Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHANKI, co macie z romansu z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Inteligentne kochanki, uczuciowe z klasą. Czy ktoś słyszał o czymś takim ? Powinny mieć na czole wypisane, kiedy mi w końcu będziesz dawał więcej niż żonie ? Tato dlaczego ja w tym roku nigdzie nie pojadę na wakacje ? Bo tatuś spotkał miłość swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylaszczona kobieta,???? ale D****A! i to niestety juz kwalifikuje cie do marginesu x bo to pewnie miało być wyłajdaczona :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim wpisie nie ma zadnych wulgarnych okreslen. :) dla ciebie moge byc wielorybem albo waleniem, nawet nie znasz mojej plci, i nie dostrzegasz motywu dlaczego tu pisze. potrzebujesz kukly do wyzywania sie w ten piekny dzien? bardzo wspolczuje. moja rada: nie nazywaj nigdy zadnych dzieci bekartami tylko dlatego, bo nie potrafisz panowac nad swoimi emocjami, bo wszedzie bedziesz traktowana jako patologia. i do fajnego czlowieka, juz nie mowie kobiety w ogole, to brakuje ci ho ho ho. duzo. a zlo zaczyna sie w glowie, wlasnie od takich niewybrednych okreslen innych, bogu ducha winnych, ludzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy przypadek jest inny. Znam cudowne kobiety,będące żonami i jako takie, są uwielbiane przez mężów.Ale znam też kochanki, które wcale nie są postaciami ze złej bajki.Czytając bluzgi zranionych zapewne byłych bądź zapomnianych żon, cóż...każdy ma prawo szukać swojej prawdziwej miłości, szczególnie, gdy ma przy sobie kogoś tak wulgarnego.I tu nie ma dyskusji. Zasada jest taka, że kochanki mają z romansu to o czym marzą wszystkie kobiety w zaniedbanych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im chodzi tylko o kasę, żeby się ustawić. Małżeństwa są z miłości. A po kochance można się wszystkiego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się.Można się spodziewać wszystkiego i złego i dobrego.Przecież, nie zamykajmy oczu na ogromną rzeszę niewiernych żon.Czy wszystkie kierowały się chęcią zysku, bądź podłością? Szkoda, że my kobiety, nie potrafimy prowadzić dialogu ze sobą.Każda z nas ocenia poprzez swoje emocje.Dlatego kafeteria to głównie przepychanki i jad.A szkoda, miło by było poznać przeciwnika od jego ludzkiej strony.Może nawet zrozumieć się nawzajem...Wiem, wiem.nie ma szans, bo ta nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim wpisie nie ma zadnych wulgarnych okreslen. usmiech.gif dla ciebie moge byc wielorybem albo waleniem, nawet nie znasz mojej plci, i nie dostrzegasz motywu dlaczego tu pisze. potrzebujesz kukly do wyzywania sie w ten piekny dzien? bardzo wspolczuje. moja rada: nie nazywaj nigdy zadnych dzieci bekartami tylko dlatego, bo nie potrafisz panowac nad swoimi emocjami, bo wszedzie bedziesz traktowana jako patologia. i do fajnego czlowieka, juz nie mowie kobiety w ogole, to brakuje ci ho ho ho. duzo. a zlo zaczyna sie w glowie, wlasnie od takich niewybrednych okreslen innych, bogu ducha winnych, ludzi. pozdrawiam xxx Idź dawać rady takim naiwnym kaszalotom jak sama jesteś z bękartami u boku do ktorych nie chce się przyznać żaden facet, bo ja mam gdzieś co sobie ubzdura taka wylaszczona patologia jak ty. :D Margines społeczny zawsze omijałam omijam i omijać będę szerokim łukiem. Tak samo mój mąż bo to wstyd się komukolwiek przyznać że takie barachło kręciło się gdzieś w pobliżu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej zacznij się leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zacznie sie leczyc, tak odreagowuje psychika zdradzanej zony. zaloze sie o wszystkie pieniadze swiata, ze jej maz zdradzil ja i to kilkakrotnie, a ona juz o tym wie. dlatego tak sie ciska na forum- nie moze zinternalizowac tej wiedzy, nie dopuszcza jej do siebie, bo jest zbyt bolesna, zagrazajaca. klasyka, chcialoby sie rzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę, której mąż parę lat temu odszedł do innej. Przebolała to bardzo. Teraz widuję Ją uśmiechniętą, zadbaną i szczęśliwą. Zapytałam jak ułożyła sobie życie, i .... odpowiedziała, że ma żonatego kochanka. Ten układ bardzo jej odpowiada, bo facet przychodzi pachnący, wyprasowany, najedzony i spełnia jej oczekiwania łóżkowe. Jest miły, inteligentny i nie stwarza żadnych problemów. Co Ona ma z tego ? - a raczej czego nie ma. Nie ma prania i prasowania Jego garderoby. Nie stoi godzinami w kuchni, żeby gotować obiadki, nie sprząta mieszkania po nim / wanna, deska klozetowa itp. /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty debilka bawiąca się w jasnowidza i psychologa na kafe wracaj do szkoły żeby się nauczyć czytania ze zrozumieniem bo na chwilę obecną robisz jedynie cyrk za darmo z siebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jasnowidza bawi się ta kobieta która ktokolwiek raczy coś napisac od razu wyklina każdego i w kazdym widzi kochankę i zdradzaczkę. To nadaje się bez watpliwosci do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zacznie sie leczyc, tak odreagowuje psychika zdradzanej zony. zaloze sie o wszystkie pieniadze swiata, ze jej maz zdradzil ja i to kilkakrotnie, a ona juz o tym wie. dlatego tak sie ciska na forum- nie moze zinternalizowac tej wiedzy, nie dopuszcza jej do siebie, bo jest zbyt bolesna, zagrazajaca. klasyka, chcialoby sie rzec xxx Możemy się założyć tylko najpierw pokaż że masz te pieniądze bo to będzie oznaczało że szybko będą moje. :D Ale ty się nie założysz bo jesteś zwykłym gołodopcem płci żeńskiej z rynsztoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że my kobiety, nie potrafimy prowadzić dialogu ze sobą.Każda z nas ocenia poprzez swoje emocje.Dlatego kafeteria to głównie przepychanki i jad.A szkoda, miło by było poznać przeciwnika od jego ludzkiej strony.Może nawet zrozumieć się nawzajem...Wiem, wiem.nie ma szans, bo ta nienawiść. x no dobra nawijaj co ci leży na sercu. chętnie poczytamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motłoch kurewski nie może zrozumieć,ze dojrzały człowiek kieruje sie w życiu zasadami,daje dobry przykład dzieciom jak nisko trzeba upaść by być kurewką/prostytutką zonatego taka nigdy nie będzie miała przyzwoitych przyjaciółek,bo kazdy taka gardzi wstyd nawet mieć szmatę za koleżankę,,to uwłaczajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mi najbardziej na koleżankach zależy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko qrwa qrwie łba nie urwie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kochanką-utrzymanką,nie mam romansu.Spotykam się z żonatym facetem dla seksu.On go nie dostaje od żony,która uważa że nie musi po iluś latach małżeństwa zadbać o męża.Ja od wielu lat jestem rozwiedziona i nie zamierzam ponownie wchodzić w związek. Więc się uzupełniamy. A Wy-żony i matki,gdybyście poświęciły więcej uwagi zyciu intymnemu nie byłoby tylu mężczyzn szukających kobiet na stały i niezobowiązujący seks.Napisałam STAŁY ponieważ panowie nie chcą przypadkowych i ryzykownych spotkań(Z uwagi na zagrożenie chorobami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kochanki bardziej można się zarazić niż od d****** Kochanki idą na wszystko. Bzykają się z palantami, którzy mieli wiele innych idiotek wcześniej. Odgrywają zadbane, ale pierwsza sprawa to wysłać taką na badania. I dopiero, przecież taka lafirynda sama nie wie czym się mogła zarazić. Pieprzenie od rzeczy jakie zdrowe kochanki są. Kochanka to tylko mężatką z kochającym głupim mężem i to z jej pierwszym skokiem w bok. Żadnych singielek i innych z dużym przebiegiem. Tylko młode. A nie jakieś przechodzone 40 chy. Czym ładniejsza tym większy syf, w głowie również.Takie tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na kochanki nadają się najlepiej paskudne mężatki co mają niedorozwiniętych umysłowo mężów. Nic dziwnego, ze takie zakochuj się w kochanku, same chcą się rozwodzić i za wszelką cenę próbują rozbijać małżeństwa swoich kochasiów. A kochaś przecież się tylko dobrze bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syfa mają :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem od czasu do czasu z żonatym facetem dla seksu.Nie zagrażam małzenstwu,nigdy nie skorzystałam z jego kasy. Tak to u mnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemność i coś, czego żadna zwykła tzw. żona nigdy nie będzie miała, choć od tego samego mężczyzny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powiedzial ze zona nie chce mu robic loda i ciagle zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja tego czego nie maja w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy już obciągnęłaś z połykiem żonatemu? To jeszcze wyliż mu o/d/b/y/t, bo nie umył po porannym sranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka z bialobrzegow
Z mojego punktu widzenia, kochanka nie bylam ale sadze ze czlowiek moze kochac kilka razy w zyciu, jak i kobieta i mezczyzna i nie koniecznie zony czy meza przez cale zycie czesto jest tak ze milosc gasnie i te uczucie spotkasz inna innego i cos kuje w sercu od nowa. Kochanki sa rozne i te zaradne co tylko chca seksu i przyjazni i te co szukaja sponsoru i rowniez czerpania z tego korzysci zazwyczaj to mlode. Kiedys zaptalam kolegi czemu zdradza swoja zone, powiedzial zona nie jest taka jak przed slubem, zebrze o seks potem przestal bo sam pociag fizyczny do niej stracil i mu nawet nie stawal, potem jak to jest znalazl inna kobiete i byl w ukladzie, nastepne klutnie, przyczepianie sie meza o wszystko.Finanse a to ze za malo zarabia a to ze malo daje z siebie rodzina dni okresowe kobiety wtedy nie podchodz z kijem. Najlepiej uciekac z domu bo perszing grasuje:-) ja to sie z tego smieje ale takie fakty inni mezczyzni szukaja tylko zdrady inni czegos wiecej w ukladzie z inna bo nie chca np tracic wiecej przy rozwodzie jak i pieniedzy i dzieci. Na jednej ze stron wczesniejszych kobieta opisala ze maz ja nie kocha i chcial odejsc do innej ta wiec zaszantarzowala go emocjonalnie ze dzieci wiecej nie zobaczy. Wiec tak postepuja zony ktore traca grunt. Nie kiedy nie ma co ratowac i lepiej odejsc niz blaznowac i udawac szczesliwe malzenstwo bo sama siebie sie krzywdzi. I drugie swoj honor. Sama bylam zdradzana przez partnera i odszedl do kochanki. Bylo ciezko mi ale to byla jego decyzja ktora sam wybral. Ja poszlam w swoja strone z synem. I nie walczylam bo skoro raz to zrobil to robil by to wiecej. Nie zaufa sie tak juz jak wczesniej. Tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×