Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Wilk prawdziwy:-) Witajcie wszyscy, dla naszych pieknych kobiet wilczy pocalunek kazdej w to miejsce na ciele gdzie najbardziej lubi. pozdrawiam tez toledo poete kochanka bez ktorego swiat dla kobiet bylby o tyle ubozszy na bo kto potrafi samymi słowami potrafi tak rozpalic kobiete ze splywa podnieceniem jak po 15 minutach dobrej gry wstepnej w realu:-) to dar od boga ale niestety Toledo jest tylko jeden wiec nie wszystkie tego maja szanse doswiadczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; Gromi wiesz ze jak byłem młodym facetem strasznie chciałem sie ozenic z Indianka z ameryki północnej do; Marysia Jesteś już gwiazda cafe masz swojego podszyw który probował wczoraj w nocy na bacówce odegrac scene zazdrosci jak rozmawiałem z wadera69 ktora nas odwiedziła. A lista milych gosci na Bacowce powoli sie zwieksza wiec musze dis cos upolowac zeby wstydu nie bylo ze gosci nie jestesmy wstanie wykarmic. Marys obejrzalas filmik z czeska masazystka lola? Prawda ze pelen profesjonalizm. Kiedys bylaby w sredniowieczy jedna zwielkich kurtyzan do ktorej ustawiaja sie kolejki a ona ma tylko 2 lub 3 stalych kochankow jednoczesnie i trzeba latami czekac zeby dostac sie do tego elitarnego grona do; Lafi Jestem pod nieustajacym wrazeniem po odkryciu nieznanej strony twojej osobowosci seksualnej po wczorajszym filmiku nie wiem tylko czy obejrzalas moj filmik z klasyczna pozycja na pieska i mulatka , Marys twierdzi ze fajny. naprawde myslalem ze jestes niesmiala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze że "pod łysolem" Ma swoj rytm jesli chodzi o odwiedziny gości rano do porannej kawki w pracy i po 17 jak wszyscy wroca do domow. Ja wyraznie sie nie wstrzeliłem z godzina odwiedzin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj stary zboczeńcu na pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dewiant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka srajka
bzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria do wilka:-* wilku pozory mylą ze jestem niesmiała! Co do filmiku to exstra*ta pozycja u mnie to szybki szczyt mam troszke lat to wiem.! Wilku nigdy nie byłam zazdrosna o faceta to nie w moim stylu, wilku pozdrawiam cieplutko :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani przepraszam wczoraj zmógł mnie sen nie wiedziałem o co chodzi ,nigdy na waz nic nie napisałem to wredne podroby ,jeżeli mówię nie prawdę powiedzcie a przestanę waz nachodzić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław45
Maria jestes milutka chętnie taką pracownice bym zerźnął na biurku?! I na pieska dupcie wystawisz amm i anal i cipka ******* będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestani z takimi tekstami jak cie swędzi to go zwal sobie trutniu jeden "(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Trewor dałes mi z ranka nie miły komentarz!!? Czy twoj podszyw? Trewor podpadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu kochana to na pewno podszyf za bardzo waz kocha żeby coś na waz pisać ja piszę tylko z niebjeskigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Seńjor to dla samopoczucia i dla ducha dobre ,też sobie od czasu do czasu zwalę to dobrze robi na samo poczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b s g
Lafi moge stringi na bok? A wylize minetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Trevor Miło Cię powitać. To sprawe Twojej przeszłości jako podszywa Łysego S mamy już wyjasniona i nie wracamy do niej. Moj wpis na Bacowce nieaktualny, pisźe z komorki stad opoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×