Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie umiem budować związku

Polecane posty

Gość indeedweekend
te które są wyzywane od głupich i infantylnych to chyba najbardziej wartościowe dziewczyny. Niestety facet z nich pozytek może mieć marny, no chyba że chce mieć nauczycielke prywatną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z kafe
polecam książkę "facet idealny: M.Hussey'a. Książkę napisał facet:) opowiada o tym jak zdobyć faceta idealnego dla siebie. Po pierwsze: musisz poznawać facetow (minimum 4/tydzień) i wrzucasz ich do sita nr1. Zeby ich poznawać musisz rozmawiać z ludzmi, wszystkimi, starymi i młodymi, kobietami i mężczyznami. I dziećmi. Wyrobisz się towarzysko, nie będziesz czuć strachu przed zagadnięciem tego który ci się podoba. Po drugie: przesiew robisz. Pierwsze sito. Wybierasz tych, z któymi dalej coś możesz/chcesz pociągnąć. Umawiasz się na randki. po trzecie: drugi przesiew. Zostają ci z którymi masz drugą randkę. po czwarte: trzeci przesiew. Tylko z paroma coś cię łączy. po piąte: tylko jeden z tych paru nadaje się na Twojego partnera. Z nim się wiążesz. I wtedy to już nie jest kwestia szcześcia/przypadku. Sama przesiewałaś, na współ z tymi którzy robili to samo. Został jeden. Z uwaga: 4x4x12=192 facetów, którcyh poznałaś w ciągu roku. O ile w ciągu tego roku trafisz na swojego. Inni czekają całe życie albo biorą to co leci - z przypadku. Jest jeden warunek: MASZ MIEĆ WYSOKIE WYMAGANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tygodniowo ? Nie wiem jak miałabym to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z kafe
Też się zastanawiam:)))) ale facet w tej książce opisuje jak możesz to zrobić. Ba! Nawet powinnaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, mam to samo co wy dziewczyny. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynacja_passion
Też nie umiem, jestem zbyt romantyczna. Przeciętność mnie odstrasza, nudne związki bez pasji też. Bez wzajemnej fascynacji i wspólnej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×