Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Ludzie żyjący zgodnie z wolą Bożą są szczęśliwsi

Polecane posty

I mnie nie denerwuj bo sie dowiem kiedy chociz do kosciola i zrobie z niegonrakiete ktora polecisz prosto do swojego nazistowskiego boga pojebie genetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Main kampf to tez jakis przypis do bibli a moze bog wparowal do adolfa w mundurze gestapo i mu je podyktowal osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuna została stworzona przez Marksa, aszkenazyjskiego żyda. Mówi się, że głębiej za komuną stał zakon ilumitów, którego założycielami Byli Weisshaupt i Rothschild - Obydwaj byli aszkenazyjskimi żydami. A ja do kościoła nie chodzę. Jestem arianinem, nie katolikiem. Wierzę w Jahwe, a nie trójcę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj debilu. Bog leczyl za darmo i rozdawal. Zarcie bezrobotnym. Wiec sie ze mna nie kloc bo jestes na to z glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie wierzysz sobie w postawowy dohmat wiary zapisany w biblii ktora jest inspiracja dla twojego pierdolenia? To by wiele wyjasnialo. W conjeszcze nie wierzysz? W dzień3 czy w to ze dnia 7 bog odpoczywal? Pewnie w tajemnicy przygotowywal plany ostatecznego rozwiazania kwestii zydowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunizm okradał, nie rozdawał, Czasem sobie myślę, że dla miłośników komuny powinno się zrobić jakiś skansen, enklawę. Ciuchy byś prał w sodzie oczyszczonej, a co gwiazdka stałbyś 5 godzin za schabem. Buahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety podzielil sie z nimi tylko z toba bo przeciez. Siedziales u jego prawicy chociaz chuj wie skad sie tam wziales skoro nic sie ontobie nie wspomina w pismie swietym. Pewnienjestes jakos bardziej wtajemniczony. Jak iluminaci. Ponprawdzie to mam wyjebane na to czy mnie w chuja robia iluminaci czy tajni wspolpracownicy najwyzszegonwiec idz juz spac albo najpierw odklep paciorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad ty kurwa wiesz co robil komunizm jak w tym czasie twoj stary nie mial nawet wlosow na jajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuny trochę pamiętam. Jestem rocznik 85. Mały wtedy byłem, ale pamiętam tą wszechobecną tandetę:D Idąc twoim tokiem rozumowania powinieneś się od nazizmu odgibać. Bo, kiedy nazizm robił karierę, to nie twój stary, a twój dziadek nie miał włosów na jajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detergenty zatruwaja srodiwisko a schabowy jest niezdrowy skoro juz pokusiles sie o wymienianie najwiekszych wad komunizmu. Kjrwa jakis gimbazior bedzie mnie historii uczyl i dawal nauki moralne. Nie wiem kto cie wychowal. Ale spartolil. Sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj cieciu jak jestes taki wyszczekany to moze chcesz zawal zyc o swoje idee? Chetnie bym ci sprawil lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie gibam do nazizmu tylko do ciebie bos skonczony padalec i degenerat w dodatku chuj wie jakim prawem podpierajacym swoje dewiacje bogiem i biblia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac zes niobeznany z wydarzeniami na kafe. A jeslis obeznany to wlasnie przyznales sie do wspoludzialu. Niniejszym skazuje cie zaocznie na kare smierci bez mozliwosci apelacji i nieprzedawnialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nazistów, to można o nich wiele powiedzieć. Ale oni, w przeciwieństwie do komunistów, znali i pielęgnowali takie wartości, jak HONOR. Tymczasem przeciętnego komunistę można określić jednym słowem, W amerykańskim angielskim jest popularne takie słowo, jak "motherfucker" (matkojebca). I tak większość z nich była nawet nie zwierzętami zdolnymi do tego, by zerżnąć WŁASNĄ MATKĘ. Natomiast przemówień AH słuchałem parokrotnie, i powiem tylko, że nie dorównujesz mu do pięt prostaku . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw walnij w gruche zebys sie nie spompowal na sfastyke ktora sluzy ci za przescieradlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie walę gruchy, bo w prawie bożym jest napisane, że mężczyzna po wytrysku jest nieczysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie pojdziesz wykapac. Chyba ze w prawie bozym jest jakis. Akapit ktory zabrania ci sie kapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze pierwsze objawy. Niedotlenienie mozgu Niezbornosc intelektualno ruchowa oraz omamy wzrokiwe. Nie lekcewaz tego i zwal terapeutycznie gruche mowie ci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Wiedzialem ze pojedziesz na recNym. Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc:) Spij slodko malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewidzialni ludzie, słodkie. Nie jesteś już trochę za stary na zmyślonych przyjaciół, młodzieńcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faith is childish
Opowieść o B/o/gu i ateiście Ateista trafił przed oblicze B/o/ga. B/ó/g zadał mu pytania: -Myślałeś,że wzięłeś się z powietrza? Że NIC ciebie nie stworzyło? Myślisz,że wszechświat stworzył się sam? Jesteś na tyle ograniczony,że nie dopuszczasz do siebie myśli,że musi być jakieś wytłumaczenie twojego stworzenia i twojej inteligencji? -Cóż B/o/że - odpowiedział ateista- ty istniejesz i jesteś inteligentny. Jak w takim razie wytłumaczyć twoje istnienie i inteligencję ? -Ja po prostu istnieję od zarania dziejów rozumiesz? -odp. B/ó/g -Nie rozumiem,bo skoro moje stworzenie i inteligencja,żeby były wytłumaczalne potrzebują stworzyciela,to i twoje stworzenie i wyższa od mojej inteligencja też nie ma prawa wziąć się z nikąd. - Wyjaśnieniem jest to,że jestem wieczny i żyję ponad czasem.Ja istniałem od zawsze. -To oznacza,że inteligentny organizm ma prawo istnieć bez stwórcy,co sprawia,że moja niewiara w inteligentne zaprojektowanie przez Ciebie jest bardziej wiarygodne,niż Twoje boskie teorie,ponieważ sam B/ó/g stojący przede mną nie został przez kogoś stworzony,tylko zaistniał sam z siebie ;) Wiedząc,że moja inteligencja jest wynikiem ewolucji mam o wiele bardziej spójny od twojego dowód istnienia. Jedyną niespójnością logiczną jesteś ty,bo wychodząc z Twojego punktu widzenia Ty musiałeś też zostać stworzony ;) B/ó/g zaintrygował się i wspólnie z ateistą zaczął szukać wyjaśnienia swojego istnienia. Wspólnie z ateistą odwiedził wszystkich dotychczasowych b/o/gów i wypytywał,czy może oni są w stanie jemu pomóc w rozwiązaniu zagadki jego istnienia.Po jakimś czasie B/ó/g znalazł to czego szukał Jego oczom ukazało się drzewo i sylwetka osoby w jego cieniu. -Gdzie ja jestem?- zapytał B/ó/g -Na Ziemii -odpowiedziała sylwetka -Czyim bogiem jesteś?-zapytał B/ó/g -Stworzyłem wszystkich bogów,dałem im ich moce i nieśmiertelność,ale ja sam bogiem nie jestem - odp. sylwetka spod drzewa- nazywam się człowieczeństwo i stworzyłem bogów,ponieważ były czasy w których czułem się przestraszony i samotny. Były też czasu w których czułem żal,inspirację i zaczęłem się zastanawiać,ale nie znalazłem mimo to odpowiedzi,których tak bardzo pragnęłem. I dlatego stworzyłem bogów,chociaż przyznam,że głównie chodziło mi o kontrolę nad innymi ludźmi,a żeby to osiągnąć stworzenie bo/g/ów było najbardziej przydatne. Byliście złem koniecznym,ale ludzkość dojrzewa i przyszedł czas,by schować do lamusa wszystkie dziecinne rzeczy THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faith is childish - Bzdury klepiesz!!! Poczytaj o Pięcioksięgu. Co 50-ta litera układa się w wyraz "Torah". Wg ciebie to stało się samo z siebie? Poza tym tak jak wszystko ma swoją przyczynę, tak samo wszechświat ma swoją przyczynę. Wszystko powstało raz, w jednym punkcie i czasie. Zatem zostało empirycznie udowodnione istnienie jedynego bytu samoistnego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego? Jeżeli ja napiszę książkę w której co 50 słowo będzie słowem prawo,to to oznacza,że ta książka jest dziełem boga? Śmieszny jesteś. Nie masz żadnego konkretnego dowodu na istnienie boga,a rzucasz się jak gówno w przeręblu,że twoja racja jest bardziej twojsza niż inne :D Fanatyzm religijny to za mało,twojej głupoty nie idzie ująć jednym słowem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardziej ograniczony umyslowo niz ameba idiotgascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×