Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajbaj

w końcu udało mi sie uwolnic z tego durnego forum

Polecane posty

Gość bajbaj

Siedziałam tu często, wdawałam się w dyskusje z logicznymi argumentami, ale tutaj większość to baby do których nic nie dociera i tylko potrafią wyzywać od,debilek patologii itp. Piętnujecie matki karmiące piersią wyzywacie od matek kwok. A wy wielkie matki wyzwolone i nowoczesne mające własne dzieci w dupie. Nie wiem po co każdego dnia wchodziłam tutaj i czytałam te durnoty. W końcu gdy zmieniła się szata graficzna i zaczęła mnie wkurzać to coraz mniej zaczelam tu wchodzić. Bo i coraz mniej rozsądnych kobiet tu pisze. Teraz wejde sobie raz na kilka dni, zobaczę tylko co na pierwszej stronie jest i uciekam bo przekonuje się ze to forum to dno. Niedługo stworzy się to kolo wzajemnej adoracji matek i ankiety ktora najbardziej ma swoje dziecko gdzies. Większość z was to chyba matki z przypadku, a dziecko to dla was problem. Zero odpowiedzialności. Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jednak tu wracasz to znaczy ze sie jednak nie uwolnilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Obraziłas się, bo nie wszystkie karmimy piersią. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo wlasnie od czasu jak sie szata graficzna zmienila . wole fejsa i wizaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mimo swojego "uwolnienia" w podskokach przybieglas na forum podzielic sie z nami owa nowinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to taka normalka - jeśli nie jestem uzależniona od forum to zakładam na ten temat wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może użyłam złego słowa "uwalniam się". Napisałam że co jakiś czas zaglądam. No ale spoko, zapomniałam że też czytać ze zrozumieniem nie umiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×