Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość Amadeus7
Pozdrawia Cię ja i moja łysina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego nieba
Witam drogich łysych :) Przepraszam Cię Toledo, przysnęło mi się. Aaaa i pół dnia to zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Nudny jestem. Wszystkie przysypiają. To ile czasu chcesz jeszcze ze mną rozmawiać? :D W tym miejscu chciałbym pozdrowić mego szpiega Awarię 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Nie bierz tego do siebie. Moje moce przerobowe już nie te co kiedyś i w okolicach 23 włącza mi się przycisk off. O to ja też dołączam się do pozdrowień! Pozdrawiamy Cię Awario ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, starzy ludzie nie potrzebują dużo snu. Nie przesadzaj tak z tymi mocami przerobowymi. Może to kwestia łysego? Z nim pod ręką, albo jeszcze pod czymś na pewno wrzuciłabyś 5-ty bieg i to grubo po 23-ciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Masz rację. Gdyby się tak zakochać... Ale w sumie to nie wiem czy mi się chce. Zakochany człowiek strasznie głupieje. A ja wolę się wyspać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, fajnie jest być zakochanym. :D Nawet jeżeli głupieje. Zawsze można wtedy zwalić winę na stan. Żadnych łysych na horyzoncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno zakochanie to choroba... która, jeśli jest odpowiednio wcześnie wykryta, bywa wyleczalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Heh, mnie taki mój jeden ex wyleczył, że aż mi się miłości odechciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do następnego razu Gromnico :), do następnego... I chyba na to nie ma lekarstwa. Rozumiem, że ten co Cię wyleczył nie był łysy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 lata 175 cm 8o kg 15% tkanki tłusczowej ( czyli brzuch w kratę) ogolony na łyso typ budowy mocno umiesniony wysportowany. Teraz juz masz mój pełen ;-) Ale je nie szukam Tu chetnych do sexsu kobiet chciałem szczerze pogadać bo zta kobieta która jestem jest mi badzo dobrze bo to zwiazek oparty na miłości zi amierzamy spedzic ze soba resztę zycia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego nieba
Właśnie nie był łysy. Natomiast okazał się całkiem książkowym przykładem psychopaty ;) Witam wilka, który na forum ero przyszedł szczerze pogadać ;) Jak wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo spokojnie i leniwie. Znowu nocka mnie dzisiaj czeka w pracy do rana, więc się regeneruję. Pewnie też mi wymiękniesz w okolicach 23?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grom z jasnego
To nie powinieneś teraz spać? :) Ja miałam całkiem aktywne południe, teraz odpoczywam. Jest szansa, że wytrzymam do 23:30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie w moim wielu nie potrzebują dużo snu. Gromnico, bój się Boga, jest sobota wieczór, a Ty siedzisz w domu? Wyjdź na miasto, zaszalej, zrelaksuj się. Może właśnie gdzieś tam czeka na Ciebie Twój łysy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Może innym razem. Wolę cichy i spokojny wieczór w domu. Po mieście nalatam się nieźle za dnia. W tym wieku doceniam domowe zacisze. A Łysy prędzej czy później się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Powiedzmy, że okres szaleństw mam za sobą. Nachodziłam się po knajpach, koncertach i dyskotekach.teraz preferuję inne rozrywki ;) no chyba, że sie zakocham, to palma mi odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
Eee tam, ja lubię swoje życie, czuję się spełniona. Może nie seksualnie, ale to zawsze do nadrobienia ;) Co miałeś na myśli, mówiąc że u ciebie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego nieba
Że też ci się chce ;) napiszesz ile masz lat? Czy to top secret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
W sumie to nieistotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
A my dalej we dwójkę ciągniemy ten topik ;) mój ty Zawiszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom z jasnego
W sensie bez mężczyzny? Tak. Piję sobie piwko, więc dzisiaj łatwo ci że mną pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×