Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Grom z jasnego nieba
O i ty jak zwykle ratujesz damę w opresji (pozbawioną męskiego towarzystwa). Kilka godzin to z pewnością nie dam rady, w dodatku pisanie na telefonie jest dosyć wkurzające, ale chwilkę tu sobie posiedzę. Aż mi oko zacznie uciekać w stronę poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie jak na Zawiszy, Czarnym. Myśli też mam czarne :D. Komu dobrze i spać może. Niektórzy niestety pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Ja już za stara na siedzenie po nocach ;) kocham spać, to drugie moje ulubione zajęcie. Zazwyczaj po całym dniu wrażeń padam jak mucha. Dzisiaj pewnie będzie podobnie. Ale ty czuwaj nad spokojem tego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczym jak Batman, Superman, Spiderman i kapitan Żbik siedzę na dachu świata i pilnuję porządku. Śpij zatem spokojnie Białogłowo. Nic nie zmąci Twego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Grom z jasnego nieba Jak ma się w domu łysego to musi fascynować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
O dziękuję Ci, super-hero :) jak będą mi się tu drzeć pod oknem, dam ci znać. Madelline podoba Ci się tylko ten jeden, twój prywatny, czy łysi jako typ ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Tak naprawdę to nigdy nie zastanawiałam się nad łysymi mężczyznami jako typem urody. Ot, trafił mi się łysy, którymi się spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jednego nieba
Się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Dziękuję, to miłe :) Przykro mi, że piątek wieczór a ty musisz pracować. Wiedziałam, że łysi są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
A jaką? Jeśli oczywiście możesz przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój padł jak dziecko po ciężkim tygodniu pracy. Za to rano będzie kipiał energią:) Grom z jasnego nieba na prawdę nie masz żadnego łysego na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Miałam, ale mnie nie chciał. Znam kilku, ale jestem zbyt nieśmiała,a nawet dzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Oczywiście, to zrozumiałe. Ja też. Jestem ostrożna, nie tylko wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Miałam na myśli płochliwa ;) nic nie będę nikomu wyrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikość i nieśmiałość to całkiem niezła mieszanka wybuchowa, powinni lecieć do Ciebie jak ćmy do światła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Bywa, że lecą, ale nie co bym chciała. Żeby tak jeszcze szampon zmywał problemy życiowe tak jak włosy tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to żadnego eliksiru nie wymyślili najwięksi mędrcy tego świata. Chyba, że za taki uznamy wódkę, ale to tylko działa tymczasowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Wódki nie tknę, ble. Ja tylko lekkie alkohole, generalnie jedno piwo i już mi błogo ;) właśnie wczoraj po jednym piwie aż tak mnie fantazja poniosła, że założyłam ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
To mam tutaj tak przy ludziach o swoich fantazjach...? No weź, przecież ja taka pruderyjna jestem ;) w dodatku za słabo się znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To panienka pozwoli, że się przedstawię: Toledo..., Senor Toledo :) Wypij jeszcze piwko dla odwagi i zamieniam się w słuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Phiii, to już wiedziałam. Muszę mieć jako taką pewność, że ci żadnej klepki nie brakuje. Ale i tak masz plusa na starcie, boś łysy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×