Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koteczek12

zakochana w przyjacielu czy on coś czuje ?

Polecane posty

Od jakiś 10 miesięcy podoba mi się chłopak znamy się prawie 7 od czasu poznania pisaliśmy codziennie na facebooku widywaliśmy się w szkole pomagałam mu po tym jak dostawał kosza od dziewczyn o nieodwzajemnionych uczuciach doradzałam mu w każdej sprawie poprawiałam mu humor pomagałam przez wszystko przechodzić aż tu nagle nadszedł rajd szkolny umówiliśmy się że jako przyjaciele wybierzemy się razem aby pogadać bo nie był w najlepszym stanie ... spotkaliśmy się na rajdzie rozmawialiśmy nigdy wcześniej mnie nie przytulał tylko machał na pożegnanie a na rajdzie po tym jak reszta osób poszła uczestniczyć w zawodach zostaliśmy sami w cieniu pod daszkiem na stadionie i oparłam mu głowę na ramieniu ponieważ byłam zmęczona od słońca jak już wspominałam czułam już od dawna coś o czym nie wiedział i tak po kolei zaczął się do mnie przekonywać siadł za mną i objął mnie dwoma rękami leżeliśmy tak i rozmawialiśmy czułam się wspaniale nie myślałam o tym że nigdy wcześniej nie zrobił żadnego gestu bo kilka dni wcześniej dostał kosza od dziewczyny po rajdzie minął już tydzień przytula mnie i powiedział że ma mi coś do powiedzenia ale że to jeszcze zły moment że już wie dlaczego odpycha od siebie dziewczyny i nie chce z żadną być... napisał że mnie kocha ale teraz nwm co mam zrobić i myśleć czy on pogrywa moimi uczuviami czy naprawdę coś czuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałaś się do friendzone....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce się pocieszyć :/ Jesteś dla niego taką zapchaj dziurą :P Przykre, ale prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdził że myśli nad czymś od kilku miesięcy w związku ze mną i doszło do niego że tylko ja go rozumiem i tylko ze mną czuje się dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile macie lat? może coś czuje tylko jest nieśmiały... jak szkoła, to trochę to inaczej wygląda, większość osób jest wtedy jeszcze dość nieśmiała w tych sprawach, wiec nie pogrywa, nie wiem czemu piszecie o jakims pogrywaniu, pogrywają to ludzie starsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 i 16 chciałabym mieć jakąś pewność do tego wsyzstkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×