Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż zmusza mnie do seksu a nikt nie chce mi pomóc

Polecane posty

Gość gość

Prosiłam ojca by mi pomógł, że mąż zmusza mnie do seksu, ojciec się wydarł na mnie że jestem taka jak moja matka, że ją też trzeba było zmuszać do małżeńskich obowiązków i kazał mi wracać do męża, powiedział mi że od tej pory jestem własnością mężczyzny. Ja mam już trójkę dzieci (jedno jest poza małżeńskie), mąż domaga się kolejnego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlas z tym do ojca? Chyba masz bujna wyobraznie i to rodzaj prowokacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie prowokacja, mąż wykorzystuje mnie na każdym kroku, pierwsze co zrobił na początku małżeństwa to zabronił mi studiować i pracować. W domu też nie mam żadnych obowiązków bo przychodzi pani do sprzątania, ale nie ma nic za nic. Oznajmił mi że moim celem ma być rodzenie jego dzieci. Prosiłam swojego ojca o pomoc ale on powiedział że to moj***abskie fanaberie, ciesz się że znalazłaś mężczyznę który ma pieniądze. Tłumaczę mu że on chcę bym rodziła mu dziecko za dzieckiem to usłyszałam tekst od własnego ojca wy kobiety tylko do tego się nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam i oznajmiłam mu że mąż mnie g***** to on mnie zwyzywał, że zamiast się cieszyć że służę mężowi to mam jakieś fochy, matka wyznała mi że ja też jestem dzieckiem z g****u bo mój ojciec wymuszał na niej współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a maz nie moglby wykorzystywac pani od sprzatania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×