Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość GośkaPoznań

Plaga rozwodów

Polecane posty

Gość gość
sądy też szybko rozwód orzekają, myślę że gdyby warunkiem orzeczenia sądu była przymusowa terapia rodzinna minimum roczna to o wiele mniej byłoby rozwodów.... ja mam 30 lat, od 2 lat jestem po rozwodzie, do dziś jakoś nie mogę w to uwierzyć jeszcze..... 4 lata bycia razem przed ślubem, wielki kredyt hipoteczny i zaraz rozstanie, bo na studiach w innym mieście zasmakował życia jak kawaler, a ja głupia nie chciałam go ograniczać i pozwoliłam nocować w innym mieście- choć mógł do domu wracać.... szkoda że przed ślubem nie pokazał prawdziwego oblicza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry adwokat nie musi sie reklamować na tym forum.Poza tym moja koleżanka miała adwokata i przegrała sprawę rozwodową a jej były mąż nie miał adwokata ale odpowiednio się przygotował i do tego jest wygadany i ....Sąd wydał z orzekaniem o jej winie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i na mnie przyjdzie kolej oczekiwać na werdykt sądowy. Moje wszystkie kolezanki są na etapie rozodu, albo już go uzyskali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda na rozwody przyszła z USA jak hamburgery i frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.10 sądy też szybko rozwód orzekają, myślę że gdyby warunkiem orzeczenia sądu była przymusowa terapia rodzinna minimum roczna to o wiele mniej byłoby rozwodów.... ja mam 30 lat, od 2 lat jestem po rozwodzie, do dziś jakoś nie mogę w to uwierzyć jeszcze..... 4 lata bycia razem przed ślubem, wielki kredyt hipoteczny i zaraz rozstanie, bo na studiach w innym mieście zasmakował życia jak kawaler, a ja głupia nie chciałam go ograniczać i pozwoliłam nocować w innym mieście- choć mógł do domu wracać.... szkoda że przed ślubem nie pokazał prawdziwego oblicza.... xx Roczna terapia? Kobieto o czym ty mówisz? Jakim prawem ma mnie sad zmuszać do tego abym była z człowiekiem jeszcze rok czasu który mnie psychicznie w domu dołuje, w niczym nie pomaga, nie zarabia, mam go utrzymywać bo nie mam prawa go wyrzucać z domu z racji tego, że jest moim mężem i mam się tak męczyć rok dla jakiejś narzuconej terapii i popadać może w coraz to większe długi? W ogóle jakim prawem sądy mają zmuszać ludzi do bycia ze sobą i chodzenia na terapię? Jesteśmy wolnymi ludźmi, co by ci przyszło z tej terapii? Obwiniasz jakieś studia i mieszkanie w innym mieście, widocznie problem był wcześniej już, zanim poszedł studiować do innego miasta. Co do za życie i związek jak się druga osobę sądownie przymusza do trwania i terapii rocznej do tego, nie wyobrażam sobie bycia z kimś takim na takich zasadach. Mam swoją godność i dumę, nie zmusisz kogoś do miłości. Jak masz takie pomysły, to ja się nie dziwię twojemu byłemu mężowi, że od Ciebie uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz1234
Po co mi terapia jak żonka chleje i szlaja sie po nocach niby z kumpelami z pracy,ostro maluje i daje raz na 2 miechy? To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" GośkaPoznań 2014.06.10 U mnie w pracy w trakcie rozwodu są 3 koleżanki 2 rozwód mają za sobą Siostra chyba się rozwiedzie bo im się nie układa z mężem Brat mojego męża czyli mój szwagier wystąpił o rozwód bo znalazł se jakąś młodszą kobietkę Co się dzieje w tym świecie pytam ?! """"" Ja myślę ,że powodem jest zatracenie wartości. Wartości chrześcijańskich. Nauk Pana Jezusa.. Brak znajomości ewangelii . Brak tożsamości kobiety ,która albo jest towarem albo wojownikiem. Gdzie w starciu z mężczyzną nie ma żadnych szans. GŁUPIE FILMY TEGO NIE ZMIENIĄ . Niestety , niektórzy swoje życie układają podług głupich filmów albo głupich gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpek,tak,niech wezmie do sadu Ewangelię i zacznie ją czytać i nawracac hehe. Kiedy cie wypuścili i na ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale wiele par zbyt pochopnie decyduje się na ślub po kilku miesiącach związku. Ja byłam w podobnej sytuacji i po roku okazało się, że jednak to nie było to. Na szczęście nie mieliśmy wspólnego majątku i rozwód przebiegł sprawnie dzięki Pani Katarzynie Kamienowskiej z kancelarii www.adwokat-wroclaw.net.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też niedawno się rozwiodłam. Sprawa nie była najłatwiejsza dlatego musiałam skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej. Zgłosiłam się do www.olszynski.pl Kancelaria ta znajduje się w Krakowie, więc polecam ją wszystkim z tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kancelaria nie musi się oglaszac i to gdzie? na kafe. Nie spamuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż,rozwody są bo wy baby jesteście poprostu beznadziejne,do niczego się nie nadajecie,ciągle chlejecie i macie mordy jakby wam ktoś conajmniej obiad zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina zwykle rozkłada się na obie strony ostatni gościu, nie ma, że baby to …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obie strony to sie rozkładają twoje cycki i połdupki. A powody rozwodów rozkładają się na jedną stronę - na te cycki właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 co ty nie powiesz? A jakie słownictwo,ech,szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie ma powodów / winy po jednej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina jest po obu stronach. Jak ktoś ten drugi taki zły, to po co się z nim wiązałaś/wiązałeś? By sobie kogoś innego znaleźć. Bierzecie byle kogo, a potem jest byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wina jest obopólna żony i teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest jedna, wina no coz kazdy w sercu odpowie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Składajcie wielokrotnie przysięgę małżeńską i rozwódźcie się wielokrotnie. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię obchodzi cudze życie ?! no co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta debilka to się od ciebie nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zniecierpek przyczepił się do kafe na wiele lat i pisze bzdety lub zadaje pytania bez sensu,albo odkopuje stare tematy i gdera jak staruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowac sie zamiast zdradzac kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
"""" gość wczoraj Ta debilka to się od ciebie nie odczepi. """" Jej sprawa i jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zniecierpliwiony jesteś problemem i nie możesz widać go rozwiązać od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ona tyle o tobie wie ? I to od tylu lat. Chyba chodzi za tobą . masz do niej namiary? Potrzebuję kogoś do sprzątania chlewa. Ona chyba lubi sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 22:37, Gość gość napisał:

A mojemu mężowi znudziło się życie rodzinne po 4 latach małżeństwa i 8 bycia razem, zaczął żyć jak kawaler-koledzy, popijanie, nie wracanie na noc. 

Miałam to samo- właściwie od początku małżeństwa . Cierpliwie znosiłam. Dlaczego? Nie wiem ....

W zeszłym roku, po  25 latach małżeństwa, mnie zostawił. Nie tęsknię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×