Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pati1236

Kiedy zakładacie niemowlaków ubranko na krótki rękaw?

Polecane posty

Tak się zastanawiam,bo mój synek jeszcze nie miał nigdy zakładane. Teraz jest ubierany  w cienkie pajacyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już na spacer założyłam. 

Ale Twój jest jeszcze w gondoli, prawda? Ja mam syna z lutego zeszłego roku, to pierwszy raz ubierałam mu krótki rekaw jakoś w czerwcu. 

No ale tez widzisz, jaka jest temperatura 🙂 wychodzisz koło 11, to inaczej świeci niż teraz o 16. Dziecko przebierasz dostosowując do temperatury.

PS. Pajacyki ze stopami źke wpływają na napięcie mięśniowe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy temperatura na zewnątrz jest powyżej 22/23 stopni . Mam dziecko urodzone latem i było w krótkich rękawach kilka dni po urodzeniu bo było po prostu bardzo ciepło (25°C +).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 córka urodzona w połowie czerwca, kilka dni była tylko na długi rękaw, później już krótki, ewentualnie w wózku przykrywałam ją pieluszką tetrową. 2 córka jest z końca lutego. W domu miałam normalną temperaturę (ani gorąco, ani zimno) i pierwsz dni była na długi rękaw, a później już tylko na krótki. No na dwór wtedy to co innego, bo zima była. Zawsze kierowałam się intuicją, a nie książkami. 1 córkę miałam jak skończyłam ledwo 18lat więc byłam zielona. Pamiętam stres przy pierwszych kąpielach, miałam 3 różne termomentry, ustawiałam temperaturę wody Książkowo. Za każdym razem mi płakała. Aż w końcu olałam termometry, nalałam wodę na oko, czułam, że jest chłodniejsza niż zwykle i od tamtej pory było zero płaczu przy kąpielach. Wszyscy mówili, że ją w zimnej wodzie kąpie, ale jej taka odpowiadała i do tej pory jej tak zostało, a ma już 10 lat 🙂

Od tamtej pory nie stosuje się do żadnych reguł i książek, kieruje mną intuicja i na tym wychodzimy najlepiej:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×