Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Ależ Ty zawsze Lafi jesteś pociągająca :) Poczekaj tydzień. Podobno leczony katar trwa 7 dni, a nieleczony tydzień. Albo odwrotnie. Już nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Jestem! Nie denerwuj się Seniorku ;) buziaki dla wszystkich łysoli i ich fanek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym się walnęła na jakiś kocyk nad wodą... słoneczko, lekki wiaterek, dobra książka. To jest dla mnie relaks :) Marysia, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromo-Ładna ;) To ja też chcę taki kocyk nad wodą, może być samo słoneczko bez wiaterku, przynajmniej dopóki nie przejdzie mi katar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mario 😘, piszesz z pracy? Mam nadzieję, że masz tam lepszy net:) A mogę się wcisnąć między Was na ten kocyk?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
W lesniczowce pod lasem spoglądając przez okno :) lesniczy puka w drzwi u a co ty wilku robisz tu :-* pozdrowionka wilczku jak tu zajrzysz do Łysoli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
Biurwą to Ja jestem tylko na swoim więc sam muszę się zmuszać do siedzenia we własnym gabinecie, ale chyba Sobie hamak zamantuje. Ale widok tej betonowej pustyni zawsze mnie przygnebia wiec na przedłużony weekend pewnie z Wilczyca jak zwykle uciekniemy do lasu i tyle nas beda widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Lafi to masz kocyk, walnij się koło mnie. Dorzucam Ci jeszcze parawan, co by Cię chronił przed wiatrem :) Toledo, bierz też koc i legnij sobie koło nas. Marija - buziaki! Wilku, pomysł z hamakiem jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba dlaczego no 555 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyobraźcie Sobie źe juź lezymy na pomoście nad tym jeziorem kołó lęśniczowki w promieniu 5 km źadnego óbćegó wiec spokojnie moźna na tym kocyku ńago nie wiem tylkó ćźy Tółedo śie ódwaźy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, GromoŁadna 👄 A link "gościa z 11:05" raczej nieszkodliwy, to prawdopodobnie ta Ella coś tam, co spamuje Kafeterię linkami do swoich niestrawnych klipów na youtubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Sromem nie rzucam :)wilku to w tej leśniczówce ma być spotkanie towarzyskie czy seks grupowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1946
Seks zakazany ale atmosfera swobodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×