Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo rozwodka

nienawidze mojego meza

Polecane posty

Gość gość
Ufff dobrze ze spoleczenstwo nie wypralo mi mozgu i nie zmarnowalam sobie zycia wychodzac za maz ufff ufff ufffffff. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy, ptzenigdy od takiego buraks nie prosilabym sie o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.06 jak możesz chcieć sexu z kimś takim? Lepiej mieć wibrator w domu, niż dawać d**y byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wybralabym wibrator Jak mozna kogos takiego blagac o seks Wiesz za kogo on cie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAAHHHAAAHHHAA a debile gratuluja sobie slubow BUAAHHHAAAHHHAAAAHHHAAA jak to dobrze ze nie zrobilam tego bledu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.13 wiesz może cię to zadziwi, ale nie każde małżeństwo tak wygląda. No, ale co możesz ty możesz wiedzieć jak po twoim słowniku widać z jakiego środowiska się wywodzisz i z jakimi ludźmi przebywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, może i dobry pomysł z tym wibratorem ;-) przynajmniej się człowiek trochę rozluźni (nie ma to jak orgazm na wyladowanie napięcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swojego męża nienawidzę i kocham równocześnie. Chciałabym, żeby umarł, bo wówczas mogłabym być wdową. Zniszczył wszystko to, w co wierzyłam, wszystko to, co mi obiecywał przed ołtarzem. Jestem przez niego wrakiem człowieka, kobietą przed pięćdziesiątką, która ma świadomość, że już nigdy nie ma szans na bliskość z kimś innym. Wiem, że powinnam się z nim rozwieść , ale to na logikę. Tymczasem gdzieś w głębi duszy tli się nadzieja na zmianę i ta pieprzona miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam w domu chodzącą świnię, ale dorosłam jeszcze do tego, żeby go zostawić. Tylko dzieci mnie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgocha
Boże!!!! Jak ja nienawidzę mojego meezusia. to zwykły zwierz dziki z lasu. Zręcznościowe, spać,popierdziec, porządnie się sory wyysraaac, znowu żarcie, chrapanie, pierdoły w tv, dzieci w centralnej d***e no i ... Chciałby se porządniepobzykac. W życiu d**y znowu sory mu nie daaaaaam. Będzie mezczyzna to dam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym wiedziala, ze faceci tak sie zmieniaja to bym nigdy za maz nie wychodzila. Kobieta przewaznie dba o siebie. Faceci to swinie i tyle. Moj maz napoczatku dbal o siebie a teraz? Paznokcir u nog dlugie, wlosy okropne, unran nie chce mu sie kupowac i wkolko chodzi w tym samym, wlosow tam na dole nie goli. Potem sie dziwia face i ze zona nie chce juz uprawiac sexu. No k..wa mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj jest baaardzo przystojnym i na pozor zadbanym facetem, wysoki, cialo mlodego boga piekna twarz wszystkie sie za nim ogladaja... a w domu.... Lazi w krotkich spodenkach zsunietych na pol dupy, z rowem na wierzchu. Lapa zawsze w jajach niewiem co on tak szuka. Ale wiecznie sie drapie tam. Bakow nie puszcza czesto przy mnie ale zdarzy mu sie. Ale najgorsze jest to ze nie spuszcza wody w wc! Walcze i walcze i nic. Jego wytlumaczeniem jest ze ojciec jego byl maniakiem oszczednosci i zabranial im wode spuszczac po siku bo wode trzeba oszczedzac.(bardzo bogata rodzina) a i zre caly czas, potrafi zjesc 6 jogurtow jeden za drugim i za chwile juz jest przy lodowce i grzebie. I nie wiem jak on to robi ze dalej tak dobrze wyglada, ale najgorsze w tym to ze nie sprzata po.sobie. zostawia resztki, talerzyki, szklanki itp wszedzie. Ja rano wstaje i armagedon w kuchni i salonie jak sie klade spac przed nim. Skarpety brudne kolo lozka to standard.... a nikt by nie uwierzyl bo na zewntrz prezentuje sie poprostu swietnie. Model z okladki magazynu i elegancki facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo z kobietami. Modelka z okładki a zostawia po sobie obesrany kibel w markecie albo brudna podpaske wrzuci do kosza i nawet jej nie zwinie w papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest ok tylko wkurwia mnie bo nie uzywa antyperspirantu i nawet chwile po kapieli smierdzi od niego potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wie co robi, kto normalny wsmarowuje sobie aluminium pod pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie trzeba używać antyperspirantu, wystarczy zmienić dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aluminium lepsze niz ten smrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego dzis nie nawidze chodzi naj****y i placze ze Polacy przegrali.No kutwa koniec swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic te wpisy nie dają....a ja siedzę i płaczę. On mnie ignoruje... próba rozmowy kończy się jego krzykami i przekleństwami z jego strony. I wychodzi z pokoju....Twierdzi, że to co sie dzieje to też jest moja wina, Na pewno jest też moja wina. Ja chciałabym zainteresowania z jego strony nami,mną. Natomiast ON twierdzi, że przeciez nic złego nie zrobił i niczemu nie jest winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mój też był zawsze niewinny. W jego odczuciu, bo akurat moje uczucia miał głęboko w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP. Piszą kobity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×