Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

studia

Polecane posty

Ale ja tam rady wyuczyć się na pamięć całego wierszyka. Za czytanie ze zrozumieniem nie miałam chyba punktu, miałam za samo wypracowanie na temat granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, z życzliwości Ci radze, zacznij od szukania dobrej i ciekawej pracy. Idź w doświadczenie, a nie w papierki. Ile tego wszystkiego będziesz w stanie się na pamięć nauczyć skoro nie będziesz tego rozumieć? Co będzie jak trafisz na taki przedmiot jak logika? Bez zrozumienia nie dasz rady tego przejść. A z tego co wiem jest na dziennikarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mój post nie chce się wyświetlić. Ale z życzliwości powiem Ci, idź w doświadczenie, a nie papierki. Nie dasz rady zrobić doktoratu skoro nie rozumiesz co czytasz. Co będzie jak trafisz na taki przedmiot jak logika? Z tego co wiem jest na dziennikarstwie. Bez zrozumienia tego nie ogarniesz. Tam nie ma nic co możesz się nauczyć na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak myslicie czy oplaca sie studiowac stosunki miedzynarodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogarniam tutaj jednej rzeczy... jeszcze nie zaczełas studiowac a juz myslisz o doktoracie to jest chore. Myślisz jak dziecko w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunki międzynarodowe, każdy kierunek się opłaca, ktoś kiedyś mi powiedział że w życiu liczy się głównie papierek i nic więcej. Myślę o doktoracie bo to ważne, jako np. dr pedagogiki w szkole, zarobię dużo więcej niż magister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to licza sie tylko znajomosci , mozna miecc doktora z 5 kierunnkkow i siedziec na kasie w tesco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro to mówić ale nie masz szans na tytuł doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos bedzie powoli dazyl do celu i sie sumiennie uczyl to napewno bedzie mial szanse na doktora, zawsze sa korepetycje wszystkiego sie mozna nauczyc tylko trzeba chciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafiłaś się nauczyć do matury, nie znasz angielskiego, nie umiesz czytać ze zrozumieniem- już po tym wiem że nie dasz rady. Doktorat to nie jest pstryknięcie palcem. Nawet jeżeli Ci się wydaje, że jakieś studia są proste to doktorat prosty nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można kuć na pamięć jak się czegoś nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mowiac angielskiego nie nauczysz sie z ksiazek ,, tylko najszybciej w pracy za granica lub tam mieszkajac, wiem o tym bo anglicy maja rozne gwary i ciezko icch zrozumiec, wiec nawet jesli umiesz z ksiazek perfect to i tak czasami nie da sie z nimi dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna np.pojsc do osoby ktora to rozumie i ona od podstaw ci wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna pojsc do osoby ktoraa ci to wytlumaczy , ja np. jak uczylam sie do matury z matematyki nic kompletnie nie umialam a poszlam do kolegi co to rozumial, i zdalam na 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jako ona ma zrozumieć jak ona nie rozumie, tylko kuje na pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to musi zmienic sposob uczenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszulka
smerfetka 1990 zajrzyj na stronę Wyższych Szkół Bankowych. Ja wybieram się do Poznania na tę uczelnię. Teraz jest konkurs "Przyszłość z WSB" i można zgarnąć rok studiów za darmo i skorzystać z promocji i dostać zniżkę 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneczka1234
Jeśli interesują Cię kierunki humanistyczne go może zaciekawi Cię ,,doradztwo i coaching" ? Moim zdaniem o wiele lepszy wybór od stosunków międzynarodowych, po których jest obecnie bardzo ciężko z pracą (wiem ponieważ kilku moich znajomych to kończyło). A szkolenia obecnie są bardzo w modzie i nie wydaje mi sie aby się to zmieniło w najbliższych latach ponieważ rozwój osobisty jest coraz bardziej popularny. Na kierunek wybiera się moja młodsza siostra . Konkretnie na WSNHiD w Poznaniu (tutaj możesz sobie o nim poczytać: http://www.wsnhid.pl/doradztwo-i-coaching.html ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkiJol
Doktorat jest ok, ale to jednak dalsze przedłużanie studiowania. Jak dla mnie warto studiować i już zdobywać doświadczenie, bo teraz to się głównie liczy dla pracodawców. Dlatego zdecydowałam się na pedagogikę zaocznie na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi i pracuję w przedszkolu. Zajęcia na SAN są bardzo dobrze prowadzone, wykładowcy konkretni, atmosfera bardzo sympatyczna a program dopasowany do potrzeb rynku. Uczelnia ma 20 lat doświadczenia, bogatą ofertę praktyk i warsztatów i świetny filmik pokazujący dlaczego warto tu studiować http://www.youtube.com/watch?v=SBqzuGVBE8w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×