Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Ale już się stęskniłem za swoją Wilczycą więc idę do niej po Wilczemu okazać jak bardzo Ją kocham:-) Miłej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też niedługo znajdziesz swojego Wilka i to takiego na stałe i do domu i to na stałe co Cie będzie śpiącą przytulał tak czule jak Ja zaraz swoja Wilczyce,:-) Wystarczy tylko odpowiednio cżesto i głośno wyć nago przy ognisku do księzyca :-) Ale teraz to już naprawdę ide przytulić po mojemu swoja Wilczycę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak wygrzania i pomocnej dłoni więc przyjmij moja ;)może będzie łatwiej i przyjemniej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczny jestes Lucjanus :-) ja juz jestem padnięta i oczy się zamykają idę spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Właśnie wróciłem z pracy. Jestem zjebany jak kurwa po gangbangu. Idę spać. Pewnie wstanę za 3 godziny. Dobranoc i dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Witaj Toledo :-) zmeczony :-( tak połoz się to dobrze ci zrobi. A ja za kwadrans wstaje. Spij:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już. Próba wstania z łóżka, raz, dwa, trzy... jakoś mi nie wyszło. Dzień dobry kolejny raz. Jest tu kto?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Witaj Toledo jakie nastawienie do zycia po tylu nockach? Czujesz się pewnie jak kon po westernie.? Tu tradycyjnie nikogo nie ma.? Po co tu pisac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma? Jestem cały czas:) A nastawienie do życia mam bardzo pozytywne. Chociaż nie chce mi się z łóżka wychodzić. Chyba tam spędzę dzisiejszą niedzielę. A na Ciebie Mario zawsze można liczyć :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to ujołes Toledo ze mozna na mnie liczyc ! Tylko ja nie ma tu takiego zebym mogła liczyc? Pewnie masz racje lez w łozku a obiad ma kto podac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad? Może zacznijmy najpierw od śniadania. :) Ale lenistwo jest chyba silniejsze od głodu. :D Widzę Mario, że nikt Cię wczoraj nie zaspokoił. Ja niestety nie miałem wczoraj dostępu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam ze nie masz dostępu do neta! Wieczorem wilk wpadł chyba sprawdził obecnosc kto jest i ubiekł do swojej wedery! On mnie niepokoi pisał ze ma oliwke johansona czyzby ta jego wilczyca była sucha brak soczkow? To stare wilczysko co się dziwic? Ja zawsze mam cipke mokrą ze hej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta oliwka wcale nie do cipki była przeznaczona. :) Ale co będę mówił tak doświadczonej kobiecie. Pewnie z niejednego pieca chleb jadłaś. :) Szkoda, że Twój stan mokrości tak się marnuje. Jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z trudnoscią ale jakos radze:-* samotna kobieta ach rozmarzyłam się wkrótcc urlop moze ja upoluje jakiegos wilka.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś była kobietą po przejściach? Ok. Wkraczam w Twoją prywatną sferę. Jak nie chcesz to nie odpowiadaj. A mi jest bardzo dobrze tak poleniuchować w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak publicznie nie chce mowic kazdy czyta? Tylko ci powiem ze rana się zablizniła po utracie ukochanego.! Gotowa jestem na nowy związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×