialym.pl, mają też swój punkt w Warszawie. Mają zamienniki firmy Lambda, są naprawdę dobre, wydajne i wysokiej jakości. Nie zauważam żadnej różnicy w porównaniu do oryginału, no chyba, że cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
ja kupuję zamienniki activ jeta i uważam że są tak samo dobre jakościowow jak oryginały i do tego maja dużó większą pojemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preludia
activ jety to jedne z lepszych jakościowo zamienników, no i cena nie jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
to fakt, ale co ważne w przypadku activ jetów to to, że producent ponosi odpowiedzialność za zamienniki bo przy zakupiemożesz liczyć na 5-letnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
5 lat gwarancji to bardzo dużo biorąć pod uwagę fakt, że niektórzy producenci zamiennikó nie daja wcale gwarancji z czym się osobiście spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat gwarancji mają też zamienniki tuszy imprime. używam ich od jakiegoś czasu, oczywiście z gwarancji jeszcze nie korzystałem :) kupuję je u nas w krakowie w centrum papieru na czarnowiejskiej, wiem że mają też sklep internetowy, musicie sobie ich wygooglować. Pzdr Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja wolę jednak kupować w sklepie stacjonarnym, jakoś mam wieksze zaufanie do takiego rodzaju zakupów. a w przesyłke zawsze ktoś może mi wpakować coś czego nie chciałabym dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zależy z jakiego źródła kupujesz, ja kupuję te zamienniki imprime ze strony centrumpapieru.pl. Nigdy nie było żadnej wtopy z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrTusz
Dzień dobry! Zapraszam po moje zamienniki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem wierny zamiennikom imprime. Kupuję je już od jakiegoś czasu jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkinys
Jest kilku dobrych producentów zamienników, którzy mają dobre i tanie tusze, ja kupowałem od różnych, jetworld, peach. Głównie to te, które mają na dobretonery.pl bo niemal do każdego modelu drukarki są tam materiały eksploatacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat rzeka :-) Najlepsze sa takie, które pasują do Twojej drukarki, które jej nie psują i nie zabierają gwarancji. Jeśli o mnie chodzi to od jakiegoś czasu korzystam z Asarto, bo na forach naczytałem się wielu dobrych opinii, i na razie sprawują się dobrze. Następna w kolejne praca licencjacka mojej dziewczyny więc zobaczymy jak przy duzym obciążeniu się spisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas255
A nie znam asarto, gdzie je można kupić? Tak jak ktoś wcześniej pisał ja też zamawiam od dobretonery. Nie ma moim zdaniem "najlepszych" zamienników tuszy, jest wiele dobrych jakościowo i cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trzy drukarki, kupuję zamienniki w www.profibiuro.pl i jeszcze nigdy się nie zdarzyło, że drukarka miała problem z odczytaniem pojemnika. Zamawiam głównie toner TN2010 zamiennik. Przesyłka na poziomie 7.99 złotych, a do tego sporo organizują różnych promocji na Facebooku. Na początku nie miałem zbytniej wiedzy o zamiennikach do drukarek, ale napisałem do ich pracownika szczegółową wiadomość, co chcę uzyskać i jaki mam model urządzenia, a otrzymałem dokładne wiadomości dotyczące najlepszych ich zdaniem produktów. Do tej pory korzystam ze wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wierny zamiennikom z imprime. Ostatnio do swojego epsona kupiłem kolor dałem 7 zł za 35 ml. Wszystko fajnie się drukuje, kolory są "soczyste i nasycone". Z uzytkowaniem nigdy nie miałem problemów a drukarka jak działała tak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiekMamuciManiak
Skorzystałem z porad różnych ludzi i zdecydowałem się na Asarto, mają naprawdę profesjonalne podejście do tematu. Opakowanie w 100% profesjonalne, instrukcja dokładna, wszelkie informacje są podane, mnie przekonali swoją rzetelnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapacki
Ja również kupiłem Asarto, cenowo wyszło bardzo przyzwoicie ale zachęciły mnie pozytywne opinie w internecie. Czekam na okazję do wydruku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berlinek
Kupiłem ostatnio toner do firmy właśnie z Imprime , wszystko działa, drukarka drukuje jakoś ok, zobaczymy jak wyjdzie zużycie. Dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiiiiiijas
mi imprime nie podeszło, jakoś mialem wrazenie, ze gorzej drukuje. Teraz wróciłem do Asarto, bo wcześniej z tego korzystałem i efekty były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkudson
nigdy nie korzystałem z imprime, pierwsze słysze. miałem kiedyś actisy, ale raz zmieniłem na Asarto i w sumie tak przy nich zostałem. Podoba mi się wydruk, kupuję w empiku więc mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×