Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dłużnik alimentacyjny a więzienie. Naprawdę nie jesteście bezkarni.

Polecane posty

Gość gość
Odezwal sie najwiekszy imbecyl kafeteryjny kochanka f...-do budy suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia wiem ze faceci nie sa takie swinie jak by ich ex widzialy. Ale tez te ex nie maja umiaru. Jak gosc da,to dlaczego tak malo ? Skoro stac go na wynajecie kawalerki i nowa dziewczyne tzn ze moze placic wiecej. Ma na adwokata to sedzina go sponiewiera. Temida ma byc slepa.Temida przewaznie ma jajniki sponiewierane przez wlasny rozwod. Wg polskiego prawa baba ma prawo walic sie po pijaku bez konsekwencji. To facet nie zapanowal nad wystryskiem.Rodza sie niepotrzebne dzieci.Dzieci walki o alimenty . Idiotko bez jakich konsekwencji???K***a dać ci stara głupia babo te 4czy5 stów na dziecko w Polsce i zostawić cię samej sobie w tym kraju zaraz się zamkniesz.Nie zawsze głupi ćwoku a powiem nawet bardzo jest tak że dzieci są z walenia się po pijaku,a jeżeli juz to walą się po tym pijaku oboje.A ty idiotko cały czas skutecznie wmawiasz niepokalane poczęcie. Walka o alimenty odbywa się przez to że dupki nie chcą odpowiadać za rozdawanie plemników na wszystkie strony.I sorry ale babo siedzisz zagranicą na d***e w domu z dziećmi nie mając bladego pojęcia o tym jak jest tu. Żenadą to jest to że takich frajerów sądy nie każą takie śmieci powinno się w więzieniach traktować na poziomie pedofila,drugi raz nie chciał by tam trafic w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ciebie powyżej to z pewnością zapłodnił jakiś biedak mocno pijany. Pewnie połozył sie na tobie w pijanym widzie i zasnął. A ty zrobiłaś reszte sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 12.06 Uśmiałam się :) Czasem aż trudno zrozumieć, że ktoś, kto nauczył się pisać jest jednocześnie takim niedorozwojem jak ta z 10.12... Wpisalaś się w temat idiotko, gdzie menda dluznik alimentacyjny nie odwiedza W OGÓLE SWOICH DZIECI, NIE INTERESUJE SIE CZY MAJA NA JEDZENIE CZY W OGOLE Zycie. Jeżeli na dwoje dzieci przez rok zebralo się około 10 tys a tyle się zebralo bo autorka pisze ze wplacil polowe to ta szumowina,ojciec biol. dzieci ma zasązone zarzygane około 400 zl na 1 dziecko!!!Czyli zasrane grosze. Nikt nie pisze tu o alimentach rzędu 1000 czy 1500 zl nie wspominając o wyższych- popieram ze w takim wypadku taka baba okrada ex męza bo jeżeli sama pracuje to dokładając do przyzwoitych alimentów na 1 dziecko rzedu 700-800 zł swoje 400 plus opieka,czas,nieprzespane noce,itp. utrzymuje za calosc TYLKO dziecko. W przypadku wyższych alimentów normalnym jest ze ojciec placi na matkę, a to nie fair. Chcialabym być obiektywna w tym temacie. Tak więc skoro ktoś rozumie i broni kolesia opisanego w poscie sam jest podobnym smieciem/łajzą/nazywaj jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
A ja ci Autorko gratuluję bo to długa droga, aby takiego imbecyla przed sądem postawić. Ja trzy lata temu zgłosiłam i do dziś sprawa jest zawieszona. A łajza dalej się śmieje. że nie zapłaci. Mam tylko nadzieję, że ten uśmiech mu niedługo zniknie z parszywego ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego powodu zawiesili sprawe?? Czy ojciec biol dzieci jest zdrowy,w sile wieku,jakie byly jego zdolnosci zarobkowe wczesniej,czy mieszka w malym miescie xzy takim gdzie utrzymanie sie wymaga sporej kasy?? To wszystko ma b duze znaczenie.napisz cos wiecej moze ci pomoge.acha i czy postepowanie bylo wszczete czy umorzone z powodu niby malej szkodliwosci czynu(czyli on musi miec na jedzenie dzieci juz niekoniecznie-zasrane prawo).czy wszczeli i umorzyli po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
,,Z jakiego powodu zawiesili sprawe?? Czy ojciec biol dzieci jest zdrowy,w sile wieku,jakie byly jego zdolnosci zarobkowe wczesniej,czy mieszka w malym miescie xzy takim gdzie utrzymanie sie wymaga sporej kasy?? To wszystko ma b duze znaczenie.napisz cos wiecej moze ci pomoge.acha i czy postepowanie bylo wszczete czy umorzone z powodu niby malej szkodliwosci czynu(czyli on musi miec na jedzenie dzieci juz niekoniecznie-z****** prawo).czy wszczeli i umorzyli po jakim czasie??" Zawiesili, bo nie można ustalić dokładnego adresu. Mieszka od kilku lat w Anglii. Ma 42 lata. Pracuje. Postępowanie zostało wszczęte, ale w miejscu zameldowania w Pl i wywiadu po sąsiadach Policja ustaliła tylko tyle,że mieszka za granicą i wyjechał z konkubiną. Nie dostałam do dziś żadnej informacji, aby zostało umorzone tylko zawieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
Alimentów ma 300 zł i w sumie to już nie o nie chodzi, ale o to, że on się śmieje z tego, że nie płaci, że kpi, że nikt mu nic nie zrobi itp A ja chciałabym żeby poczuł , że to nie tak...że nie można porzucić bezkarnie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem nie chodzi ci o dobro dziecka, tylko chcesz go ukarać. Chcesz być taką bogobabą która wymierza kary za grzechy. I niech mi kto powie że nie ma mściwych bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza mściwa baba jak autorka niż taki śmieć jak jej ex. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie oczywiście taka kobieta zasługuje na POTĘPIENIE-nie śmieć którego NIE OBCHODZI TO CZY DZIECI MAJĄ CO JEŚĆ!!Oto moralność dluznikow alimentacyjnych, ich rodzin i żon czy kobiet! Przypominam tu mowa o kims kto marnego 300-600zl nie chce płacic na dziecko?Kazdy kto bulwersuje się decyzją(dzięki Bogu ze jeszcze takie kobiety istnieją) autorki sam popiera smiecia,popiera okradanie dzieci i krzywdzenie ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
,,Jednym słowem nie chodzi ci o dobro dziecka, tylko chcesz go ukarać. Chcesz być taką bogobabą która wymierza kary za grzechy. I niech mi kto powie że nie ma mściwych bab... " O dobro dziecka to ja dbałam całe dotychczasowe życie dziecka i będę dbać nadal. 300 zł to nie jest dobro dziecka. Ale dokładać się w tej kwocie miał i przez 16 lat tego nie robił. I wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, ze przed dziecka osiemnastką zadzwonił i powiedział ,, teraz ty mi będziesz płacić''. To ja mu zapłacę ....och tak mu zapłacę, że z pierdla nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
,,To wszystko ma b duze znaczenie.napisz cos wiecej moze ci pomoge.acha i czy postepowanie bylo wszczete czy umorzone z powodu niby malej szkodliwosci czynu(czyli on musi miec na jedzenie dzieci juz niekoniecznie-z****** prawo).czy wszczeli i umorzyli po jakim czasie??"" Dziś sprawa ruszyła bo odebrałam wezwanie na przesłuchanie na komisariat. Co ja mam tam mówić, aby chociaż do sprawy doszło i nie była umorzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślący głową
Jesteś do tyłu z tymi wiadomościami.Teraz nie wsadzają do wiezienia za nie płacenie alimentów.Pracy nie ma, nawet w więzieniu,żywić ich trzeba,Jaki to sens dla Państwa?.Dlatego alimenciarze czują się bezkarni bo nic im nie grozi!😠 Przestańcie sobie flugać i rzucać inwektywami.Zadajecie się ze szmatławcami, zachodzicie z nimi w ciążę a potem macie pretensje do garbatego żyda ze ma proste dzieci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
Z więzieniem przesadziłam. Zawiasy albo grzywnę dostanie. A ja pretensji nie mam do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
No to jestem po przesłuchaniu. Teraz poczekam na sprawę. Zbieram dowody, bo nie chcę być tylko świadkiem. Chcę być oskarżycielem posiłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzyskiwanie długu to zawsze sporo zachodu, zwłaszcza gdy dłużnikiem jest osoba prywatna. Na szczęście są na rynku dobre kancelarie zajmujące się właśnie ściganiem wierzytelności. Ja korzystałem z Ultimatium, poradzili sobie ze sprawą bardzo szybko. Polecam zajrzeć: kancelariaultimatum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo!! Ja też sie bujam już 3 lata z dłużnikiem i nic nie płaci na rzecz córki komornik nie umie ściągnąć długu płaci mi państwo i to też dopiero od roku spłaty wogóle nie zobaczyłam pójde za Twoim przykładem :) Zrobić to niektórzy umią ale potem nawet nie myślą zapłacic ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'..umia..' ,do szkoly wroc mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"do szkoly wroc mamusiu" - a po co? Jak skończy szkołę, to dostanie lepiej płatną pracę i państwo przestanie płacić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'..umia..' ,do szkoly wroc mamusiu. A tatuś niech też s*******a do szkoły,i nauczy się czytać bo w wyroku pisze alimenty płatne co miesiąc do.......w kwocie........do rąk......a nie wtedy gdy więzienie za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 'pisze'tylko JEST NAPISANE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
""""" gość 2014.06.09 Eks który ma 37 lat, zatrudnił się na 1/8 etatu i odbiera te 240zl w kasie(żeby czasem na dzieci nie zapłacić choć te 240 zł miesięcznieusmiech.gif , jest zdrowy zdolny do podjęcia każdej pracy, wczęsniej (jakies 4 lata temu gdy byliśmy malzenstwem) potrafil na stanowisku kierowniczym zarabiać netto około 5-8 tysięcy nie płaci alimentów na dzieci, miernego 600zł na corki. I uwaga-niespodzianka dla was lobuzy!!Wnioslam do prokuratora o wszczęscie postępowania i mimo ze misio twierdzi ze nie ma pieniędzy, bo biedaczek nie umie przez rok jej znaleźć i placic miernych groszy na dzieci, miał postawiony zarzut i idzie siedzieć.Miś już się posrał i zapłacił polowę długu(nagle się znalazło 5 tysięcy) ale niestety nic to już nie pomoze bo misio pojdzie do pakiusmiech.gif Naprawdę mam dzika radośc, po prostu sikam ze szczęściausmiech.gif I teraz naczytam się wyzwisk , co mnie jeszcze mocniej rozbawiusmiech.gif Serio takiej poprawy humoru się tak szybko nie spodziewałam. """""" Nie sądzę , żeby ktoś Cię wyzywał. Raczej ktoś normalny zapyta Ciebie ...jaki jest Twój udział w utrzymaniu dzieci ...finansowy? Poza radością z posiadania dzieci? A jeśli są one dla Ciebie męczarnią to niech zajmie się nimi ojciec . Ciebie , nikt nie zmusza. Czy Ty jesteś na kierowniczym stanowisku? Czy może zarabiasz mierne grosze? A jeśli tak to dlaczego? Jeśli Ty nie płacisz na dzieci też pójdziesz do paki , zwłaszcza gdy On om to wystąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znoe zniecierpliwiony lekow nie wziales i spac po nocach nie mozesz tylko powielasz te same od lat swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpliwiony,wszyscy od dawna znaja twoja teorie,ze dzieckiem przestaje sie byc zdniem 18 lat i jeden dzien!!wtedy wg Ciebie dziecko jest juz dorosle,rzuca szkole,idzie do roboty,bo ma sie samo utrzymac!! Jak doradziles pewnej Beacie to do dzis placi jej maz 700 zl/m-c,jak nie wiecej ,bo dorosla corka uczy sie mimo swoich dwudziestru kilku lat. Ja mam 50+ i dla swojej mamy wciaz jestem dzieckiem,gdzie wysluicha,doradzi,wspomoze finansowo,gdy wyczuje potrzebe. Moje dorosle dzieci tez sa dla mnie dzieciakami,ktore(bez alimentow ciolku!)wspieram na ich starcie zyciowym,tez finansowo. A Ty chory ludziku wszystkich 18 pozbawilbys alimentow od rodzica i wyslal do kamieniolomow,by rosly nastepne pokolenia tepych,niewyksztalconych ludzi,pozbawionych troski Rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miał sprawę w sądzie o nie płacenie alimentów i nic mu nie zrobili. Prokurator powiedział byłemu, że jak wpłaci głupie 50zł to nie pójdzie siedzieć i nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani która rozpoczeła ta dyskusje jest zwykłym zerem,radość że wsadziła ojca własnych dzieci do krymianłu bo migał sie od płacenia to dowód na jej materializm i tyle. Kiedys dziecko rozsądzi kto dla niego jest kim. Zycze pani wszystkiego najgorszego co tylko może panią spotkać,dzieci na bank przekabacone ze ojciec to samo zło itd,dlatego mam nadzieje ze całe to zło spotka panią , a dzieci sa madrzejsze od pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerem to jesteś ty i tatusiowie, którzy nie utrzymują swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusiowie, którzy są mężami matek swoich dzieci zawsze te dzieci utrzymują. A qrwiszcza chyba powinny mieć bardziej pod górkę niż kobiety. Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominiśka punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jakbyś kiedyś musiała za 1800zł utrzymać siebie i dziecko bo na fa i 500plus za bogata jesteś to może coś ci się w mózgu uroi i przestawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×