Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wynajem mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Od 2014 roku współpracuję z Grzegorzem Całkiewiczem z pmspoland.pl. Obsługuje moje 3 nieruchomości w Warszawie. Koszty stosunkowo niewielkie, a jest pewność całkowitego zagospodarowania. Jak masz mieszkanie, a się przeprowadzasz, czy wyjeżdżasz za granicę to idealna opcja. Podobno obsługują właśnie wiele osób na emigracji. Według mnie się opłaca, ale na pewno wszystkich podmiotów z tej branży nie oceniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam biura do wynajęcia. czy ktoś z was korzystał z usług agencji www.gwiazda.info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej było mi ciężko znaleźć mieszkanie do wynajęcia. Zdecydowałam zgłosić się do firmy http://www.wronarentals.com/ która zajmuje się wynajmowaniem i sprzedażą mieszkań. Posiadają dobre cenowo oferty. A mieszkania, które proponują są w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wynajmować mieszkania na okres krótkoterminowy, dla przyjezdnych turystów, wtedy można więcej zarobić. Sama wynajmuję mieszkania nad morzem i postanowiłam zainwestować w jeszcze jedno mieszkanie. Mój wybór padł na aparatment Lubicz w Rowach. To piękna i turystyczna miejscowość, gdzie będzie duże zapotrzebowanie na noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem normalne ceny mieszkań do wynajęcia w Warszawie masz na mieszkania24.com. Do tego jest opcja wyszukiwania nieruchomości na życzenie. Jeżeli nie jesteś ze stolicy to idealna opcja, bo nie musisz się niczym przejmować. Oferty wiarygodnie zaprezentowane. Dostajesz to, co faktycznie jest w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie https://www.bbn-efekt.pl/ masz namiar do biura gdzie ja znalazłam mieszkanie na wynajem. Mam rodzinę, męża dzieci więc było trochę trudniej znaleźć ofertę ale na szczęście przez biuro się udało dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabnm

Zarejestrowałem się na www.ofertyok.pl, opłaciłem i zadzwonił do mnie pracownik agencji i ustaliliśmy, na jakie warunki najmu się godzę, podałem lokalizację i szczególne preferencje. Tego samego dnia, wieczorem dostałem info, że mają mieszkanie, czy jestem zainteresowany ;) Zrobiłem oględziny i faktycznie wziąłem mieszkanie. Nie wiem, jakim cudem tak szybko działają. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy

Witam mam pytanie wynajmuje mieszkanie czynsz płacę 400 zł za prąd właściciel nalicza mi co miesiąc coraz to większe kwoty zaczęło się od 200 teraz przychodzi po 450zł dodatkowo 200 woda i ogrzewanie 600 niby od wskazań licznika ale dodam że jest to kawalerka i chodzi tylko telewizor, pralka, mikrofala, grzałka na wodę, lodówka i standardowo ładowarki do telefonu  nawet czajnik jest na gaz i zastanawiam się jak to jest możliwe dodam że żadnego rachunku za prad nie otrzymuje ani zawodę tylko wszystko w smsie proszę o pomoc co z tym mogę zrobić bo fizycznie to nie jest możliwe aby był taki rachunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chcecie sami wynająć komuś mieszkanie, to też okazuje się, że to nie taka prosta sprawa. Tutaj https://mangopress.pl/zarzadzanie-najmem-dlaczego-sprawy-zwiazane-z-wynajmem-nieruchomosci-warto-powierzyc-specjalistom/ można o tym przeczytać i dowiedzieć się, dlaczego w pewnych sytuacjach lepiej zatrudnić kogoś, aby zarządzał najmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkucjo

Ja znalazłem fajne mieszkanie pod wynajem dzięki firmie www.nieruchomoscizorawina.pl z okolic Wrocławia. Idealnie znalazłem to czego potrzebowałem, tak więc jestem bardzo zadowolony. Firma uczciwa, solidna, z dobrymi stawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj oferty nie tylko na olx, ale także na prywatnych stronach. Polecam stronę twoj-posrednik.pl udało mi się wynająć lokal za dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalbydkowski

Raptem miesiąc temu wynajmowałem mieszkanie w Sopocie. Jeżeli chodzi o pośrednika to korzystałem z yonekawa.pl . Przekonały mnie ich dobre opinie i podejście do klienta. Pomogli załatwić wszystkie formalności i odpowiedzieli na wszystkie nurtujące mnie pytania. Ze swojej strony mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wynająłem mieszkanie za pośrednictwem www.PromoOferty.pl i jestem ogólnie zadowolony z tego jak całość przebiegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjsj

Ja polecam immo4rent, mają dobre oferty, a jeśli ktoś chciałby znaleźć lokatorów do swojego mieszkania własnościowego to też pomagają. Korzystam z ich pomocy przy wynajmowaniu mieszkań juz kilka lat i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych obiekcji. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
Przed chwilą, Gość asjsj napisał:

Ja polecam immo4rent, mają dobre oferty, a jeśli ktoś chciałby znaleźć lokatorów do swojego mieszkania własnościowego to też pomagają. Korzystam z ich pomocy przy wynajmowaniu mieszkań juz kilka lat i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych obiekcji. 🙂

Nic nie bede wynajmowal...NIE DAM SIE WAM ZNIEWOLIC.Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś czas temu dostałam mieszkanie w spadku. Chciałam je wynająć ale nie wiedziałam jak się za to zabrać. W końcu zgłosiłam się do firmy simproperty.com Oni zajmują się zarządzaniem najmem i mają w tym spore doświadczenie. Warto im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź sobie stronę www.TerazMieszkanie.pl, myślę że na spokojnie cos będą w stanie do Twoich oczekiwań dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może zajrzyj sobie do serwisu www.FajnieMieszkaj.pl. Jak nie masz opcji szukać konkretnych ogłoszeń i przeglądać setek propozycji to tam warto zajrzeć, bo tylko jednorazowo wpłacasz i potem oni będą prezentować ci konkretną ofertę, która będzie Ci odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgadzam się z tym, że można zajrzeć do serwisu www.FajnieMieszkaj.pl, bo właśnie jest ten komfort, że oni dopasują oferty do preferencji i nie będzie trzeba przeglądać bardzo wielu kolejnych ogłoszeń, by dla siebie cos wybrać. Pod tym kątem ta oferta na pewno wypada bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno w Warszawie jest taka firma jak www.pmspoland.pl i zajmują się zarządzaniem najmem więc wtedy właściwie zaangażowanie właściciela mieszkania jest zminimalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciap2

Hej. Mam takie pytanie. Wynajmuje mieszkanie w bloku. Mam chłopaka i chcielibyśmy już zamieszkać razem. Czy może się wprowadzić ? W umowie jest zapis że nie mogę oddawać lokalu w podnajem ani w użytkowanie osobom trzecim. Czy to znaczy że nie możemy razem zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak wynajmowałam mieszkanie jednej dziewczynie to nie miałam nic na przeciwko temu żeby wprowadził się jej facet, tym bardziej że za e.e przecież płacili, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W branży nieruchomości siedzę już kilka dobrych lat i z własnego doświadczenia mogę polecić portal prywatnaoferta.pl.

Bez pośredników, myślę, że każdy tam coś znajdzie dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam biuro nieruchomości ABC DOM. Pomogli mi wynająć mieszkanie. Sprawdzona i profesjonalna firma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×