Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smuteczek x2

spotykam się z nim od niedawna a on pisze na PORTALU RANDKOWYM

Polecane posty

Gość smuteczek x2

sorka z gory za przekleństwa, ale jestem wściekła!!! poznaliśmy się kilka tygodni temu na jednym z portali randkowych. mega sobie przypasowaliśmy do gustu. jesteśmy razem. oboje po 20, on starszy. to naprawdę wyluzowany, ale i inteligentny facet. mówi, ze chce poważnego związku, chce się ustatkować. podobnie jak ja. ale czy to tylko nie jest pierdolenie? zdezaktywowałam swoje konto zaraz po tym jak go poznałam. kilka dni temu weszłam, bo chciałam zobaczyć jego konto... i co widzę? tam jest napisane z iloma kobietami dany facet wymienił wiadomości. przybyło ich kilka odkąd się znamy! wkurzyłam się i napisałam muz wyrzutami, że nie będzie ze mnie robił kretynki etc. on na to, że po prostu sobie tam pisze, że to nic złego, że to zwykli ludzie. ale kurwa chyba na tym portalu własnie poznał mnie do tego, by ze mna się związać? okej, wchodzę przed chwilą ponownie i co widzę? liczba jeszcze się zwiększyła! za nic wziął sobie moje zdanie! dziś u niego nocowałam pierwszy raz. w nocy nie doszło do zbliżenia seksualnego, ale do pieszczot i owszem. czuję się tak beznadziejnie... normalnie na co dzień sam inicjuje kontakt, dzwonie, pisze, gdy się ode mnie nie odwraca ani na chwilę, jego znajomych poznałam. KURWA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek x2
* gdy się widzimy nie odwraca się ode mnie ani na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia112334
Olej goscia.widocznie lubi ten sposob romansowania.normalnie po poznaniu Ciebie i zwiazaniu sie skasowalby konto lub na by nie wchodzil, robi to dalej, czyli jaki tego wniosek?lubi to, kreci go..znajdz sobie kogos innego.wiem to na podstawie wlasnego doswiadczenia, taki typ.ale wiem tez, ze mu wybaczysz ( po co u niego dzis spalas?! ) i on sie postara..bedziecie jakis czas i znowu to odkryjez, zobaczysz :) skoro facet w czasie tej najlepszej facynacji ktora jest na poczatku szuka wrazen to pozniej bedzie jescze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek x2
sprułam się do niego o to. a on? że jestem dziecinna i że skasuje konto, bym nie marudziła. poza tym wyrzucił mi, że ja na fb piszę ze znajomymi kolegami (?) i po co mi chaty (jakie chaty? chyba jedynie messenger). co ma fb, gdzie są ZNAJOMI do OBCYCH bab na portalu randkowym? nie ma jak się tłumaczyć i pewnie dlatego atakuje i mnie. skoro to dla niego normalne, to fajnie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek x2
:( masakra, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj, co Ci to da jak skasuje konto, chyba widzisz że dalej szuka a Ty jesteś umilaczem czasu póki nie spotkał miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×