Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka87

Jakie mam wybrać schody do domu?

Polecane posty

Gość gość
Może schody ze stali? Też miałem większy problem z wybraniem idealnego rozwiązania a jak się z czasem okazało był to pomysł idealny. Kręte na słupie, wykonane zostały przez http://www.stalex-czaplinek.pl . Wielu gości w moim domu wspomina, iż jest to najciekawsze rozwiązanie w jego otoczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dwa lata temu kupiliśmy dość tary dom ze strychem i wykonaliśmy tam gruntowny remont. Na strych kiedyś prowadziła drewniana podstawiana drabina a teraz zrobiliśmy tam przepiękne dwa pokoje i zamowilismy z firmy http://wroblewskidesign.pl/schody-krete/ kręte schody na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schody wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykłady genialnie wyglądających schodów - http://schodyprudlik.com.pl/schody-dywanowe/ Ale to można naprawdę dopasować wiele ciekawych wzorów. Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu, jakie macie wnętrza. Z drewna polecam szczególnie sosnę, dąb i drewno egzotyczne - moim zdaniem zdecydowanie najtrwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę http://perfekcyjneschody.pl/ jeżeli chodzi o wykonywanie schodów. Bardzo fajna firma, doświadczona, mają odpowiedni sprzęt i ludzi. Wykonali mi schody w salonie, wygląd jest po prostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasso

Patrzcie tutaj - schodyprudlik.com.pl/galeria/

A które schody? To już kwestia waszego pomieszczenia, stylu wnętrza, doboru poszczególnych elementów. Tak naprawdę w takim pomieszczeniu wszystko można dobrać tak, aby całość wyglądała genialnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paks

Schody Prudlik np. takie - schodyprudlik.com.pl/project_post/azurowe-schody-na-policzkach-gietych-sp071/

Ażurowe, balustrada ze stali nierdzewnej. Całość wygląda znakomicie. A inne rozwiązania? To już kwestia odpowiedniego dopasowania elementów. To pasuje przede wszystkim do nowoczesnego wnętrza - całość możę wyglądać genialnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguel

U nas są nowoczesne, metalowe schody i fajnie  się prezentują, idealnie pasują do nowoczesnych klimatów jakie lubimy. Schody wykonała firma Stalex z Czaplinka i bardzo jesteśmy zadowoleni z tego wykonania, schody sa solidne i estetyczne a przy tym dużo za nie nie daliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda

Też długo się zastanawiałam nad wyborem schodów do domu- tu podobały mi się te, a tu te. W ostateczności, przy pomocy firmy Green Step, zdecydowaliśmy się na schody Dubaj- dębowe, z balustradą wycinaną laserowo w taką jakby szachownice. Jestem bardzo zadowolona, bo są nowoczesne i pasują do stylu mojego domku 😉 polecam- www.greenstep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinnn

jednobelkowe schody to jest naprawdę fajna opcja tam, gdzie chcesz mieć taki nowoczesny design, ale jednak trochę to trzeba czyścić, bo się kurz osadza. mówię ci ze swojego doświadczenia. ja zamawiałam takie schody w firmie ant schody (antschody.pl/) i nie mam tym schodom nic do zarzucenia, ale u mnie się też mocno kurzy, więc raz na parę tygodni muszę je „przeleciećh ściereczką. gdyby tak nie przyciągały uwagi i gdyby każdy tak ich nie podziwiał, to nawet bym to olała, ale że kto do nas przyjdzie to od razu leci do tych schodów, to wiesz – sprzątać trzeba. takie szczęście w nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyceusz

U nas są piękne tradycyjne drewniane schody pełne wykonane przez firmę wroblewskidesign.pl Bardzo nas one cieszą, są solidne, wygodne i ładnie wyglądają, idealnie pasują do klasycznego wystroju naszego domu. Firma nie liczy sobie drogo, więc warto wziąć ich pod uwagę, tym bardziej, że funkcjonują w obrębie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×