Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy wakacje na mazurach są ok? ktoś ma opinie na ten temat?

Polecane posty

Lubię Mazury, ogólnie przepadam za wodą ale jeśli chodzi o morze to faktycznie tłok przez całe lato. Ja najczęściej fajnych miejsc do pływania i na sporty wodne szukam tu https://www.wheretowake.com jeszcze ani razu się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury są przepiękne i najlepsze na wakacje w naszym kraju, szczególnie jeśli ktoś ma swoją żaglówkę– wtedy już nic go nie ogranicza. My z mężem bardzo długo żeglowaliśmy po jeziorach, ale w tym roku zdecydowaliśmy się na nieco dalszy rejs, po morzu. Właśnie nabyliśmy nasz pierwszy jacht i muszę powiedzieć, że było bardzo wygodnie i swobodnie. Gorąco polecam uzbierać trochę grosza i nabyć takie cudo! :) My skorzystaliśmy z oferty tej firmy: www.aquilayachts.pl – świetna jakość! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje na mazurach to dobry pomysł. Mazury są bardzo pięknym miejscem. Jeżeli już tam będziecie to musicie wypożyczyć jacht i pożeglować po tych wielkich jeziorach. Ja wypożyczyłam Jach u www.vipjacht.pl i polecam wam zrobić to też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pływanie po polskich akwenach to ja polecam czarter przez Mantę, mają dobry jacht w Giżycku i też okolice są tutaj genialne do relaksu na wodzie. Cisza spokój, ukojenie dla nerwów. Wcale nie trzeba się wypuszczać zaraz na Baleary czy inne egzotyczne wyspy żeby poczuć ten klimat wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje na Mazurach to moje marzenie z dzieciństwa. Spełniłam je w tym roku. Byłam bardzo zadowolona i moja rodzina również, wszystko też zależy od pogody i noclegów. Noclegi Mazury znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnas

najlepsze sa na mazurach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu .youtube.com/watch?v=C26xU1P3qRQ. . Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur .youtube.com/watch?v=nEg7bYDzEuI. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×