Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Wilku, czy ty uważasz, że mężczyzna wybiera sobie partnerkę życiową wg prędkości z jaką mu wskakuje do łóżka? bo ja mam odwrotne wrażenie. Co innego jak chce się tylko pobzykać, ale jak już napisałam ja do takich zawodów nie staję ;) raczej mnie nie interesują mężczyźni, którzy chcą "tylko zamoczyć kija" w obojętnie jakiej rzece heh. Tak więc troszeczkę mylnie oceniasz moją pozycję :) poza tym wcale nie trzeba się za mną uganiać, trzeba mieć po prostu w sobie to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy poeta tylko głowa nie ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gromi: i tu sie musze z Toba nie zgodzić jeszcze kilkadziesiąt lat temu było tak jak mówisz było wiadomo że jak szukasz juz zony to te co na 1 randce wskakuja do łożka z miejsca odpadaja bo znaczy ze puszczalskie i człowiek może kiedyś się z rogami obudzić a dla Faceta przyszłej wierności kobiety jest kluczowa przy wyborze kobiety na reszte zycia z która chcesz miec dzieci:-) Bo nikt nie chce całych swoich zasobów czasu i kasy inwestowac w geny co do których nie ma pewności ze są jego. teraz obyczajowość zupełnie się zmieniła w polsce po 1989 roku, nikt juz nie oczekuje od kobiety dziewictwaa , małżeństwa zawierane sa znacznie poxniej wiec trudno oczekiwac zeby do tego czasu kobiety uprawiały cały czas robótki ręczne czekając na tego jedynego: Jest duże przyzwolenie społecczne na sex na pierwszej randce a na 3 to juz standard, jak facet tego nie dostaje to uznaje ze nie jest atrakcjny seksualnie dla kobiety i szkoda marnować na nią czas:-) Bo są równie ładne przy których nie będzie musiał tyle czekać. A sex nawet na 1 randece nie jest już dla faceta że kobieta jest puszczalska zwłaszcza jak sprzeda mu ładną i romantyczną bajeczkę ze ona normalnie to czeka z 3 miesiace aleon ja tak kreci że po prostu oszlała na jego punkcie w restauracji cału już ociekała soczkami z cipkki i nie mogła sie opanować na widok takiego wspaniałego samca jak on. No takie słowa to tylko miód na serce i penisa faceta. jak jeszcze dziewczyna jest dyskretna w swoich podbojach łożkowych i niema zszarganej opini to facet wpdł już jak śliwka w kompot bo droga do cipki kobiety wiedzie przez jej serce i umysł a do serca mężczyzny prze jego penisa:-) Wiec takie porzadne i naprawde fajne Wilczyce co to lubia długi taniec gosdowy i sa ostrozne są ostrozne i dopuszczaja po 3 miesiacach starń znalazły sie w naprawdę trudnym połozeniu bo albo zmienia strategie i beda musiał przespać się z tabunem palantów zanim znajda tego właściwego albo pozostaja im tylko ci faceci co inne kobiety nie były zainteresowane czyli generalnie 2 liga:-) No i jest jescze 1% mądrych starych Wilków co bardzo konserwatywni są i najchętniej to chcieliby dziewice no ale w tym wieku to juz sie nie wygłupiamy bo rółznica większa noz 10 lat to naprawde ciezko jakos to poukładac, wiec takie madre Wilki że za ta właściwą Wilczycą to warto pobiegać po lesie i 3 miesiace bo takie są najlepsze. Tylko trzeba wiedzieć kiedy jak Wilczyca gryzie i ucieka to chce żeby Ją gonić akiedy naprawdę nie jest nami zainteresowana. I wtym jest mądrość wilka żeby wiedzieć i akurat ten Wilk zawsze wyczuwa to bezbłednie i lubi ten cały taniec godowyt choć lata lecą i czasmi coś strzyknie w stawiejak tak się uganiasz po lesie jak młody 20 letni Wilk. A Ty pochodzisz z nizin czy z óg, z wioski czy z miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz może że swojego doświadczenia. Ja akurat miałam do czynienia z innego typu mężczyznami, do których serca droga nie wiodła przez ich penisy i kierowali się trochę innym kryterium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo oczywiście do swojego zdania, ja się akurat z nim nie zgadzam. Dziękuję za wymianę poglądów i już nie tołkuj tego za wszelką cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżędobry zgadzam się z Gromi to kobieta ma ostatnie słowo one nami manipulują nie my my jesteśmy głowom rodziny ale kobieta jest szyją która obiera nam kierunek witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Trewor manipulacji też nie uznaję. Raczej równość i partnerstwo. Przede wszystkim szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kocham już cię za to co piszesz ,ale to prawda kobiety zauroczą faceta i karzą mu tak myśleć spryciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do seniora z balkonikiem spać też nie mogę ,ale to nie to wstaję tak wcześnie bo żonie przychodzi zawsze ochota na sex przed pracą ,taki kogucik jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Senior Toledo ,tylko obowiązek małżeński do tego mnie zmusza ,ale tak że czerpana przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytajcie przedostatniego wpisu słonice padło mi na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trewor, najeżdżasz myszką na post, który chcesz zmienić. Pojawi Ci się po prawej stronie: Edytuj. Klikasz i będziesz mógł to zmienić. Zrób to zanim Twoja żona to zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Senior nie pomyślałem o tym na przyszłości zapamiętam ,a gdzie nasze piękne kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Trewora
Trewor..koguciku Do garów kurwa jego mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi z tego nie będzie chyba dzieci ? już się boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chodzę wszędzie pukam niema was gdzie moi koledzy ,gdzie nasze piękne panie :( zaczynam popadać w smutek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa paszteciara
jestem, jestem kto mnie woła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior Toledo bardzo śmieszne ha ha ha :) właśnie zmyłem podłogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa paszteciara
hej chłopaki w górę ptaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×