Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jest inaczej niz wy tu klikacie kobieta atrakcyjna z malym biustem

Polecane posty

Gość gość
raczej A ale dziwne są, jakby dwa inne, wyglądają jakby 1 był powiekszany do tego 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się dziewczyno. Nie jestem prawikiem i takie niedouczone (twoja ortografia) deski spławiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która z dziewczyn ma problem z ortografią, wskaż posta bo nie wiem o ktory ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wygladaja jakby jeden powiekszany,wg mnie poprostu takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie podoba shakira, szczegolnie w jednym teledysku gdzie tanczyla w klatce :) ma male piersi a do tego blond wlosy i jest niska.... czyli totalnie nie moj typ, ale piersi bym jej wybaczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klatce? Kolego w jednym tanczyla na rurze... brałbym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo szczupłe kobiety z małym biustem to prawie wszystkie a szczupłe z dużym biustem to garstka. Już wiesz czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piersi no co zalamki niema Po takim błędzie już można ocenić intelekt człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a piersi no co zalamki niema" Po takim błędzie już można ocenić intelekt człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo szczupłych kobiet ma duże piersi. Dlatego deski mają kompleksy i faceci obgadują takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz co facec***iszą.. Mały biust by jej wybraczył. Nie jest to pożądana cecha u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta opowiem wam jak to bylo ze mna i moja zona. Bylem w zwiazku z kobieta, duzy biust, dobre D na pewno, w rece sie nie miescil. Zapoznala mnie ona z moja obecna zona. Wtedy wiadomo zakochany bylem i wogole, wiec tylko przywitanie, choc wedy cos mnie tknelo. Ale nic, rok minal, jakos swiezo skonczylem z cycata a ciagle siedziala mi w glowie ta 'ze srednim biustem' :P Nie zaluje cycatej wogole, wole moja, z 'normalnym' biustem Jakby zrobilo to na mnie takie wrazenie, i byloby bardzo istotne w kobicie to nastepnej tez bym szukal cycatej.. ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo szczupłych kobiet ma duże piersi. Dlatego deski mają kompleksy i faceci obgadują takie... Własnie mało jest takich (ale oczywiście są). Najczęściej maja też brzuszek, tzn. szczupłe nogi i oponkę, ja wiem, bo mam takie koleżanki i wiem jak maskują ten defekt tak że wyglądają szczupło i z biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz co facec***iszą.. Mały biust by jej wybraczył. Nie jest to pożądana cecha u kobiet. Ależ ja nie twierdzę że jest, ale ktoś tu zaczął ubliżać kobietom, m.in. że jeśli nie mogą się poszczycić tytułem miss to są przeciętne... nie każda misska ma duży biust i nawet nie każda jest ładniejsza od przeciętnej, więc co to za argument, takie konkursy sa ustawiane... Już nie chcę mówić o modelkach że większość jest płaskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dyskusja rowna poziomowi - penis dlugi czy gruby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oponka nie jest zależna od wielkości biustu. Historia powyżej zmyślona. Żaden facet nie napisze o "cycatej", cycki są dla nich ważne, jeśli nie najważniejsze. Jak był z kobietą z dużym biustem w życiu nie zwróciłby uwagi na taką z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zmyslona! nie bierz wszystkich swoja miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugie ludzie co sie z wami dzieje... czy wy nie widzicie kobiety tylko nosidlo do cyckow? jestem facetem i nie rozumiem, to chyba pokolenie red tuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założyła decha z kompleksami. 70F, G, H to jest biust! Twoje B to śmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolicie wziasc laske z cycami, niech kumple widze ze pod bluzka cos sie kotłuje... chuj z tym ze jak sciagnie stanik to tylko 2 zwały z wielkimi sutami :O kumple widza cyce pod bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% Szczupłych kobiet ma małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oponka nie jest zależna od wielkości biustu. Historia powyżej zmyślona. nie jest zmyślona panie jasnowidzu wszechwiedzący, większość (nie wszystkie ale wiekszość) szczupłych ma oponę, zakryją to i widać biust i szczupłe nogi, chyba nigdy nie miałes kobiety?! Może nigdy nie udało ci się takiej zdobyc i rozebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że dla ciebie B/C to duże, to tak są takie szczupłe bez opony z miseczką b lub c poprawioną push-upem więc wyglądaja na jeszcze większe, ja mówię o naprawdę dużych piersiach od D w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wolicie wziasc laske z cycami, niech kumple widze ze pod bluzka cos sie kotłuje... ch*j z tym ze jak sciagnie stanik to tylko 2 zwały z wielkimi sutami kumple widza cyce pod bluzka Psychiatra czeka. Dziwisz się - co jest prestiżowego w pomykaniu z deską? Jej twarz? Twarz każdej jednym się podoba, drugim nie. Za to cycki jak są duże to nie można tego kwestionować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się - co jest prestiżowego w pomykaniu z deską? Jej twarz? Twarz każdej jednym się podoba, drugim nie. Za to cycki jak są duże to nie można tego kwestionować. akurat nie mam dużego biustu ale tego nie widać czy mam mały czy średni i nigdy nie będę spotykać się z osobą dla której mój wygląd (a zwłaszcza wygląd piersi!) jest prestiżem, taki burak ze stodoły zwyczajnie nie gra w mojej lidze i nie bedę nadmuchiwac ego jakiemuś brzydalowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowartosciowywac sie piersami swojej kobiety - musicie miec naprawde małe f i u t y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna dziewczyna nawet ta z dużym biustem nie będzie chciała aby jakiś dresiarz się nią chwalił, coś ci się pomyliło kotku. atrakcyjne kobiety sie szanuja ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro są poza twoim zasięgiem i znasz je jedynie ze swoich fantazji i komputera? Jesli jest inaczej to opisz siebie jak ty wyglądasz i czy w ogóle masz kobietę bo założę się że jest przeciętna, może i ma biust ale to zapewne jedyna rzecz jaka jest w niej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×