Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emil 28

Wycieraczki samochodowe

Polecane posty

Gość lilalulka
Nie kombinuję, kupuję oryginalne w serwisie forda. Idealnie pasują, nie rysują szyby, dobrze zbierają wodę i od razu mi wymienią na miejscu. Właśnie po zimie wymieniłam, bo mają promocję, 79 zł przednie pióra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigas
ja też się skusiłem na promocję od visee. zwykle po zimie wymieniam zużyte wycieraczki, a do tych przekonała mnie nie tylko cena ale i to że świetnie przylegają do szyby i gładko zbierają wodę nie skrzypiąc jak takie jedne ktore wczesniej miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessika_xd
Hej dziewczyny, też zawsze miałam problem zeby sie doprosic kogos w wyborze wycieraczek. Tetaz sama wchodze na visee.pl , mozna tam wpisac marke samochodu i model i wyskoczą produkty dostępne dla mnie. Zamawialam juz dla siebie, siostry i tacie tez, a niby tak sie zna, hehe . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa_87
To prawda u mnie też się sprawdziły. Visee.pl najlepsze ! <3 Zamawiałam dla taty i był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabells
dzięki za podpowiedź arletta; też skorzystam z appki, zwłaszcza ze nawet kolega mi o tych visee wspominał, a jak jeżdżę toyotką to ponoć aquatec są w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo osób chwali sobie wycieraczki od visee, ja również się dołączam i polecam. Miałam problem z wyborem odpowiednich wycieraczek do mojego auta, znajomy polecił mi stronę visee.pl Fajna, łatwa w obsłudze stronę, no a przedewszystkim jaka pomocna! A wycieraczki, skusiłam się na modle AQUATEC, dobra jakość, dokładne, na prawdę jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia4545
i ja sie dołączam :) wycieraczki z visee.pl najlepsze ! kupowałam dla taty i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie zastanawiam nad zakupem wycieraczek i ni wiem jakie, ale zauwżyłem, że dużo osób poleca visee, więc chyba też się zdecyduje, na stronie już byłem i widziałam fajną wyszukiwarkę, więc na peno kłopotu z wyborem mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilo11
Wycieraczki dla mnie jedynie dobre jakościowo i wydajne sa z visee.pl Mają szeroki wybór, i bardzo dobrze ściągają wodę :) Na stronie wybrałem sobie wycieraczkę specjalna do mojego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angelica
ja już dłuższy czas używam tych wycieraczek visee. świetnie przylegają do szyby, nie rysują jej i gładko zbierają wodę. a teraz widziałam na ich fanpage'u że będą rozdawać na dniach 1 z 5 kompletów ich wycieraczek. gdyby ktoś był zainteresowany zerknijcie na ich fb https://web.facebook.com/VISEE-Wycieraczki-Szyb-638040066245199/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Pan3
ja śledzę ich fanpage nie od dziś i co jakiś czas super okazje się trafiają, ostatnio udało mi się i wygrałem komplecik wycieraczek do swojego vw :P wycieraczki mają bardzo spoko więc tym bardziej się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr8812
Ja od jakiegoś czasu kupuję wycieraczki od nich : http://www.dipp.pl i jestem bardzo zadowolony. W miarę tanie a jakościowo super. Na tym komplecie jeżdżę już naprawdę długo i nie widać zużycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu przerzuciłem się na wycieraczki od visee.pl. Kumpel mi polecił i muszę przyznać, że świetnie mi doradził. W końcu mam wycieraczki, które są w dobrej cenie, a zbierają wodę bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaWu
myślałam, że to lato jakieś łaskawsze będzie ale niestety będę musiała wymienić wycieraczki na nowe bo te już mocno zużyte. miałam problem jakie wybrać, ale widzę że dobrze te visee oceniacie, więc dam im szansę, któreś konkretnie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegomość gość
kiedyś miałem aquatec a teraz zmieniłem na varioclip, lepiej mi pasują do auta. ale na ich stronie masz aplikacje która pomoże ci wybrac model wycieraczek do konkretnego auta. sprawdź sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobka
Przypuszczam że niektórzy mają problemy z ich wyborem a później z prawidłowym założeniem. Ja się nikogo nie proszę o łaskę, jadę do nordglassu płacę parę groszy i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyna
A czy na starej porysowanej szybie zamiast wycieraczek można zastosować powłokę hydrofobizacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nanopowłoka zabezpiecza szybę przed uciążliwymi zabrudzeniami, zmniejsza zużycie wycieraczek i płynów do spryskiwaczy. Natomiast nie zalecał bym rezygnowania w ogóle z wycieraczek. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil3
Miałem Boscha, ale testowo kupiłem tańsze polskie wycieraczki sprawdzić czy jest duża różnica w jakości. Wybór padł na wycieraczki GERMAN. Komplet do Forda wyniósł mnie ok 30 zł. Wycieraczki niczym się nie różnią od dużo droższych i "renomowanych" marek. GERMANY testuję już 5ty miesiąc i dobrze zbierają wodę, nie zostawiają smug i nie hałasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LogosO
Faktycznie dzięki takiej hydrofobizacji szyby wycieraczek używam tylko sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka821
Faktycznie wycieraczki GERMAN sprawdzają się rewelacyjnie w Oplu Zafirze. Są niedrogie, ale bardzo dobre i wytrzymałe. Tutaj http://www.1wycieraczki.pl jest sklep, który oferuje tego typu asortyment. Warto sobie tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco22
Na moim aucie wycieraczki GERMAN również spisują się bardzo dobrze. Polecam sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGość
Ja zdecydowanie polecam produkty marki: http://www.hq-automotive.co.uk/ Korzystam od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłem. Sam produkt w sobie bardzo aerodynamiczny, dobrze zbierający wodę. Widać różnicą na plus HQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryyk
Faktycznie trzeba przyznać że taka hydrofobizacja jest bardzo przydatna podczas jazdy czy to latem czy zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaanyk
U mnie sprawdza się powłoka hydrofobowa. Wycieraczki mało chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna444
Chyba zamówię właśnie te Visee, bo widzę, że wszyscy bardzo zachwalają :) Jak pobrać tą appke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zdecydowalam dzisiaj na te visee, ktore tak polecacie. Zobaczymy :) Dam znac innym jak sie sprawuja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie znam się na wycieraczkach i dla mnie nie różnią sie one niczym. Dopiero po znalezieniu strony visee.pl dobrałam odpowiednie wycieraczki:) Nie skrzypią i dobrze sie sprawdzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×