Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszek31

niedoczynnosc tarczycy

Polecane posty

Hejka, od dluzszego czasu zle sie czulam ciagle jestem zmeczona chce mi sie spac wszystko mnie boli masakra. Robilam badania i wyszlo mi tsh 36,2 niedoczynnosc tarczycy strasznie sie przestraszylam wczesniej nie mialam problemu z tarczyca. W tym tygodniu mam wizyte u lekarza tak ze zobacze co mi powie. Mam nadzieje ze szybko to wylecze. Mial ktos tak wysoki tsh? jak dlugo trwa leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien234567890
Moze do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien235788
Jezeli masz wysoki tsh tzn ze tarczyca jest niewrazliwa na przysadke tzn ze mozesz miec autoimmunoloczna niedoczynnosc jakies hashimoto moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz i leczyc do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien1346777
Na 100% masz hashimoto. Na endokrynologii pelno mielismy takich pacjentek. To b czeste u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest to hashimoto??? Ja bardzo chce mieć dziecko i teraz się martwie ze nie będę mogła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie niedoczynność tarczycy ma mama , brat , babcia i ja. U brata zdiagnozowano 2 lata temu i bierze leki , nie wiem czy codziennie tabletke , czy co jakiś czas , ale oprócz tego że bierze te przepisane leki i chodzi na wizyte co kilka miesięcy , to żyje normalnie tak jak przedtem , nawet intensywniej. Ja na razie jestem zostawiona bez leków , bo doktorka stwierdziła że jak zacznę brać to może przejść w nadczynność , i że na razie nie ma potrzeby włączać jakiś leków. Chodze od czasu do czasu na wizyty . ( Brat ma 22 lata , ja mam 17 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haszimoto bierze z dzirawych jelit sa wieksze niz zazwyczaj niestrawione białko przechodzi i zostaje zaatakowane przez system obrony organizmy i przy okazji dostaje sie tarczycy zmien diete na warzywna jedz czosnek olej oreggano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×