Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Powiem tak bez wchodzenie w szczegóły, zamykam wszystkie swoje tematy z wyjątkiem tego nowego który chcę założyć czyli leśniczówka w górach nad jeziorem o którym juz pisałem i mam nadzieję że się tam nasze mała paczka przeniesie. Moja Wilczyca zafundowała wszystko o czym z nią rozmawiałem 6 miesięcy temu mówiłem jej że mnie kręci z własnej inicjatywy naturalnie bez żadnego napinania się z własnej inicjatywy:-) To było dla Mnie mistyczne przeżycie tak jakby zniknęło miedzy nami ostatnia bariera myślę że Ty Mnie akurat rozumiesz Toledo:-) I to nie chodzi o to że to był finał w ustach z połknięciem i anal bo przecież miałem juz tego dużo w przeszłości ale dlatego że wytarczyło że jej o tym powiedziałem a ona sama z własnej inicjatywy nie naciskana dla Mnie:-) Podobno na finał była gotowa od dawna ale chciała żebym dostał wszystko w pakiecie a ona się chciała tego profesjonalnie przygotować:-) I gdym nie wiedział że to jej pierwszy raz to bym nie uwierzył:-) Chyba na nia nie zasługuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja mam nadzieje Toledo ze Ty odnajdziesz swoja drogę do szczęścia i mówię to śmiertelnie poważnie bo Ja prosty góral jestem z Bieszczad (tam się wychowałem) i nie potrafię tak ładnie i nie wprost jak Ty powiedzieć, u mnie dużo rzeczy jest czarno białe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gromowładna ale nie o sukces tu chodziło tylko o miłość bo na końcu tylko ona się liczy i tylko o nią:-) ale dość już o Mnie bo zaraz mdłości dostaniecie od tego mojego słodkiego erotycznego romantyzmu:-) Ale ja właśnie taki jestem czasami:-) Pewnie przeoczyliście w poprzednich wpisach to co pisałem o moim nowym projekcie- temacie Leśniczówka/jezioro/góry. Jak będę miał więcej czasu to wam dokładnie opiszę ale już czujcie się zaproszeni ale nic na siłe wszystko musi wyjść naturalnie czyli wola musi byc w narodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Ja oczywiście wpadnę ;) chociaż wczoraj oglądałam Antychrysta i tam też była taka jedna leśniczówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
bez obawy miłość to potęga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
Gromowładna powinnaś chyba zmienić repertuar na anielskie doznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój projekt kończy się wspólnym spotkaniem w realu w Lesniczówce w górach nad jeziorem a to juz poważna i niebezpieczna sprawa bo trzeba czesciowo pozbyc się anonimowości. Choc o nazwiska, zawod, miejsce zamieszkania, stan cywilny nikt nie bedzie pytał ale do tego jescze bardzo długa droga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
teraz wszystko da się ustalić bez zbędnych problemów barak pomoże i inni szepce od namierzania chyba że się ich uprzedzi:) w każdym razie nie warto zaprzepaszczać ambitnych planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
skoro wspólne trzepanie jest możliwe to wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łyse jajca was jarają .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pytasz o spotkanie w realu w górach nad jeziorem w jakies chacie z bali najlepiej w promieniu 5 km zadnego człowieka to Ja uwielbiam takie klimaty a Was to juz dzisiaj chciałbym wszystkich spotkac, ale Ja to szybki jestem i zawsze wole real od neta dlatego rozumiem ze kazdy ma własne tępo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
to niezwykła propozycja aż.. trudno uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że wszyscy macie swoje ograniczenia o które nie pytam ale taki weekend od pt do niedzieli ma sens tylko jak przyjedziecie sami bez 2 połowek:-) Więc rozumiem ze nie kazdy da radę i ciezko bedzie to zorganizowac zeby kazdemu termin pasował:-) A miejsce mozna wybrac takie zeby nawet Ci co tylko na nocke moga sie wybrac tez mogli wpasc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos
na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×