Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jest inaczej niz wy tu klikacie kobieta atrakcyjna z malym biustem

Polecane posty

Gość gość
Jak nie ma jak są. Szczupłe, zgrabne, ładne buzie z dużym biustem. A ty tam nie masz nic... Zgł Ja takich prawie nie spotykam, skąd wiesz że nie mam nic? nie mam dużych ale żeby nic. Chyba że chodzi ci ot e brzydkie ufryzowane z pełnym make-upem które udają ładne, eksponujące biust zakrywając przy tym swoje fałdki na brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak stoisz koło dziewczyn na twoim poziomie atrakcyjności z dużym biustem, to już wiesz kogo chłopcy wybierają oczko.gif Może masz rację, ale na szczęście takich jest mało Jak nie ma jak są. Szczupłe, zgrabne, ładne buzie z dużym biustem. A ty tam nie masz nic... A ty tam nie masz NIC? W spodniach? Naprawdę??? AAa i dlatego dyskutujesz jak slepy o kolorach o czymś, czego nigdy nie dotknąłeś na babskim forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Małe wygladaja estetyczniej. xx Brawo, od razu znać konesera usmiech.gif x Jestem kobieta z nie małym biustem:)I nie wyglada on estetycznie jak wiekszosc duzych biustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak stoisz koło dziewczyn na twoim poziomie atrakcyjności z dużym biustem, to już wiesz kogo chłopcy wybierają oczko.gif xx Mało jest dziewczyn "na moim poziomie atrakcyjności" :P A tym na niższym duzy biust nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stoisz koło dziewczyn na twoim poziomie atrakcyjności z dużym biustem, to już wiesz kogo chłopcy wybierają oczko.gif "Cycate" oczko.gif masz kompleksy dziewczyno. xx Nie zdarzyło się. Jestem szczupła i zgrabna, z moim drobnym, sterczącym biustem mam przewagę, bo nie muszę zakładać biustonosza i piersi doskonale rysują się pod bluzką :) Żadna "cycata" nie wytrzymuje konkurencji ;) Jeśli tez nie założy stanika.. Wybór jest oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małymi cyckami to jakoś wygląda Marta Żmuda - Trzebiatowska... W makijażu i wystylizowana. Tak nie wyglądacie. I te pryszcze ma obleśne. W ogóle deski mają to do siebie, że muszą się non stop dowartościowywać, porównywać, szpile i sexi ciuszki zakładają w nieodpowiednie miejsca, tak jakby chciały sobie wynagrodzić brak kobiecych atrybutów..nawet po tym widać, że coś nie tylko z cyckami nie tak, ale przede wszystkim z głową... "ja mam małe, ale mnie X wyruchał w piątek" itp. Dno i 2 metry mułu i płaska klata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małymi cyckami to jakoś wygląda Marta Żmuda - Trzebiatowska... W makijażu i wystylizowana. Tak nie wyglądacie. xx Pudło. Bardzo podobnie. Mam większe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie wyglądacie. A skąd wiesz? Własnie ona jest na moim poziomie urody, uwazasz że same brzydactwa tu siedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpile i sexi ciuszki zakładają w nieodpowiednie miejsca, tak jakby chciały sobie wynagrodzić brak kobiecych atrybutów. Z tym się wyjątkowo zgodzę, ale tylko z tym. Ja tak nie robię ale rozumiem o czym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutuj z powalonym onanistą. W życiu nie widział nagiej kobiety w naturze, żadna na niego nawet nie spojrzała a struga znawcę :P Paszoł oglądać p****le, a nie wysmętniać się nt kobiecych biustów. Tyle wiesz, co świnia o niebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tytuł miss? Jesteś modelką? Jeśli nie, to słabe masz argumenty na swoją atrakcyjność.... Tylko te mogą się kłócić, że nie ma ładniejszych od nich, ale one nie mają takiej potrzeby jako, że naprawdę są ładne. Po co starasz się na siłę udowodnić, że jesteś najpiękniejsza na świecie mimo małego biustu? :D typowa deska. "Ja jestem ładna i już!" Szczupła i co najwyżej przeciętna. Jest bardzo dużo pięknych, piękniejszych od ciebie kobiet z dużym biustem, więc sama widzisz.... Nie, ty nie chcesz widzieć :D Może u ciebie w Biedronce nie ma zbyt atrakcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz rację gościu, nie czytałam całego tematu, widzę już, że faktycznie nie ma z kim i o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tytuł miss? Jesteś modelką? Jest bardzo dużo pięknych, piękniejszych od ciebie kobiet z dużym biustem >>>>Rozumiem że to kobiety z tytulem miss lub modelki? Bo inaczej masz słabe masz argumenty na ich atrakcyjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten zbok, co ciągle zakłada o tym tematy i na nich pluje na co ładniejsze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy się kłócicie a ja uważam że nie liczy się tyle rozmiar co kształt. Bo za równo mały jaki i duży może być seksi taki i może być po prostu obleśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ułom, nawet nie zauważył, że rozmawia z przynajmniej trzema osobami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zna się jedynie z paniami o imieniu .jpg stąd gadka o misskach i modelkach, tak jakby kobieta nie aspirująca do konkursu musiała być nieatrakcyjna, bo przecież te atrakcyjne to maja obowiązek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze maja odpowiedni kształt gdy sa stuczne.Naturalne zawsze sa oblesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, zaśliniony, spadaj z wątku do swoich cycatych modelek w kompie :P Wróć, jak chociaż porozmawiasz z żywą kobietą. Bo na palpacyjną ocenę czyjegokolwiek biustu to się nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małymi cyckami to jakoś wygląda Marta Żmuda - Trzebiatowska... W makijażu i wystylizowana. Tak nie wyglądacie. xx Pudło. Bardzo podobnie. Mam większe oczy. To czemu nie wzięli cię do filmu? I sory, ale od laski na poziomie jej urody to chłopcy nie biorą numeru w sklepie, wiedzą, że nie mieliby szans, od pięknej kobiety z klasą czuć pewną wyniosłość... Jesteś zwykłą, przeciętną dziewczyną, chętną, żeby nie powiedzieć łatwą. Dziecko, idź do jakiegoś psychologa, chcesz tu coś udowodnić... Widać, że sama sobie odpisujesz. Deska Tereska z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zna się jedynie z paniami o imieniu .jpg stąd gadka o misskach i modelkach, tak jakby kobieta nie aspirująca do konkursu musiała być nieatrakcyjna, bo przecież te atrakcyjne to maja obowiązek :D xx Dokładnie. Bo świat kobiet dzieli się tylko na "cycate" z twoich mokrych snów i "deski" :D I pracuje, jak ty i twoi bliscy w Biedronce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej spojrzcie na Shakire! Ma male cycki, ale rusza sie.. konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małymi cyckami to jakoś wygląda Marta Żmuda - Trzebiatowska... W makijażu i wystylizowana. Tak nie wyglądacie. xx Pudło. Bardzo podobnie. Mam większe oczy. To czemu nie wzięli cię do filmu? I sory, ale od laski na poziomie jej urody to chłopcy nie biorą numeru w sklepie xxx Ogarnij się, absolwencie szkoły specjalnej. Autorka topiku już się pożegnała, co zauważyli wszyscy oprócz ciebie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deska fuuuj B75 grubaska z małymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawik tak się zacietrzewił, że dalej z nią gada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał kopa od jakiejś 75 B :D Bo wystartował ze swoim 10 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od laski na poziomie jej urody to chłopcy nie biorą numeru w sklepie xx określenie "chłopcy" zdradza, że prawik już po 40-ce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×