Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SMRÓD PAPIEROSÓW W WYNAJMOWANYM MIESZKANIU

Polecane posty

Gość gość
wiem że gorsze, ale zapłacić teraz 500 zł za malowanie średnio mi się uśmiecha ;( no ale mój błąd... nie wiem tylko jak się wystrzegać go na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kumpel mocno się zdziwił gdy pewnego dnia przyszedł do wynajmowanego studenciakom mieszkania na rekonesans. Wszystkie jasne meble pomalowali bez jego zgody na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mi moje pomalował miałam kaucję 2000 zł. Zawsze coś. Wezwałabym policję i założyła sprawę cywilną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
napisałam:zapis w umowie o karze za palenie w mieszkaniu (na poczet malowania). Jak udowodnić? Ano, można schować coś co zachowuje zapach dymu, ale w takim miejscu, żeby oni o tym nie wiedzieli...zasłony, poduszki można wyprać. Ale szmatki albo czego innego co dymem nasiąka nie wypiorą. Pomyśl co to może być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
+zapis, że sami nie mogą nic zmieniać ani malować bez twojej zgody. Bo jak ci pomalują na odwal się kiepskimi farbami, to doprowadzenie do porządku będzie cię kosztować dużo więcej niż malowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
myśleć, myśleć..Gdzie można schować coś co zachowuje zapach dymu, tak aby tego nie było łatwo odszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia, nie pale, nie wiem co zachowuje zapach dymu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popielniczka ty durnoto, popielniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co od razu wyzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
Jak pozbyć się zapachu papierosów z mieszkania? poczytaj sobie w necie sposoby, ale i tak ściany nasiąkły smrodem i są do malowania. zapach papierosów - jak usunąć? Zapach kawy. Na podgrzewaczu parz kawe. Moze byc taki stolowy podgrzewacz z mala swieczka. Zaparz kawe i podgrzewaj tak, zeby zapach powoli sie ulatnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
onozator mozesz kupić dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to może być za późno - oddałaś kaucję i raczej nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella31
Dokladnie tak, najlepsza opcją na usunięcie tego smrodu z mieszkania jest oznowanie. Ale ozonatora nie musisz odrazu kupowac. Są firmy, ktore zajmują się tym profesjonalnie. Tu np. oferta z okolic Wawy: http://alergia-ozonowanie.pl/ . Warto się zdecydowac, bo zabieg jest skuteczny, a skoro to nowe mieszkanie to na pewno opłaca sie je odswieżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się teraz męczę z takim smrodem i niczym nie da się go usunąć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dokładnie ten sam problem czyli zapach papierochów w wynajmowanym mieszkaniu. Nie wiem jak w ogóle można wynajmować komuś mieszkanie w takim stanie no ale musiałam je wziąć bo nie miałam wyboru. Matko czego to nie próbowałam aż w końcu wyczytałam o urządzeniu do odświeżania powietrza od Jorgensen i dopiero pomogło. Także jak coś to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×