Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

do: Lafi Lafi Ywoj facet Cie oklamal to nie jest na pieska, na pieska musisz kleczec na czworakach podparta przedramionami z wypieta cipeczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gorąco a Wy jeszcze podgrzewacie ;) Idę sobie, na zakupy bo później mogę nie wrócić :) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Gromi Nie nie wymagam za duzo, uwazam sprawe Trevora za wazna. Bo tak jak napisałem wczoraj jedna jaskolka wiosny nie czyni ale daje nadzieje a trevor jest pierwsza osoba ktora wyszla z trolowania i probuje z nami zrobic cos pozytywnego. Wystarczy ze trevor powie tak trolowałem przepraszam wszystkich, zaluje, bede lojalny w przyszłosci a a Ty Gromi Z Marysia wymyslicie mu jakas nie za ciezka kare moze np poleciec terz po croisanty z czekolada dla wszystkich na sniadanie do kawki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie może skoczyć po coś smacznego ;) Pa jedynko, wpadnij jeszcze kiedyś Lafi i jesteś ładnie opalona, a mówiłaś, że słońca u Ciebie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Trochę świeci... ale nie przez cały dzień, np. wczoraj po pracy znów były chmury i niegroźna burza z piorunami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Gromi, Toledo, Marysi Pamietajcie że macie wymyslec swoje knajpy i to dzisiaj leniuch:-) Wam jak sie nie da konkretnego terminu to wszystko jest jak u arabów zaaaaraz:-) Ten filmik od lafi nasunął mi pewien pomysł wiem ze nie lubicie długich wpisów:-) Wiec znadzcie w sieci filmik z taka knajpa jaka chcielibyscie zeby była wasz i wklejcie go w swoim wpisie na swoim temacie.Czyli Toledo i marysia zakładaja tematy o takim tytule jak nazwa ich knajp. Chodzi mi o to zebysmy mieli 4 miejsca na Cafe o zroznicowanym klimacie gzie mozemy sie spotykac w zaleznosci od nastroju. Jest tylko jedna zasada obowiazujaca wszystkie te miejsca wszyscy ktorzy tam przychodza odnosza sie do siebie z szacunkiem o reszcie decyduje wlasciciel knajpy. Wiem ze moze wam pomysl z tymi knajpami i wklejaniem i filmu zwygladem moze sie wydawac zbedny jako starym bywalcom internetu. Ale dla takich nowicjuszy jak Ja i wiekszosc wchodzacych na cafe to bardzo pomaga zwizualizowac sobie takie miejsce i wczuc sie w jego klimat. I mozemy dzieki temu sciagnac do nas naprawde wielu ciekawych i zabawnych ludzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kręci że kiedy on wchodzi od tyłu, to rozpycha mnie tak... do samego końca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Father_Figure
Do Wilk z 08.58 Jak do tej pory to nie Ty uczysz tu ludzi kultury, tylko ludzie uczą Ciebie różnicy pomiędzy jestem i realem. Dużo tu lejesz wody, a w międzyczasie nie zauważyłeś nawet, że przestałeś zakładać tematy z prośbą o czyjeś dane, nie straszyła adwokatem, nie czekasz gdzieś w lesie na swoich internetowych wrogów. To Ty jesteś tu osobą, która dostaje największą lekcje, i na szczęście wydajesz się być w miarę pojętnym uczniem:) Pouczysz się, jeszcze zmienisz parę rzeczy i przestaniesz być śmieszny, hejterzy znikną i będziecie sobie spokojnie siedzieć i ględzić w tych swoich bacówkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, ja nie będę zakładać żadnych tu knajp. Mój topik pozostanie zwykłym topikiem, na który każdy sobie może wejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek władca kredek
Dobrze gada, dać mu wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowładna wilk tobą rządzi jak jestes na swoim!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Father_Figure Jestes śmieszna wy dajecie mi lekcje chyba zartujesz. Nie zakładam tematów bo nie widze sensu rozmowy na cafe w takim stanie jak Ty i Tobie podobni go doprawadziliscie udajac luzakow internetowych. Pozwoliliscie zeby kilku chamskich gówniarzy zdominowala cacfe albo jaks grupa wzajemnej adoracji. Adwokatem nie strasze bo doszedłem do wnisosku ze wiekszosc z tych co mieliby zapłacic 10 000 zł jest na utrzymaniu rodziców i to na tych bogu ducha winnych ludzi spadły by powazne finansowe konsekwencje głupiego zachowania ich dzieci i tego ze takie osooby jak Ty tolerorowaly ich zachowanie zamisat wywierac presje na cafe zeby cos ztym zrobila. Tym mlodym facetom duzo lepsza lekcje zyciowa da spotkanie ze mna w realu i to coi ich czeka a co opisałem. I z tego nie zrezygnowałem i nie zrezygnuje, czekam az ktos komu nadepneli na odcisk i zna ich w realu ujawni mi ich dane chcac wykorzystac mnie jako narzedzie zemsty. I kiedys byc moze niedlugo to nastapi wiem to z doswiadczenia ze zawsze sie tak dzieje, wtedy bedziesz mogla sam ocenic czy blefowałem. A teraz nie pouczj mnie wiececej bo ty i pewnie Twoje towarzystwo wzajemnej adoracjio przekonane o własnej boskosci jestescie tymi ktorzy sa odpowiedzialni za obecny stan cafe a precyzyjnie dzialu zycie erotyczne bo na innych dzialach jest lepiej. Ten dział powoli chyli sie ku upadkowi dla osby z zewnatrz to doskonale widac, niedlugo nikt prócz tych chamskich gówniarzy bnie bedzie chciał tu wchodzic. Bo w srodku najciekawszej rozmowy czy najbardziej blyskotliwej wymianyz zdan pomiedzy Toledo, Gromi, Lafi, Marysia wchodzi jakis gowniarz i robi kupe na srodku stołu lub wyzywa uczestnikow uwazajac ze to zabawne. Zadna ciekawa normalna dojrzala osoba nie bedzie chciała w dlugim okresie w czyms takim uczestniczyc. Juz nie powiem o tym co robicie zludzmi ktorzy wchodza tu z autentyczna potrzeba żeby ktos podzielił sie z nimi swoim doswiadczeniem w waznym dla nich problemie zwiazanym z zyciem seksualnym obserwowałem to wielokrotnie i nie chodzi Mi o moja osbe bo ja jestem twardy ale ludzi którzy są wrażliwi. I za to wszystko jestes osobiscie odpowiedzialna Ty i twoja grupa wzajemnej adoracji bo podejrzewam ze jeste osba starsza wiec ponosiciecie duzo wieksza oodpowiedziqalnosc niz ci chamscy gowniarzy którzy sa po prostu głupi bo mlodzi. Nie zycze sobie ze bys wiecej do mnie pisała bo mnie nudzisz i smieszysz razem z cala twoja grupa. A jak bedziesz pisala to bedee cie traktował jak kolejna muche gownojadke, wejdź na " Bacówke nad Jeziorem" to zrozumiesz co znaczy to okreslenie i jakie sa jego konsekwencje w necie bo tylko o tych mówimy. A teraz mam prosbe zniknij z tematu Gromi bo twoja osoba psuje tylko miły klimat poranka w towarzystwie ludzi którzy sie lubia i odnosza do siebie nawzajem z szacunkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Wilku gadasz, ale nie oczekuj, że odniesie to tutaj jakiś skutek. To takie zawracanie kijem Wisły ;) u mnie wyszło słoneczko yes yes yes :) zaczynamy odliczanie dni do urlopu: 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to przerwaliście rozmowę między mną o koleżankami o pozycji na pieska. Zdekoncentrowałam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Gromi Ja Ci nic nie bedę narzucał, nie chcesz nie rób do knajpy tez kazdy mogłby wejsc byłoby tylko łatwiej zrozumiec i wczuć sie w klimat i nastrój miejsca a do tego potrzebna jest wizualizacja miejsca to z psychologii to naprawdę działa cuda i jest czesto stosowane jako metoda terapeutyczna. Kiedys powiedziałas że moja siła jest to że nie jestem przeżarty internetem. Dlatego mowie Ci dla 80% osob wchodzacych na cafe słowo "topik" jest zimne bezpłciowe i od razu wskazuje zemamy do czynienia z czyms czysto wirtualnym co nigdy nie przerodzi sie w fajny realny wyjazd ludzi którzy sie tu spotykaja zeby pogadac z rana i wieczora i kedys chcieliby zobaczyc sie w milych warunkach w realu np. nadal zachowujac swoja anonimość. Moim zdaniem stracisz wielu ciekawych ludzi ktorzy do ciebie nie trafia bo nie kazdy jest tak uparty jak ja w zmienianiu zastanej rzeczywistosci. A naprawde uwierz mi 80% ludzi błakajacych sie po Cafe i tego typu forach chciałoby kiedys spotkac sie w realu ztymi z ktorymi tak swietnie gada sie im w necie. A omijaja szerokim łukiem wszystko co zgóry zakłada mtylko netowa znajomosc bo wydaje im sie to podejrzane jesli osba unika znajomosci w realu. A słowo Topik jest własnie wywieszeniem takiej flagi znajomośc tylko9 netow, tak jak jak słowo knajpa czy klub jest wywieszeniem flagi jak sie nam bedzie dobrze gadała w necie to mozemy sie kiedys spotkac w realu. Ty takich rzeczy nie widzisz bo jestes od lat juz w necie dla osby z zewnatrz jest to oczzywiste. Ale to Twoja decyzja uszanuje kazda i sie dostosuje bo wiesz ze bardzo Cię lubie moja Bogini Gromów z podkarpacia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Father_Figure
Po pierwsze nie jestem kobietą, co myślałem że mój nick dobitnie sugeruje. Po drugie, Twoja skuteczność jest równa zeru. To, że twierdzisz, ze spotkasz kogoś w realu, i pewność, z jaką w to wierzysz, pokazuje że jeszcze sporo nauki przed Tobą. Znalazłeś się w internecie, nie do końca rozumiesz pewne mechanizmy, i próbujesz kalkować tu swoje, nieco prymitywne, schematy zachowań z reala. I właśnie dlatego to z Ciebie się ludzie nabijają. Nie z Gromowładnej, Marii czy Toledo. Z Ciebie. Pamiętasz jak niedawno płakałeś tu, że chyba odejdziesz stąd? Nie martw się, mam przeczucie że kiedyś to zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokość
Większość wpisów wilka czyta się jakby pisał je niezbyt rozgarnięty 14-latek, który bawi się w dorosłego. Generalnie efekt dość komiczny. Wcześniejsze jego wpisy to prawie jak wypowiedzi Gonza, można się było posikać: http://www.youtube.com/watch?v=c3GILN2-Vkg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Gromi Zaraz wrócę do pozycja na pieska bo zobaczyłem Lafi po tym filmiku jaki umieściła w zupełnie nowym swietle:-), chyba jej nie doceniałem, powaznie myslałem że nie jest zdolna do zamieszczenia takiego filmiku bo jest osobą lekko niesmiała i nie tak otwarta jak Ty, Marysia czy Toledo . Lafi;-) przepraszam i kłaniam się nie nisko do ziemi po góralsku zamiatajac kapeluszem po ziemi. bo My górale potrafimy sie przyznac do błedu i przeprosić jak trzeba choć w kaszę nie damy Sobie nigdy dmuchać Co do zawracania Wisły patykiem:-) Powiem tak całe moje życie to jeden wielki ciąg sutuacji w których ludzi mówią Mi że coś jest niemożliwe a ja to robię i osiągam sukces:-) Tak mam precyzyjny plan jak zmienić oblicze cafe na dziale erotycznym bo ten Mi najbardziej odpowiada i tu ludzie są najbardziej otwarci tacy jak lubię:-) Bardzo źle oceniam to jak ten dział teraz wygląda uważam ze to tylko kwestia czasu kiedy kompletnie upodobni się do jednego wielkiegoio szamba z wyzwiskami i fekalnymi ripostami gdzie żadna ciekawa i z polotem osoba nie zglądnie wiecej niz 1 raz bo ja odrzuci smród dobywajacy sie z tego szamba. Tak jak zawsze w życiu mam precyzjny plan jak zmienic oblicze tego działu gdzi uważam że ton powinny nadawać takie osoby jak Ty, Toledo, Marysia, Lafi teraz jesteście zupełnie zmarginalizowani takie ostatnie wysepki normalności i polotu ale nawet na te wasze wysepki co jakis czasw pada któs który w srodku swietnej imprezy z polotem robi kupe na srosku stolu i zaczyna wyzywac wszystkich na około uwazajac ze jest super zabawny i "wyluzowany internetowo". I oczywiscie mozna tak jak na imprezie udawac ze nic sie nie stało ze jestesmy ponadto ale dobrze iwesz ze czr pryska klimat siada asmrod pozostaje i wszyscy robia dobra mine do złej gry:-) Pracowałem zanim poszedłem na swoje w duzej spólce giełdowej ucestniczac w tworzeniu strategii rozwoju ii wiem dokładnie jaki jest mechanizm decyzyjny w takich korporacjach, genralnie piniadz rzadzi swiatem i jesli uda sie ich przekonac ze teraz traca kase a mogaa zxarabiac wiecej a sa przeciez uzaleznieni od reklamodawcow dla ktorych muchy gównojady nie stanowia zadnej grupy docelowej bo nie sa wstanie nic kupic z ich oferty. To jak to osiagniem to jestesmy w domu uwierz mi ze bez cienia zalu wypieprza z tego forum cała tą grupe i to szybko bo czas to pieniadz tak działa biznes. Oczywiscie nie mam 100% pewnosci że mi się uda zwłaszcza samemu z wami byłoby mi łatwiej ale jak nie bedziecie chcieli pomoc spróbuje sam. ja sie nie uda trudno wazne ze probowalismy zmienic cos co nam nie odpowiada a nie siedzilismy cicho jak barany idace na rzeź. Ale jak się uda to moją nagrodą bedziesz Ty:-) musisz Mi obiecać że jak sie uda to opalisz te wszystkie strategiczne miejsce które teraz wal po oczach biela jak jarzeniowy zaburzając to piekne ciało. To moje zboczenie zawodwe kiedys moze Ci opowiem o tym wiecej, dzisiaj tylko tyle ze czesc mojej aktywnosci polega na pomocy zarówno facetom jak i kobietom w wydobyciu ich naturalnego piękna i seksapilu i takie niedoróbki sa profanacja na moim poczuciu piekna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Father_Figure To naprawdę ostatni wpis do ciebie. Po pierwsze nigdy nie pisałem że chcę odejsć chciałem tylko siedziec cicho na temacie gromi bo ataki na mnie zaburzały klimat na jej temacie. Z bacówki a to jest moj jedyny temmat zawsze twardo mowiłem że nie odejde bo zaden chamski gówniarz a ni grua wzajemnej adoracji która dała sie im zdominowac choc pewnie macie po 30,40,50 lat nie beda midyktowac kiedy zakladam jakis pojekt co znim robie i kiedy go koncze. A mechanizmy w internecie o których piszesz to wasza zasłona dymna żeby ukryć własne tchórzostwo i lenistwo bo nie chciało sie wam nic zrobic zeby ich utemperować wywierajac nacisk na własciciela Cafe ktory załozył to forum z jednego powodu zeby zarabiac kase a chamscy gówniarze mu ją kradna wiec nie pisz mi ze nic nie mogliscie zrozbic. A jedyna osobami z których można się śmiać i są żałośni jesteś Ty i twoja grupa wzajemnej adororacji przekonana o swojej boskosci i wyluzowaniu internetowym która pozwoliła sie zdominować bandzie chamskich gówniarzy tolerował to że czasami i was wyzyzywali i robili wam kupe na srodku stołu w srodku najciekawszej rozmowy. A podejrzewam ze jestescie ludzmi w przedziale od 30 do 60 lat, naprawde zalosne:-) Moze wstancie cxzasami od klawiatury idzcie w realny swiat to zobaczycie ze wnim jak ktos wam pluje w twarz to nie moi sie ze pada deszcz a jak probuje rozwalic impreze to jest wynoszony na kopach w dupe. Naprawde jestescie zalosni i kompletnie oderwani od rzeczywistosci a le najbardzie to jestescie przy ty smiesni z tym przekonaniem o swoje boskosci po tym jak zdominiwała was banda chamskich gówniarzy:-) Ale naprawde nie pisz ju do mnie wiecej bo mnie nudzisz i zaburzasz temat gromi. Ja na pewno nie bede juz reagował na twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi po prostu nie poznaje Cię:-) ale jak pisałem to nie jest pozycja na pieska:-) Wklej taka prawidłowa o jakiej pisałem zeby kazdy mogł zobaczyc o czym piszemy. Rozumiem że ta pani na twoim filmiku to ideał sylwetki do którego darzysz żeby w tej pozycji wygladac ponentnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Gromi i LaFi Przepraszam zdaje sie zabiłem klimat w twojej kawiarni/topiku:-) (nie słowo topik nie przejdzie mi przez usta zabija klimat:-)) przez wymiane z napuszonym przekonanym o swojej boskości. Obiecuje sie poprawic i w twojej kawiarni nie reagowac na głupie zaczepki. Kurde:-) a taki był ciekawy temat z ta pozycja na pieska i jej wariantami bo Ja nadal twierdze ze to nie było na pieska tylko klasycze od tyłu stojąc. No i jestem nieustająco oczarowany nowo odkryta strona osobowosci seksualnej Lafi. Lafi Wilczy buziaczek w policzek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Wilku ty,mi swoimi wykładami wszystkich stąd wypłoszyłeś ;) co do białych miejsc na moim ciele, to je lubię i nic nie będę obiecywać, bo to moje ciało i mogę je sobie profanować :P czy mi się wydaje Wilku, czy ty ciągle komuś mówisz co ktoś ma robić i jak ma myśleć. Dajże ludziom trochę samodzielności, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie robię tak jak myślisz:-) Ja tylko czasami zadaję ludziom pytania na które od dawna unikają odpowiedzi nawet sami przed sobą:-) Co do białych plam na twoim ciele to od razu wiedziałem ze jak sie góralce z podkarpacia powie ze mogłaby cos zrobic z nimi to mozna tylko w najlepszym razie dostac wałkiem po głowie lub jak jest w złym humorze to nawet siekierą. A co do tych pytań które zadaje to np z ta Twoja kawiarnia/ topikiem widzisz ze tylko zadałem przedstawiłem jakie beda moim zdaniem konsekwencje utrzymania nazwy Topik a nie klub czy kawiarnia i dalej nie naciskam. Wczesnie troche przypominałem ale tylko dlatego ze myslałem ze ogarneło was ogolne rozleniwenie i stosujecie słynne dla południowców niedługo;-) lub dla bardziej religijnych jak Allach pozwoli:-) Tak jak już napisałem na twoim temacie nie bede reagował na zadne zaczepki. Bo teraz to już nie tylko chamscy gówniarze lae też odważyłem sie skrytykować jakś grupe wzajemnej adoracji pomiedzy 30 a 60 lat przekonana o własnej boskosci ale sami zaczeli:-) A tak zinnej beczki ciagle nie odpowiedziałas czy masz taka miejscowke jak Bacowko blisko swojego miejsca zamieszkania? Chciałem tez zapytac ile mnie wiecej liczy mieszkańcow Twoje miasto, bo jestem ciekawy czy jestes samotnym białym żaglem humoru w jakims kilku lub kilkunastu tysiecznym miescie i dzieki cafe masz kontakt zinnymi podbnymi do ciebie jak Toledo czy mieszkasz w jakims duzzym miescie choc na podkarpaciu to pojecie dosyc wzgledne tylko akurat nie spotkałas wsrod swoich znajomych podobnych oryginałow jak Toledo, Lafi czy Marysia. Czyli mówiac w skorocie co ci takiego daje Cafe i twoj temat ze wolisz siedziec wieeczorem z nami niz ze swoja grupa znajomych w realu gdzie byłabys na pewno dusza towarzystwa:-)? No i muszę wkleic do swojego nastepnego wpisu klasyczna pozycje na pieska z youtube żeby przeciąc wątpliwości. A trevor Mnie martwi ze nie podjał tematu i nie przeprosił publicznie zeby zamknac sprawe jak ma cos na sumieniu, bo liczyłem na niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×