Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Amadeos1
jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny ? wódka z piaskiem , jak się plemniki popija to się kamieniami pozbijają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
czym różnią się dawne majtki od obecnych ? kiedyś żeby zobaczyć dupę trzeba było zdjąć majtki teraz żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylić dupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiilk1946
Ty Trevor, przeprosiłeś juz Wilka że tak się tu beztrosko udzielasz? Zobacz sobię na stronę bodajże 71, przepros i zrób skruchę. Zawiodłeś Wilka cwaniaczku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka_Wilka
strona 74, tak dla porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Trevor Trevor jest sprawa do ciebie nie załatwiona wejdź na stronę 74 i mój wpis z 8.44 i odnieś się do niego. Bo chciałbym tą sprawę mieć już zamkniętą raz na zawsze:-) A jeśli chodzi o wędki w Bacówce to są jest sporo sandacza w jeziorze i to takie duże sztuki trochę szczupaka o reszcie nie wiem:-) Jest tez łódź tak że można wywieź przynętę z żywcem na środek jeziora żeby nie rzucać żywą ryba tylko blisko brzegu bo może ją ogłuszyć a wiadomo nieruchliwa przynęta kiepska zanęta:-) Jeśli masz ochotę to mogę Cię również zabrać na polowanie bo mięso się kończy a spodziewam się że liczba gości się będzie powoli zwiększało, możemy strzelić jakiegoś dzika i zrobić ognisko z pieczeniem na rożnie albo upiec go w całości w piecu chlebowym. jak nigdy nie strzelałeś możemy najpierw trochę potrenować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; trevora A wy gównojady nie wtrącać się bo głosu nie macie. Trevor my się nie damy skłócić Ja jestem pełen dobrych chęci i chcę zamknąć ta sprawę raz na zawsze, każdy czasami daje dupy, ważne żeby umieć się przyznac i przeprosić jak jest do czego i za co a tego nie wiem bo było dużo podszywów do Łysego S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś mucha gównojadka coś bzyczy ale nic powiedzieć nie może bo mu zabrałem dar mowy , kto to a to zamieniony w gównojadkę Wiilk1946 dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiilk1946
Twoje niedoczekanie koprofilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wilk mam pozwolenie na broni mam w domu 9 milimetrów tak nie damy się z kłócić a na polowanko się umówimy nawet jutro a stom stroną to nie wiem ,idę spać dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; trevor Rozmawiajmy jak dorośli faceci. Wiec pytam krótko czy jako podszyw łysy S trolowałeś na Mnie lub Gromi, Marysię, lafiryndę, Toledo czy nie? To jasne i proste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Gromi i wszyscy łysole piękna pogoda no i racja Gromi weekend za pasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trevvor
Część Marysia, sieroto- niemotą. Bardziej jełopowatej osoby na kafe jeszcze nie było 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broń mameje, tak samo jak bronisz tego zdziadziałego filozofa erotomana. To chyba Twój fetysz bronić różne indywidua:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiilk1946
Stworzyliście już swoje knajpki, każda w unikalnym klimacie? Bo jak nie, dostaniecie fiskarsa i przełaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. chciałam sobie wrzucić na awka kriss de valnor, ale wredna była :P Jak wam mija dzień? ja siedzę dziś sama w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. a co dla Ciebie nie brzmi jak zaproszenie? ;) Znając życie i tak pewnie zaraz się ktoś tu przysunie. Więc rozkoszuję się chwilą samotności i nie-zawracania dupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Lafi, to była zdradzona czarodziejka. kriss to była ta czarna co zajebiście strzelała z łuku i zakochała się w Thorgalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×