Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorrkaa

co skutecznego na katar u niemowlaka

Polecane posty

Gość gośćautorrkaa

Nie wiem skąd ale syn złapał dosyc pokazny i obfity katar zalegający gleboko (furczenie). Ma 6 mcy, nie kaszle ani nie gorączkuje. Co skutecznego do oczyszczania nosa ? Aktualne stosujemy fride i sol morska w sprayu. Katar od 2dni obfity wcześniej jakby sie nasilal stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko katarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podstawa to było odciąganie fridą. Do tego używałam nebulizatora z solą fizjologiczną. polecam, 2 dzieci na tym wychowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągaj fridą/katarkiem i podaj syrop z lipy/malin, wzmocni się i nie rozwinie infekcja. więcej nie pomożesz, leczony trwa tydzień, nieleczony-7 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. warto też nabyć kominek - kupisz za parę zł w kwiaciarni lub aptece, do tego w aptece naturalny olejek sosnowy i będzie mu się lepiej oddychało/spało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego co stosujecie to jak katar jest taki proponuje hasco-sept jest to spray do buzi-jak katar spływa do gardła, a spływa na pewno jest dużo dużo mniejsze prawdopodobieństwo że z kataru rozwinie się coś mocniejszego. Do tego proponujecie inhalacje z soli fizjologicznej i kupić w aptece oilbas i stosować na noc 1 kroplę na piżamkę ;) do tego wit C i wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kupiłam ostatnio inhalator Novama Familino Pro w zestawie z irygatorem. Wszystko w porządku, działa sprawnie, wydajnie, bezawaryjnie. Zwłaszcza pochwalę irygator bardzo prosty w użyciu, córka sobie radzi bez jakiegoś większego problemu, wystarczy zatkać paluszkiem otwór powietrza i przekierować do noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaa

Sporo tych inhalatorów dla dzieci obejrzałam sobie w internecie i Baby mi się w sumie od początku najbardziej spodobał. Dobry wybór, wszystko działa prawidłowo bez awarii, bez strat leku i zatykania się przewodów. Samo czyszczenie też dość łatwe, nie zajmuje wiele czasu. :))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 7.02.2019 o 15:41, Gość kingaa napisał:

Sporo tych inhalatorów dla dzieci obejrzałam sobie w internecie i Baby mi się w sumie od początku najbardziej spodobał. Dobry wybór, wszystko działa prawidłowo bez awarii, bez strat leku i zatykania się przewodów. Samo czyszczenie też dość łatwe, nie zajmuje wiele czasu. :))

 

Doradzę też model Baby. Nic się nie psuje, przewody się nie zatykają, waży mało, stoi stabilnie, nie wywraca się itp. Poza tym bardzo dobry stosunek jakości do ceny, polska marka, długa gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×