Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
tutaj siedzi jedna totalnie sfrustrowana żonka, która na wszystkich tematach takimi bluzgami sie wypowiada. Jesteś nędzną kreaturą i juz widzę jak mężuś skacze koło ciebie, dobrze wiesz kretynko jakie masz życie, więc kogo tutaj chcesz oszukać kuro domowa xxx Tutaj siedzi jedna totalnie sfrustrowana szmata - stara panna po 30, która wmawia każdej żonie, ze maz ją zdradza, bo sama jest tak szkaradna, że na jej widok faceci głowy odwracają i wieją ile sił w nogach, a przychodzą do niej tylko stare, zapijaczone lumpy, żeby sobie ulżyć po pijaku, bo wtedy niewiele widzą :D Dobrze wiesz wyłajdaczona kretynko jakie masz życie, więc kogo tu chcesz oszukać nic watra qrewko, co samotnie wścieka się na kafe w każdy weekend i święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam alergię na takie szmaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tępa hahahaha jakież one zaradne, wydaje im się, że żony to kury domowe hehe. Jakiż to byłby żal gdyby nie było tego określenia rodem z czasów naszych babć. Fajnie jak szybciutko was zostawiają nie ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***wko,aby z nami dyskutować,musisz mieć męża swojego,a nie cudzego,lubisz być ******* i cały twój świat,prosty,rozkładasz nogi na zawołanie i już..fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tej "dyskusji" (o ile można nazwać to dyskusją) przestaję się zastanawiać czego żonaci mężczyźni szukają poza małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty jej daje ha ha ha ha ha ha ha Wiaty to on żonie kupuje a tobie co najwzej przyniesie chwasty podeschniete, które wspólnie z żoną wyrwie pieląc przydomowy ogródek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tej "dyskusji" (o ile można nazwać to dyskusją) przestaję się zastanawiać czego żonaci mężczyźni szukają poza małżeństwem. xxx No czego głupia szmato? Co tam znow sobie ubzdurałaś w tym pustym saganie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonie niesie piękne kwiaty by sąsiadki widziały jakiego ma wspaniałego męża,a kochance jak szczur dlaczego szmaty nie mogą pojąć,ze społeczeństwo ich nie akceptuje,drwi,nie szanuje,dla wszystkich są łajnami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po przeczytaniu tej "dyskusji" (o ile można nazwać to dyskusją) przestaję się zastanawiać czego żonaci mężczyźni szukają poza małżeństwem. xxx No czego głupia szmato? Co tam znow sobie ubzdurałaś w tym pustym saganie? smiech.gif x x x Przeciwieństwa tego co sobą reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na seks z zoną musi sobie zapracować przez cały dzień,a do dziwki nie musi,wpada,wyrucha i wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, mamy tu popis jakiegoś przygłupa atakującego kochanki. Trzeba to przeczekać żeby móc normalnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindymindy
Maja tyle że i tak po jakims czasie je kopnie,i nigdy nie beda jedyne.Facet co zdradził raz zone bedzie szukał wiecznie okazji,z róznymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie pytanie! Jak to co? Dobrego wytrenowanego faceta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mindymindy dziś Moze dostać ale jakiogos syfa to wszystko. x A ten syf to po żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po przeczytaniu tej "dyskusji" (o ile można nazwać to dyskusją) przestaję się zastanawiać czego żonaci mężczyźni szukają poza małżeństwem. xxx No czego głupia szmato? Co tam znow sobie ubzdurałaś w tym pustym saganie? smiech.gif x x x Przeciwieństwa tego co sobą reprezentujesz. xxx Ale to tylko takie zapijaczone menele co ciebie dopychają po kątach będąc na ostrym rauszu, bo mężczyzna szanujący siebie i żonę nawet nie spojrzy na prymitywną szmatę, co przed każdym rozkłada nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kochanką, więc nie myślę. Swoją drogą - jeśli uważacie, że zdradzający mają "syfa" to dlaczego błagacie mężów, którzy chcą odejść do innej o to, żeby zostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Po przeczytaniu tej "dyskusji" (o ile można nazwać to dyskusją) przestaję się zastanawiać czego żonaci mężczyźni szukają poza małżeństwem. xxx No czego głupia szmato? Co tam znow sobie ubzdurałaś w tym pustym saganie? smiech.gif x x x Przeciwieństwa tego co sobą reprezentujesz. xxx Ale to tylko takie zapijaczone menele co ciebie dopychają po kątach będąc na ostrym rauszu, bo mężczyzna szanujący siebie i żonę nawet nie spojrzy na prymitywną szmatę, co przed każdym rozkłada nogi x Ciekawe skąd u Ciebie tyle agresji? Czyżbyś była tą "szanowaną"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przeraża mnie to jakim syfem mogłem zarazić się od kochanki. Przecież ta lafirynda rżnęła się z innymi i ch*j wie kogo dymali jej faceci wcześniej. A ta szmata miała ich wielu. Chyba na łeb upadłem. I to w tej samej pościeli. Muszę się przebadać. K****, ależ obrzydzenia dostałem do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mindymindy dziś To zazwyczaj kochanki błagaja mężów zeby nie wracali do żonsmutas.gif x Dziwne masz doświadczenia. Wypowiedzi kochanek w tym temacie świadczą o czymś zupełnie innym. im pasuje taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendaa
Kochanka to kobieta bez ambicji, która zbiera ochłapy od innych spelnionych zon i rodzin, żenada poniżej moralności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska eleonora
Mój facet ma żonę i dwie kochanki. Jedną w Stanach i mnie, w Polsce. Wszystkie trzy się znamy i nawet lubimy. Nie wchodzimy sobie w drogę. Na szczęscie dzieci nigdzie nie ma , więc i problemów większych nie. Facet dobrze zarabia, stać go na nas trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie wyobraź, że to był mój pierwszy raz z kochanką, a wcześniej miałem tylko żonę, która jest czysta jak łza. A teraz czuję się brudny jak śmieć i cholera wie czym mogę być zarażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalismy na wczasach małżeństwo,sympatyczni ludzi,wizyty,rewizyty...wydawało nam się,że fajni ludzie przy którymś spotkaniu dowiedzieliśmy się,ze jedno i drugie zdradzali się,a moze dalej maja kogoś na boku nie mogli zrozumieć,ze zadne z nas nie zadurzyło się w innej osobie w trakcie naszego długiego małżeństwa byliśmy zgodni z mężem,ze to nie dla nas towarzystwo mąż pierwszy wyczuł ich,szczególnie ją,kiedy zaczęła umizgiwac sie do mojego męża nie mogę tego powiedzieć o jej mężu nie utrzymujemy kontaktu,powiedzieliśmy im,ze nie przyjaznimy sie z takimi osobnikami,brzydzi nas to jakie zdziwienie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wina,wiec zerwij z nia:)I tak pewnie po tej kochance bedzie kolejna a potemznów nastepna i tak wkółko.Facet który jeden raz zdradzi bedzie szukał wiecznie okazji nawet podswiadomie ale bedzie szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×