Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Kochani właśnie sprawiłem przyjemność mojej żonce mam jeszcze sprawny języczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Gromi samym pisaniem tutaj sprawiasz nam przyjemności a już na pewno mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Gromi z twoich ust to usłyszeć to sama przyjemność zarumieniłem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi zaglądałaś na Bacówkę brak mi słów a polubiłem Waderę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie że jej nie lubie z Wilkiem się pokłócili o Nowego w mieście kazał jej wybrać stado ,a dlaczego nie będziesz pisać tam ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie co się działo wczoraj wieczorem w bacówce. Ja odeszłam stamtąd bo się ostro wkurzyłam i miałam dość. Wadera jest bardziej cierpliwa i jeszcze próbuje coś wyjaśniać, ale to jak grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Gromi dałaś mi lekturę ale kochane ja też nie przepadam za Nowym wierz Gromi jak dał ostatnio popalić , i jeszcze ten jego awatar przypomina mi się jeden pedał bez obrazy kochane ,kocham waz kochane ale jeśli on pojawi się u ciebie gromi to ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wcale nie chodziło o nowego. ja go nie znam, nie mam wyrobionego zdania na jego temat. awatar też zupełnie to nie ma znaczenia, chociaż uwielbiam jima. chodziło raczej o to że nie lubię rządów autorytarnych. Ani jak mi ktoś buzię zamyka. No chyba że pocałunkiem :)ale nie jakimś zakazem czy nakazem. Granica i moja wytrzymałość została przekroczona. Tyle na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk chce kontrolować, dominować, obsikiwać, pod płaszczem twojego dobra, a jak nie naginasz się to jesteś be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż żałuję,że nie jestem łysy... :( Tyle fajnych,samotnych kobietek... Co za cham ze mnie... Dzieńdobry:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi posty zżera:( Chyba już sobie pójdę Miłego wieczoru🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze to teraz ja waz oby dwie uciszę gorącym pocałunkiem ale takim kury płynie prosto z serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1496
dobry wieczór 🖐️ może jebnę temu z awatarem fiskarsem? juz w dzień zwrócił na siebie moją uwagę szczerym nickiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chory jesteś?" "kolejny debil" bla bla stać Cię geniuszu na jakąś wypowiedź złożoną? Czy potrafisz jedynie składać zdania do 3 wyrazów max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj znikam na chwilę a tu pojawia się tyle nowych ...twarzy ;) Witaj Tym :) łysina nie jest obligatoryjna. to tylko taką moja luźna uwaga w temacie tematu ;) No witam cię KW, prowokatorze ;) awatar jak awatar phiiii No i mój ulubieniec 1496 :) może odłóżmy na razie fiskarsy i pogadajmy. Zawsze je przecież można w odpowiednim momencie wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo. 3 wyrazy. Jak się nazywałeś wczesniej? Kurwa Wodna? Zatem powiedz kurwo, potrafisz napisać coś mądrzejszego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kłóćta mi się tu. Bo zaraz wezmę jednego i drugiego za ucho i postawię do kąta. Pamiętajcie o 10 pasach na goły tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk to z natury jest wojownikiem będzie wojował do upadłego , a ciebie Gromi i Wader mogę całować do utraty tchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wilk 1496 Spokojnie miałeś być Wilkiem rozjemcą. Mam dla Ciebie dobrego Nicka który Ci się chyba spodoba Wilk1863 to ostanie powstanie narodów które tworzyły wielką ideę I Rzeczypospolitej w myśl zasady Wolni z Wolnymi Równi z Równymi, dlatego było największym państwem w Europie i jedynym które nie rozwijało się za pomocą dobrowolnego łączenia narodów zagrożonych ekspansją Niemiecką, Rosyjską, Szwedzką i Turecką. Co się stało że wróciłeś zasady się nie nie zmieniły przywódca stada jest jeden i trzeba go słuchać choć jego rządy szlachetne a nie Rosyjski zamordyzm to przywódca jest dla stada i mu służy a nie stado dla spełniania zachcianek i kaprysów przywódcy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważaj jak będziesz brała tę kur.wę, potknie się o własne IQ i się zabije. Gdzie byłaś wczoraj? szukałem przytulenia po tym, jak porzuciłem swojego mentora dla ważniejszej sprawy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×